Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Opština je u kosovskom sistemu ali naravno Srbi su na vlasti pošto su tamo ogromna većina. Dugo je tamo pobeđivao neki lik koji nije SNS. 
Nešto se razmišljam i pitam, da li je Nojko još direktor u Brezu...

Kad sam prvi put išao na zimovanje tamo, nisam hteo u Moliku nego u Narcis, zbog bazena. Em što bazen nikad nije radio, em sam svaki dan putovao desetak km do staza i raspravljao se sa Uroševačkim saobraćajcima, em u Narcisu bilo skuplje...a Molika na samoj stazi. Jbg...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Constantin said:

Nešto se razmišljam i pitam, da li je Nojko još direktor u Brezu...

Kad sam prvi put išao na zimovanje tamo, nisam hteo u Moliku nego u Narcis, zbog bazena. Em što bazen nikad nije radio, em sam svaki dan putovao desetak km do staza i raspravljao se sa Uroševačkim saobraćajcima, em u Narcisu bilo skuplje...a Molika na samoj stazi. Jbg...

Nisam ti ja bio za skijanje neki fan, od svih objekata tamo najčešće sam bio u čuvenoj "brvnari". Do pre neku godinu imao sam neku dobavku šarskog sira ali to više nije za moj posni meni😄. Prelep je to kraj ali zbog svog nacionalnog sastava zvanična Priština nikad nije usmeravala sredstva tamo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

Valjda ti mediji i raznorazne bjelosvetske bitange ne formiraju i uticu na misljenje? Kakve veze ima sto ta bagra

misli i pise. Opskurni likovi koji po nalogu guraju neke bolesne agende i namecu ih kao ispravne?! Cuj, ne smije se vise ni zapjevati. Zar ne vidis koliko je to bolesno?!

Izbor je samo tvoj. Hoces li u kolo sa laznim i bolesnim  polusvijetom ili ces misliti svojom glavom.

Svako dobro.

 

Ej pa te bitange uticu na javno mnjenje! 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne umem sa ovakvima da govorim drugim jezikom osim njihovim. Obrisi bre penu. Znaš li šta su svi ti wannabe pankeri i "mislioci svojom kockastom glavom" gde spadaju i ovi PUVAČI (kroz usta) lepo je Kronostime napisao, nije to greška pri kucanju? Obicne srbende koje misle da su neki buntovnici a u stvari rade sve isto kao njihovi moumni preci i kao oni ce i zavrsiti, odbačeni i prezreni od svih. Jebo ja "šampione" koji nisu umeli da se izdignu iznad smrdljivog plemenstva. Običan gad.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...