Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

16 hours ago, Satan said:

I dalje me zavlače u admiralu, kao proveravaju vec 3. dan iako je rezultat izasao i na flashscore, to je nesto sto mi se nije desilo ni u jednoj kladionici. Čak i kada se tekma odlozi vrate ti novac nakon 48 sati a ovi pokusavaju na svaki nacin da me izjebu, kazu ima sajtova gde pise 0:0, ima, ali to su oni koji nisu ni imali nikakav update za vreme i nakon meca. 

 

Ja sam hteo na tvoj prvi post da napišem kako ponekad budu problemi u settlementu za takve utakmice. Što obično nije do same kladionice, nego do njihovog odds providera. Naime, oni obično ne rade settlement po flashscoru i sličnim sajtovima, nego valjda čekaju zvaničnu potvrdu. Gde tu potvrdu traže i odakle im stiže, neznam, ali znam da je to razlog kašnjenja kad su u pitanju niže lige, prijateljski mečevi, itd.

 

Ali ovaj konačni epilog nema nikakve veze sa tim, nego se radi o običnom bezobrazluku. Ti u t&c imaš pravo da poništiš bilokoju opkladu, bilokome. Ali to naravno ne radiš, pošto sam sebi kvariš imidž i poselidčno ubijaš biznis. They didn't get the memo, obviously. Prave kladionice če poneki complain presuditi igraču u korist, iako nije u pravu, samo da bi ga zadržali.

 

Ako te ne mrzi da se čeraš sa njima, pripreti malo negativnom kampanjom na internetu. Reci da si član kladioničarskih foruma, facebook grupa, i sličnih betting communitya... I da im je neuporedivo manji trošak da te pošteno isplate, nego da gube igrače. Valjda ima barem jedan pametan čovek tamo što razume da im je to u interesu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
49 minutes ago, realno *w said:

ima li neko da preporuči kladionicu sa velikim izborom NBA klađenja, u smislu poeni, skokovi, asistencije. Pretpostavljam da bi to bila neka strana? 

Bet365 i Pinnacle su ti najsigurniji od stranih, ali ako nemas od ranije mislim da nije moguce sad da se otvori zbog restrikcija. Plus moras preko vpn-a jer su ih nasi mamlazi zabranili kako bismo ostvljali pare u njihovim. 🙂

 

Od domacih uglavnom igram u maxbetu jer me ne poprckuju sa blokadama, limitima, menjanje granica nije toliko cesto... Desi se i to ponekad kad je veca uplata, ali nije strasno. Nemaju ponudu sa asistencijama i skokovima, ali je ubace kad bude playoff. Video sam npr da Admiralbet ima tu ponudu sa ast, reb, dd, td(doduse nije velika), ali ne mogu da ti ih preporucim jer nisam jer nisam mnogo igrao kod njih.

 

Ti marketi koje trazis ima i na ovim nasim online kladionicama(betole, merkur, itd...) Takodje ih nisam istrazio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma sta zamisljaju ovi iz domacih kladionica, Pinnbet pravi takve gadosti na igranju preko naloga, ljudi su nenormalno bezobrazni.

 

Sto se stranih tice, naravno da je najbolja Bet365 sa ogromnom ponudom igara, ali zbog te zabrane kladjenja u stranim kladionicama nastaju problemi narocito kod eventualnih isplata. Mada vidim da ima ljudi koji i to resavaju.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

PINBET - Blokirajan mi je pristup nalogu od pre neki dan, da li je iko imao ovakvo iskustvo? Od proslog vikenda nisam se ni logovao par dana i kada sam pred vikend pokusao da udjem na nalog, izbacuje pogresno korisnicko ime ili sifru, iako je to prakticno nemoguce. Kada odem na zahtev za zaboravljenu sifru, kako bi mi bila poslata druga na mejl, NISTA NE STIZE. Njihov odgovor kasa sam ih zvao i slao mejlove je da SE RADI NA TOME DA DOBIJEM SIFRU, i nista vise.

 

Za ovih pola godine nikakve sumnjive egzoticne lige ja nisam igrao, to je uglavnom kosarka, najjace lige (hendikepi i igraci) i nesto malo fudbala. SPRECAVAJU ME VEC TRECI DAN DA KORISTIM NALOG bez nekog jasnog odgovora kada ce to da rese i zasto im NE RADI NA SAJTU OPCIJA ZA ZAMENU LOZINKE, a ja tamo imam novac u vrednosti otprilike pola prosecne domace plate. Dakle nista posebno, pitanje je sta OVAKAV ODNOS PREMA IGRACIMA GOVORI O TOJ KLADIONICI.

Link to comment
Share on other sites

U Mocartu sad ladno stavili da moras  da im posaljes sliku licne karte (ili sliku ocitane licne karte) i tvoju sliku sa licnom kartom u ruci da bi mogao da uplacujes i isplacujes sa online naloga.

