Jump to content

Shocking, Bizzare, Controversial, Disturbing


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 6/8/2019 at 2:48 PM, Chaos Is Me said:

 

Salo je mala maca za neke od filmova sa prve stranice ove teme, npr. Begotten.

 

A ne, necu ja to gledati nikako nikada...

 

pa ja sam se jezila i kada sam prvi put odgledala film Andaluzijski pas ... nisam se toliko plasila ludih scena sa mravima i klavirom,

vec toga sto u filmu nije bilo nikakvog psa ...gledas, cekas - ni traga od psa :lol_2:

i dan danas me to proganja, ali i neopisivo zabavlja jer ipak moras malo i da umres od smeha

 

I bas sam srecna sto su to snimili. I to jos pre Hrista snimili. Obozavam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Pogledao sam, konačno, “Hereditary” (2018) i htedoh da porazgovaram s nekim o tom filmu.

Naime, čini mi se da on i nije tako koncipiran da se tumači jednoznačno, kao tipičan haunting horor.
Možda zato što likove posmatram sa profesionalnog (medicinskog) stanovišta ali zaista mislim da se ovde pre svega radi o portretu jedne porodice opterećene psihičkim oboljenjima koje se prenose s generacije na generaciju, i da mu ustvari kroz prizmu njihove bolesti stvaramo neku sliku o tome kako izgleda svet iz ugla psihički bolesne osobe.

Šta vi, generalno, mislite o ovom filmu i o čemu se tu zapravo radi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

 

Dosta ljudi ima kanale na YT koji se bave prdljavinom na javnim mestima. Ovaj se posebno ističe 🙂

 

Tu je i jedan holanđanin koji podriguje na javnim mestima, samo jačina njegovog podrigivanja je neverovatna, šokira skoro svakoga :

 

 

 

Nažalost nema ga već 3 godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...