Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

14 hours ago, Krunisanje kralja Petra I. said:

Albanci bi preplavili gradove sa srpskom etnickom vecinom kao sto su proteklih godina preplavili i Stip, Veles, Strumicu, Prilep, Bitolj, Djevdjeliju i druge gradove centralne i istocne Makedonije.

Quote

Iz ostalih delova Srbije za priznavanje Kosova mogu da budu samo ratni profiteri, odnosno ekipa koja prima lovu za takvu propagandu, raznim modelima i tokovima.

 

 

Pogrešan forum.

Edited by Neme
Tipično kamikaza - samoubistvo u 10 koraka.
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Budha said:

Da, iz perspektive glasača SNS-a sigurno su baljezgarije.

Kako da ne, sve sns glasaci ovde. Ima neka bitanga, profesor je valjda, koji je prijavio Djokovica zato sto je psovao na Vimbldonu. Eto ti ideje da i na tenisu raspalis po mrskima. Malo na politici, pa na kosarci, koliko se secam, pa mozes i na tenis da skoknes. Ono tri prsta, porez, srbovanje.... Znate vec kako to ide...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Kako da ne, sve sns glasaci ovde. Ima neka bitanga, profesor je valjda, koji je prijavio Djokovica zato sto je psovao na Vimbldonu. Eto ti ideje da i na tenisu raspalis po mrskima. Malo na politici, pa na kosarci, koliko se secam, pa mozes i na tenis da skoknes. Ono tri prsta, porez, srbovanje.... Znate vec kako to ide...

Baš gledam neki dan intervju sa Đokovićem, Mektićem i Pavićem - djeluju kao normalni, opušteni ljudi, smiju se, zezaju - i pitam se gdje tačno prosječni Srbenda vidi sebe u Đokoviću 😕

 

Valjda kroz borbu sa mrskim Zapadom kojeg eto predstavljaju Federer i Nadal.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od dolaska međunarodnih snaga na KiM juna 1999. godine pa do ponovnog pogroma Srba 17. marta 2004. Albanci su uništili ili teško oštetili 112 crkava i manastira. Međunarodna zajednica raspoređena na teritoriji cele pokrajine ništa nije učinila da to spreči.

Veliki deo uništenih i oštećenih crkava i manastira izgrađen je u srednjem veku i imaju neprocenjivu vrednost ne samo materijalnu, već i kulturnu. Za samo 3 dana 2004. godine uništeno je ili teško oštećeno 35 pravoslavnih manastira i crkava, 1000 fresaka, ikona i drugih relikvija.

Manastiri Srpske pravoslavne crkve Visoki Dečani, Gračanica, Pećka Patrijaršija i crkva Bogorodica Ljeviška stavljeni su 2004, odnosno 2006. godine na listu Svetske baštine Uneska kao ugroženi spomenici. Manastir Visoki Dečani je i danas pod stalnom zaštitom međunarodnih snaga.

Manastir Svete Trojice u Mušutištu iz 14. veka. Manastir su Albanci minirali 10. jula 1999. i uništili sve u njemu. U manastiru su se čuvali drevni manastirski rukopisi iz perioda od 14. do 17. veka, uključujući i Apostolske rukopise iz 11. veka. Ostao je samo zvonik crkve.

Crkva Bogorodice Odigitrije u Mušutištu koju je podigao srpski plemić Jovan Dragoslav 1315. godine.  Albanci su crkvu juna 1999. spalili, minirali i sravnili sa zemljom. U crkvi su se nalazile najlepše freske iz doba kralja Milutina Nemanjića.

Manastir Sveti Marko Koriški kod Prizrena iz 15. veka. U njemu se čuvao jedan od najstarijih prepisa Dušanovog zakonika iz 15. veka. Albanci su manastir razorili 1915. godine i poubijali monahe. Manastir je kasnije obnovljen ali su ga Albanci ponovo uništili juna 1999.

Manastir Svetih arhangela Mihaila i Gavrila kod Vitine, poznatiji kao Binač, sagrađen u 14. veku. Manastir su Albanci juna 1999. opljačkali i spalili a zatim i minirali.

Devič kod Srbice iz 15. veka, zadužbina despota Đurđa Brankovića. Manastir je više puta pljačkan i rušen. Albanci su ga 1999. opljačkali i oštetili. 2004. manastir je spaljen u prisustvu vojnika KFOR-a. Grobnica Joanikija Devičkog je otvorena i oskrnavljena. Manastir je obnovljen.

