Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

Bem li ga Zveki, mogu i neke batinase da angazuju da te nadju i otmu ti pare 😄 Generalno sam cuo svakakve price a nekima i prisustvovao za velike dobitke online, za dobitke na salteru nikad, nekad moras da cekas da te isplate jer su velike pare, ali bices isplacen.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, McLeod said:

Bem li ga Zveki, mogu i neke batinase da angazuju da te nadju i otmu ti pare 😄 Generalno sam cuo svakakve price a nekima i prisustvovao za velike dobitke online, za dobitke na salteru nikad, nekad moras da cekas da te isplate jer su velike pare, ali bices isplacen.

 

Pa kazi koje su price bile , ne mora da kazes koje su kladionice u pitanju. Sad koja je razlika online XY kladionica i XY kladionica na salteru, isto mogu da ti spucaju sve kvota jedan jer sve to ide na glavni sistem. A i mogu batinase i u lokalu da ti posalju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa jedino mogu da ti salju batinase i da u kladionici prave haos da ti ne isplate. Online mogu da ti rade sta hoce i rade ti sta hoce, blokiraju, smanjuju kvote, izmisljaju da tiket nije dobitan a jeste itd. Kad uplatis na salteru gotovo je, reci da li si ikada cuo da je nekome nekada napravljen problem za isplatu i milionske sume bilo gde na salteru? Nikada nikome.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Zvezdinho said:

Moze i onaj na salteru da ti uzme tiket i pocepa i kaze nisi imao tiket.

 

Nego jel ima neki drugi jezik osim ruskog na 365bet-u. Samo mi to otvara, nikako ne mogu da nadjem neki drugi jezik.

Skroz dole imas settings, pa prva stavka language. Bugarski je default. 🙂

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Postali su teski kloshari ovi iz Sokera imaju neki vikend bonus da uplatis depozit i kad i istrosis da da ti kvota na par bude 1.35 dobijes 50 posto bonusa, ja odmah odigrao igrace, stoji tamo bonus od 50 posto ali zakljucan i ne moze da se otkljuca:classic_mellow: U cemu je fora. A bonus mora da se iskoristi do ponedeljka inace propada:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Zvezdinho said:

Postali su teski kloshari ovi iz Sokera imaju neki vikend bonus da uplatis depozit i kad i istrosis da da ti kvota na par bude 1.35 dobijes 50 posto bonusa, ja odmah odigrao igrace, stoji tamo bonus od 50 posto ali zakljucan i ne moze da se otkljuca:classic_mellow: U cemu je fora. A bonus mora da se iskoristi do ponedeljka inace propada:lol_2:

Koliko ja znam mi iz Srbije ne mozemo da igramo u stranim kladzama kao sto je b365 i slicne.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zvezdinho said:

Postali su teski kloshari ovi iz Sokera imaju neki vikend bonus da uplatis depozit i kad i istrosis da da ti kvota na par bude 1.35 dobijes 50 posto bonusa, ja odmah odigrao igrace, stoji tamo bonus od 50 posto ali zakljucan i ne moze da se otkljuca:classic_mellow: U cemu je fora. A bonus mora da se iskoristi do ponedeljka inace propada:lol_2:

 

Uplatio si 1000 i dobio bonus 500. Da bi aktivirao bonus, u toku vikenda moras da uplatis tikete u vrednosti od 2000 (2x vise od prvobitne uplate na racun) i tek ti se onda aktivira bonus.

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2020 at 10:14 AM, Miskooo said:

 

Uplatio si 1000 i dobio bonus 500. Da bi aktivirao bonus, u toku vikenda moras da uplatis tikete u vrednosti od 2000 (2x vise od prvobitne uplate na racun) i tek ti se onda aktivira bonus.

 

Uplatio, otkljucao se onaj katanac i kad uplatim ceo bonus kaze mi nemam sredstva. Jedino ako misle da moras prvo da izgubis pare. Standardan racun stoji 0 ispod promo stoji 500 dinara. Al dzabe.

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2020 at 7:07 PM, Gaga said:

Koliko ja znam mi iz Srbije ne mozemo da igramo u stranim kladzama kao sto je b365 i slicne.

Ja sam otvorio nalog u jednoj stranoj kladzi da vidim kako ide. Oko 20ak dana igranja i jutros ulazim na sajt i ceka me ovo. 

Da li neko zna moze li se ista igrati od stranih kladionica online jer mi nije jasno kako sam igrao najnormalnije i odjednom ovo. 

IMG-20201216-WA0003.jpeg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Ja uredno igram na bet365 i pinnacle i to bez vpn-a. Depozit uplacujem preko skrilla.

Verovatno si naleteo na neku koja ima restrikcije prema nasoj zemlji. Na neke cak ne mozes ni da udjes na sajt sa nase ip adrese. Gde si igrao ako nije tajna?

Moze preko skrilla?Super.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni prilikom uplate na meridian, karticom, stiglo obavestenje iz banke da je zabranjeno uplacivanje u stranim kladionicama.

 

Ako imate problema probajte uplate kripto valutama, strane kladionice primaju uplate. Samo proveriti da li neke vrse konverziju u fiat, a ako ne onda mozete uplacivati opklade kriptom.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, MrTripleDouble said:

Urekli ste bet365.😃  Od juce ne mogu da udjem na sajt,a preko telefona kad udjem na polje log in uopste ne reaguje. Izgleda da je drzava resila da se 'obracuna' sa stranim kladama. Moraju pare da se ostave u njihovim, pogotovo sada kad je susni period. 

 

Ja usao danas preko telefona. Kacio se preko Telenorovog interneta. Juce imao problem sa Pinnacle, nije hteo da se nakaci preko MTSa,ali preko Telenora normalno. Inace, pederi iz bet365 mi udarili neku restrikciju, iako sam imao na racunu 250eur i uplate isle od 5-10eur. Verovatno zato sto sam napravio seriju od 10ak pogodaka. Skinuo sam pare i prebacio sve na Pinnacle.

Takodje, kada vec pisem da podelim moje iskustvo sa uplatom na strane kladionice, posto postoji problem kada na Skrill uplatite novac sa nasih kartica. Mora da se odabere non-gambling, posto su blokirane za gambling. Onda ja taj novac prebacim na drugi skrill racun (od druga ili oca), pa vratim pare nazad i tako ih da tako kazem "operem " i onda moze da se koriste za gambling. Jbg izgubi se nesto sitno na proviziju,al nije strasno.

Isto tako sam jednom kupio bitcoin i uplatio na bet365. U principu,mislim da su to trenutno jedini nacini za uplatu u strane kladionice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...