Manastir Svetog Uroša kod Uroševca iz 14. veka. Manastir je podigla carica Jelena a u njemu je počivao njen sin car Uroš Nemanjić čije su se mošti nalazile u manastiru do 1708. godine. Albanci su ga 1999. posle dolaska međunarodnih snaga minirali i sravnili sa zemljom.

Da, da, albansko kulturno nasledje. Vidi se koliko ga smatraju za svoje, cuvaju i poštuju...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Krunisanje kralja Petra I. said:

 

Izborno pravo ne poznaje termin "ozbiljna drzava", "zrelo politicko drustvo" i slicne proizvoljne bajezgarije. Te manipulativne odrednice koje glede etiketiranja neistomisleceg coveka smrde na totalitarne sisteme i prakse u istim, macku o rep.

Mislim da si ti poslednja osoba koja ima bilo kakvo pravo ovde da prigovara po pitanju "etiketiranja neistomisljenika". Pa tvoj prvi post je sve one koji misle da Kosovo treba priznati svrstao u strane placenike i domace izdajnike ili (nelojalne verovatno?) nacionalne manjine. Upravo jednoumlje koje nameces po tom pitanju u prsti od totalitarizma (posebno onog tipa ciji je simbol uvezani snop grana).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, berti said:

Ima neka bitanga, profesor je valjda, koji je prijavio Djokovica zato sto je psovao na Vimbldonu. 

Ne znam gde se prijavljuje za to, ali zašto je ovaj bitanga? Nije on prvi rekao o Đokoviću da ako je šampion, kao takav treba da se i ponaša. A ne ovamo veliki patriota, iako bi trebalo da poštuje fanove iz celog sveta, i da bude šampion svih fanova, ne samo ovih iz svog plemena, a kakvu sliku širi o tom plemenu? Upravo onakvu kakvom je i zamišljaju ti koji ga tobože ne vole "zato što je Srbin". Nije tačno, ne vole ga zato što se često ponaša kao stereotipna srbenda, eto sa tim psovanjem publike. I kad će više tu nestati taj "stav" da je onaj ko prijavi nepravilnosti bitanga i nemoralan? Posle je sve drugi kriv, a tu etički principi nepostojeći. Kako da ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Ne znam gde se prijavljuje za to, ali zašto je ovaj bitanga? Nije on prvi rekao o Đokoviću da ako je šampion, kao takav treba da se i ponaša. A ne ovamo veliki patriota, iako bi trebalo da poštuje fanove iz celog sveta, i da bude šampion svih fanova, ne samo ovih iz svog plemena, a kakvu sliku širi o tom plemenu? Upravo onakvu kakvom je i zamišljaju ti koji ga tobože ne vole "zato što je Srbin". Nije tačno, ne vole ga zato što se često ponaša kao stereotipna srbenda, eto sa tim psovanjem publike. I kad će više tu nestati taj "stav" da je onaj ko prijavi nepravilnosti bitanga i nemoralan? Posle je sve drugi kriv, a tu etički principi nepostojeći. Kako da ne.

 

Ko je taj profesor? Čuo sam za tu vest, ali ne pratim te tvitere i ostala sranja, pa reko' da čoveku treba javno čestitati što je rekao da je car go, tj. da se stoka ponaša kao stoka. Može taj da tapka tu lopticu bolje od drugih, sve ja to cenim, ali stoka je stoka i to treba naglašavati.

Link to comment
Share on other sites

Moze da se prodajete za neke prozapadne liberale face a u stvari klasične ste tipične srbende kojima najvviše smeta komšija koji je nešto uspeo da napravi u svom životu. 

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Moze da se prodajete za neke prozapadne liberale face a u stvari klasične ste tipične srbende kojima najvviše smeta komšija koji je nešto uspeo da napravi u svom životu. 

Ti jeftini štosevi mogu da ti prođu u kafani. Ako i najveće svetske naučnike s pravom kritikuju zbog grešaka, i tapkač loptice može da dođe pod metu kritika, naročito kada se ponaša kao kafanska seljačina.

 

Jeste da ne znam zašto odgovaram na kvazi-argumente kada se spomene neka tzv. veličina, ali ionako sam završio posao za danas i imam višak vremena.

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ko je taj profesor? Čuo sam za tu vest, ali ne pratim te tvitere i ostala sranja, pa reko' da čoveku treba javno čestitati što je rekao da je car go, tj. da se stoka ponaša kao stoka. Može taj da tapka tu lopticu bolje od drugih, sve ja to cenim, ali stoka je stoka i to treba naglašavati.

Ne znam, neki bivši službenik ministarstva nauke, kao tvrdi da ovaj bruka zemlju svojim ponašanjem, i da je (odavno prošlo) vreme da to prestane. Što i jeste tačno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milenko Puzigaca said:

Ne znam, neki bivši službenik ministarstva nauke, kao tvrdi da ovaj bruka zemlju svojim ponašanjem, i da je (odavno prošlo) vreme da to prestane. Što i jeste tačno.

 

Uh, pa nemoj tako. Čim neko ume da tapka lopticu bolje od drugih, ume da digne tri prsta i da podvriskuje HEDAMO KOCOVO, odmah postaje bezgrešan 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Perkos2 said:

Moze da se prodajete za neke prozapadne liberale face a u stvari klasične ste tipične srbende kojima najvviše smeta komšija koji je nešto uspeo da napravi u svom životu. 

Nije tačno, meni smeta što se ovaj ponaša kao srbenda, i što tapše ove tu po ramenima podstičući im iluziju da je sa njima sve u redu, a svet ne valja. Dok je Mate Parlov umeo da od*ebe nacoše uz komentar "ja sam bio šampion sveta, kako onda mogu biti nacionalista" tako nešto. To je šampion.

Link to comment
Share on other sites

Evo šta je bilo, mada i ovaj prducka sa ovim "mi, mi" ali je svakako i to bolje od ovoga o čemu piše i u vezi čega je u pravu. Zabole srbadiju za Đokovića, da on ne srbuje psovali bi ga, nego je to sa tim Đokovićem za "fanove" samo nastavak rata srbadije protiv svih. I u pravu je, to je ludilo koje i treba da bude zaustavljeno.

 

Quote

"Cinkario" sam srpske medije i srpski tviter, a ne Đokovića. Vimbldon zna šta je, kako i kome on vikao. Nije bilo u afektu, bilo je na kraju glatko dobijenog meča. I nije upućeno pojedincima, nego celoj tribini. Bilo je skandalozno. Hajka na mene na društvenim mrežama i u medijima traje već 4. dan. Praćena je pretnjama meni i mojoj porodici. Mediji pune svoje portale i stranice, a da niko nije od mene zatražio stav ili objašnjenje. Zato moram ovako. Ne može kratko. Postoji nekoliko nivoa objašnjenja, počeo je Ivan Videnović i objasnio zašto je protiv Novaka Đokovića.

 

Na opštem nivou, mi smo građani planete i zapadne civilizacije i sa njom delimo iste vrednosti. Jedna od njih je i viteštvo turnira u Vimbldonu. Dužni smo da branimo te vrednosti, posebno strogo onda kada ih krši neko 'naš', jer nastupa pod srpskim državnim imenom i zastavom. 

 

Na psihološkom nivou, očekivana reakcija javnosti, prostakluci i uvrede, jasno su pokazali da za većinu fenomen Đoković i sport uopšte, predstavljaju zapravo nastavak rata Srba protiv sveta, osvetnike na sportskom polju i njihovim terenima. To ludilo mora stati. Rat je gotov.

 

Na kraju, na elementarnom patriotskom nivou, Đoković - taj ponos i uzor mladima - pre par nedelja je, kao gošću na proslavi pobede u Rolan Garosu imao i saučesnicu Zemunskog klana u atentatu na premijera Srbije. Time je prvi zadao težak i mučan udarac svima nama.

 

Ko smo "mi"? "Mi" smo velika većina građana Srbije koja žali za svojim Premijerom i neće da oprosti taj zločin. Ni počiniocima, ni saučesnicima, ni inspiratorima, ni onima što su se radovali, abolirali, praštali i delili bol, ni onima koji se danas sa njima druže. Ko je sa njima, nije naš, napisao je profesor Ivan Videnović i potom za kraj zaključio:

 

"Novaku Đokoviću želim da osvoji ovaj turnir i sve sledeće i postane najbolji teniser svih vremena. Ali Srbija je veća i važnija od njega. Nas više ne može da predstavlja i neka od nas ne očekuje ni podršku, ni jataštvo, ni saučesništvo u postupcima koji sramote našu državu".

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DJ_Vasa said:

Ti jeftini štosevi mogu da ti prođu u kafani. Ako i najveće svetske naučnike s pravom kritikuju zbog grešaka, i tapkač loptice može da dođe pod metu kritika, naročito kada se ponaša kao kafanska seljačina.

 

Jeste da ne znam zašto odgovaram na kvazi-argumente kada se spomene neka tzv. veličina, ali ionako sam završio posao za danas i imam višak vremena.

Dobro je ako si zavšio sa poslom onda moze da očekujemo i neki pravi komentar. Da nije veličina ne bi se ni ostrvili na njega. Tesko srbenda prašta uspeh to je vec milion puta viđeno ne samo u slučaju Đokovića

Link to comment
Share on other sites

Pa kakva je sad to izjava? Naravno da niko nema nameru "da se ostrvi" na neku pijanduru koja leži u sopstvenoj mokraći i urla "nedamo kocoBo" ili slično, ama rekli u Spajdermenu, uz veliku moć (i uticaj) ide i velika odgovornost. Ovaj se pokazao. Naročito sa tom cecom veličković.

 

I kakva bre veličina? Veličina u čemu? U udaranju loptice preko mreže? Za šta je to značajno? Uz to, prave veličine nikad nisu titrale masi i nisu izigravale glupog avgusta pred masom. Na primer, nisu stavljale lazne brkove i kreveljile se kao idioti da bi ih masa "volela". 

 

I tu je srbadija uspela da može i ono što ne može, što bi rekao Basara. Svetski fenomen - luzer šampion. Zašto luzer, pa umesto da zna kad je pobedio, on zapeo da ga "zavole" oni koji upravo zbog toga što je zapeo da ga vole nikad neće, i time se iskenjava po ostalih 90% fanova koji ga iskreno poštuju. Baš šampionski.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Dobro je ako si zavšio sa poslom onda moze da očekujemo i neki pravi komentar. Da nije veličina ne bi se ni ostrvili na njega. Tesko srbenda prašta uspeh to je vec milion puta viđeno ne samo u slučaju Đokovića

 

A ti opet drviš istu priču bez argumenata? Ako imaš dokaza za tu tvrdnju, onda ih napiši, a ako ne, onda ništa. Ja kad pričam o nečijem primitivizmu, to mogu da dokumentujem.

 

Nego, reci ti meni šta misliš o radovima Spectroscopic investigations of a cathode fall region of the Grimm-type glow discharge i On the feasibility of colored glazed thermal solar collectors based on thin film interference filters? Prvi je citiran 144 puta, drugi „samo” 44 puta, a pisao ih je dotični profesor. Meni se čini da je malo uspešniji od nekog tapkača loptice. Ima nešto što se zove Google Scholar, pa možeš tamo da proveriš kvalitet ovih radova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ne znam gde se prijavljuje za to, ali zašto je ovaj bitanga? Nije on prvi rekao o Đokoviću da ako je šampion, kao takav treba da se i ponaša. A ne ovamo veliki patriota, iako bi trebalo da poštuje fanove iz celog sveta, i da bude šampion svih fanova, ne samo ovih iz svog plemena, a kakvu sliku širi o tom plemenu? Upravo onakvu kakvom je i zamišljaju ti koji ga tobože ne vole "zato što je Srbin". Nije tačno, ne vole ga zato što se često ponaša kao stereotipna srbenda, eto sa tim psovanjem publike. I kad će više tu nestati taj "stav" da je onaj ko prijavi nepravilnosti bitanga i nemoralan? Posle je sve drugi kriv, a tu etički principi nepostojeći. Kako da ne.

Vidi, Puzigaca, zena me je davno pitala kako mogu da gledam fudbala kada su oni nevaspitani, pljuju na terenu... Cudna je to situacija kada strasti prokljucaju, kada su zivci napeti kao strune... Svasta se tu cuje, vidi... Ikona Mancester Junajteda Kantona, mozda najvoljeniji igrac tog kluba ikada, uleteo je medju gledace da se pobije sa navijacem koji ga je vredjao. Nijednom profesoru iz Pariza nije palo na pamet da salje stupidna pisma vrshu Premijer lige. Dzon Mekinro je bio jedna od najvecih legenda tenisa. Psovke, svadjanje, bezobrazluk... Bez pisama profesora i tuzakanja. Onomad dva igraca koja su danas u samom vrhu liste umalo se nisu potukla na terenu. Nikakvi profesori iz njihovih zemalja nisu reagovali na to. Primeri kojie sam navodio su iz kulturnog zapada, ne iz srpske vukojebine.

Naravno, ne pravdam Novaka. Kao njegov navijac imam mnogo zamerki na njegovo ponasanje cesto. Ipak, ko prati njegovu karijeru odlicno zna kroz sta je sve prolazio, kakva omalovazavanja je dozivljavao, kako su ga organizatori podjebavali.... Uostalom, o tim stvarima su se bavili i zapadni mediji apostrofirajuci cesto pricu o njegovim poreklu. Dakle, on nije andjeo nikakav, nije ni najgori na svetu. Verovatno je najvoljeniji sportista na ex sfrj prostoru, omiljen gde god da se pojavi. U Bosni, Hrvatskoj je obozavan. Ljudi tamo imaju istancan osecaj i da u Novaku ima gram nekog sovinizma i slicno, oni bi to primetili. Tim ljudima ipak vise verujem nego ovdasnjim kompleksasima koji u svemu odavde vide zlo.

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

Novak jeste svetski sampion u tenisu i mozda ce postati najbolji teniser svih vremena i to je cinjenica. 

Ali trebao bi i da se ponasa sampionski. I on jeste pomalo arogantan to su mnogi moji poznanici (stranci) primetili u vezi njega. Ali nije ni to ono sto je najgore.

Trebao bi da prestane da izigrava "glupog avgusta".

U zadnjih godinu dana najveci gaf mu je bio ono oko vakcina.

Drugo, sto neko rece proslava na kojoj je izmedju ostalog pozvao i Cecu. Mislim, moze on da zove koga hoce ali to po meni govori o njemu.

I ako je vec svetski sampion, trebao bi da malo obtaca paznju i na svoje fanove ne- Srbe. Zasto ne bi imao fanove i medju Englezima - mnogima se i tamo svidja njegov stil igre. Ali on ih odbija svojim ponasanjem i komentarima. 

Ukratko: trebao bi da prestane da se ponasa kao neka "sirovina"! 

Malo vise dostojanstva. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, berti said:

Vidi, Puzigaca, zena me je davno pitala kako mogu da gledam fudbala kada su oni nevaspitani, pljuju na terenu... Cudna je to situacija kada strasti prokljucaju, kada su zivci napeti kao strune... Svasta se tu cuje, vidi... Ikona Mancester Junajteda Kantona, mozda najvoljeniji igrac tog kluba ikada, uleteo je medju gledace da se pobije sa navijacem koji ga je vredjao. Nijednom profesoru iz Pariza nije palo na pamet da salje stupidna pisma vrshu Premijer lige. Dzon Mekinro je bio jedna od najvecih legenda tenisa. Psovke, svadjanje, bezobrazluk... Bez pisama profesora i tuzakanja. Onomad dva igraca koja su danas u samom vrhu liste umalo se nisu potukla na terenu. Nikakvi profesori iz njihovih zemalja nisu reagovali na to. Primeri kojie sam navodio su iz kulturnog zapada, ne iz srpske vukojebine.

Naravno, ne pravdam Novaka. Kao njegov navijac imam mnogo zamerki na njegovo ponasanje cesto. Ipak, ko prati njegovu karijeru odlicno zna kroz sta je sve prolazio, kakva omalovazavanja je dozivljavao, kako su ga organizatori podjebavali.... Uostalom, o tim stvarima su se bavili i zapadni mediji apostrofirajuci cesto pricu o njegovim poreklu. Dakle, on nije andjeo nikakav, nije ni najgori na svetu. Verovatno je najvoljeniji sportista na ex sfrj prostoru, omiljen gde god da se pojavi. U Bosni, Hrvatskoj je obozavan. Ljudi tamo imaju istancan osecaj i da u Novaku ima gram nekog sovinizma i slicno, oni bi to primetili. Tim ljudima ipak vise verujem nego ovdasnjim kompleksasima koji u svemu odavde vide zlo.

Ako izuzmemo činjenicu da osamdesetih i devedesetih prošlog veka nije bilo tih tvitera, tiktokova i sličnih sranja, da li je veći problem što se neko ponaša kao primitivac, ili što je ukazao na to da je neko primitivac. Zaista ne mogu da kopam po pismima čitalaca novina koje su tada izdate i ne znam da li su o tome pisali profesori, muzičari, pekari, taksisti, pravnici, stolari ili neko deseti, što nije ni bitno, ali je evidentno da se o tome pisalo. Jeste da bi to prvo trebalo da rade novinari, ali to je već druga priča.

 

S druge strane, mnoga sranja koje su pravile javne ličnosti, bez obzira na to šta im je profesija, ostale su zabeležene. Spomenuo si šta je uradio taj Kantona, da je Mekinro pravio sranja, a na linkovima koje sam na brzinu skupio se jasno vidi da su ostali zabeleženi zauvek. To što je neko javna ličnost, ne znači da treba da bude aboliran ukoliko se ponaša kao stoka. Primitivac je primitivac, čime god da se bavi i bez obzira na to koji pasoš ima ili kojim jezikom govori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

P. S. Eto suprotnog primera Ana Ivanovic je bila popularna u teniskom svetu ako je Srpkinja! 

A kakvu je pljuvacinu dozivela kada je jednom napisala da ne voli sarme?!!!??! I da ne zeli da zivi u Srbiji vec u nekoj zemlji pored mora. Odmah je proglasena izdajicom!!! 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Bane said:

P. S. Eto suprotnog primera Ana Ivanovic je bila popularna u teniskom svetu ako je Srpkinja! 

A kakvu je pljuvacinu dozivela kada je jednom napisala da ne voli sarme?!!!??! I da ne zeli da zivi u Srbiji vec u nekoj zemlji pored mora. Odmah je proglasena izdajicom!!! 

 

U Perkosovu priču se više uklapa to što spominješ, što su joj razne budale spočitavale da se udala za Nemca, što slavi dva Božića, što nije dobro ukombinovala torbu i jaknu i slično jer ništa od toga nema veze sa primitivizmom. Njena je stvar da li će da jede sarmu, ćevape, plodove mora ili salate, da li će se udati za Nemca, Japanca, Kenijca ili Peruanca, da li će da slavi kinesku novu godinu, divali ili silazak vanzemaljaca, da li će nositi torbu na roze tufne uz jaknu na zebrine šare i slično. Onaj ko se normalno ponaša i ne pravi incidente može samo da se smeje ovakvim idiotskim zamerkama.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Darth Bane said:

P. S. Eto suprotnog primera Ana Ivanovic je bila popularna u teniskom svetu ako je Srpkinja! 

A kakvu je pljuvacinu dozivela kada je jednom napisala da ne voli sarme?!!!??! I da ne zeli da zivi u Srbiji vec u nekoj zemlji pored mora. Odmah je proglasena izdajicom!!! 

Khm, vecina Srba zivi kraj  nekog mora:

  1. Jadranskog
  2. Crnog
  3. jonskog
  4. Sredozemskog
  5. kariprsog
  6. atlantskog

..... dje je zapelo?

:default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko se nisko spušta ekipa sa "kursa" to je i za mene koji sam preturio ovde za 20 godina razne elemente iznenađujuće. Sad se dohvatili šta piše lik koji je podrzavao Mila da otme crkve a ćirilicu proglašavao ratnim huškačem. Valjda je neka moda kao u onim bljuvotunama Željka Mitrovića. Što veću glupost izvališ to si kao neki značajan lik. I naravno neće se napasti ni čede ni beba ni čanak ni opanak što pevaju sa cecom ili posluju sa AV ali gle čuda Novak sluša Cecu to je svetogrđe a ta neke i atentat na Đinđića. Ja sam uveren da bi sam taj Đinđić takvim svojim "fanovima" podelio par šamara u startu. Kakav se sve ološ ne krije iza njegove pogibije. A sarađuju sa AV i Milom bez pardona🤮

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Perkos2 said:

Koliko se nisko spušta ekipa sa "kursa" to je i za mene koji sam preturio ovde za 20 godina razne elemente iznenađujuće. Sad se dohvatili šta piše lik koji je podrzavao Mila da otme crkve a ćirilicu proglašavao ratnim huškačem. Valjda je neka moda kao u onim bljuvotunama Željka Mitrovića. Što veću glupost izvališ to si kao neki značajan lik. I naravno neće se napasti ni čede ni beba ni čanak ni opanak što pevaju sa cecom ili posluju sa AV ali gle čuda Novak sluša Cecu to je svetogrđe a ta neke i atentat na Đinđića. Ja sam uveren da bi sam taj Đinđić takvim svojim "fanovima" podelio par šamara u startu. Kakav se sve ološ ne krije iza njegove pogibije. A sarađuju sa AV i Milom bez pardona🤮

Sto ne ostade na braniku otadzbine do kraja?

Onda da pricamo o rodoljublju i korenima....:s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...