 

Barem tako pise u ovoj poruci sto su mi poslali.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2022 at 2:07 PM, Spiridon12 said:

PINBET - Blokirajan mi je pristup nalogu od pre neki dan, da li je iko imao ovakvo iskustvo? Od proslog vikenda nisam se ni logovao par dana i kada sam pred vikend pokusao da udjem na nalog, izbacuje pogresno korisnicko ime ili sifru, iako je to prakticno nemoguce. Kada odem na zahtev za zaboravljenu sifru, kako bi mi bila poslata druga na mejl, NISTA NE STIZE. Njihov odgovor kasa sam ih zvao i slao mejlove je da SE RADI NA TOME DA DOBIJEM SIFRU, i nista vise.

 

Za ovih pola godine nikakve sumnjive egzoticne lige ja nisam igrao, to je uglavnom kosarka, najjace lige (hendikepi i igraci) i nesto malo fudbala. SPRECAVAJU ME VEC TRECI DAN DA KORISTIM NALOG bez nekog jasnog odgovora kada ce to da rese i zasto im NE RADI NA SAJTU OPCIJA ZA ZAMENU LOZINKE, a ja tamo imam novac u vrednosti otprilike pola prosecne domace plate. Dakle nista posebno, pitanje je sta OVAKAV ODNOS PREMA IGRACIMA GOVORI O TOJ KLADIONICI.

Mala kladionica, verujem da ni oni ne znju sta se desava.

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2022 at 9:31 AM, Zvezdinho said:

U Mocartu sad ladno stavili da moras  da im posaljes sliku licne karte (ili sliku ocitane licne karte) i tvoju sliku sa licnom kartom u ruci da bi mogao da uplacujes i isplacujes sa online naloga.

 

Barem tako pise u ovoj poruci sto su mi poslali.

To je stari trend za neke kladinice sa egzoticnih ostrva kao Kurukao. Da ti vidis sta je meni radila izvesna sad zaboravih prezime ali neko valjda kinesko. Toliko me je ubijla 40-50dana. Ceka sam pisma iz 3pm da se slikam sa njima, ali ja sam imao znatnu snumu na acc a nisam mogao da izvadim. I onda odem na neke kladionicarske forume i pokazem prepiske, javili mi se sutra i odblokirali. Sa tim da sam cak i zvao Kurukao i pricao sa budalom pola sata.

 

Kldionice svuda u svetu mogu da ti rade sta hoce, meni su bukvalno vojdovali meceve posle meca za koje sam mogao kupiti stan i kome da se zalis. Ovi ovde u Srbiji su amateri, smanjuju kvote na svim tekmama,lajv kasni...ali generalno sve kladionice su smecarske na svetu. To je takav sljam da to svet nije video.

 

Psihicku torturu prave na dobitnim racunima da bi pao i krenuo da gubis, smeca. Domace su samo prepisivaci od stranih, da otvore limite, plakali bi, ali nece ili ti ugase nalog brzo.

 

Onda ti sto im zatvore prave novi od druga itd...pa ovi tako pokusaju da sprece te da igraju. Sljam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kkave su ovo gluposti od strane kladionoca da moras da slikas licnu kartu i da verifikujes nalog, na sokeru ima otisak lica jbt sakupljaju licne podatke samo tako.  Ladno kod sokera ima i politicka izlozenost, cemu bre sad ovo.

 

Ako ne popunis ne mozes da igras u Mocartu, sad uskoro nece moci ni u Sokeru online.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Zvezdinho said:

Kkave su ovo gluposti od strane kladionoca da moras da slikas licnu kartu i da verifikujes nalog, na sokeru ima otisak lica jbt sakupljaju licne podatke samo tako.  Ladno kod sokera ima i politicka izlozenost, cemu bre sad ovo.

 

Ako ne popunis ne mozes da igras u Mocartu, sad uskoro nece moci ni u Sokeru online.

 

Nisam sad skroz siguran, prošlo je neko vreme otkad sam ja otvarao svoje accountove online. Ali koliko se sečam, manje više sve online kladionice (ili recimo skrill) imaju slične kyc verfikacijske proces. Gde slikaš sve i svašta kako bi prošao verifikaciju. Ali imaju to sve sređeno na sajtu da to obaviš bukvalno u par minuta.

 

Ali to nema veze sa ovim što je Devil pisao. To su več druge stvari, gde te neke kladionice puste da radiš šta hočeš, sve dok ne uputiš zahtev za malo veči withdrawal. Tad tek kreče cirkus.

Link to comment
Share on other sites

Rade to neke strane kladionice odavno, ali nisam do sada vidjao kod nasih.

 

U principu, licna karta ti je bila potrebna i ranije, samo nisi morao da slikas. Iskreno ne vidim neki veliki problem, svaka firma/ustanova mora da se uskladi sa GDPR-om, sto je kod nas pocelo pre neke dve godine, tako da koriscenje podataka jeste zasticeno. 

E sad, sta su razlozi, pa sigurno da zele da se ograde, odnosno da znaju da imaju unique user-e, verovatno zbog onoga sto je Devil iznad pisao. Kao priredjivaci igara na srecutm vrlo zele da zadrze svoje pravo da zabrane odredjene opklade, ali i odredjene korisnike, jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Kad dobar punter pogadja..oni mu ne ugase nalog vec ga limitiraju..tipa maksimalna uplata 5-6k dinara.

 

Onda on otvara racune na sve zivo..strane/domace..

 

Npr domaci kockarski nalozi koji su u debelom minusu pa to se trazi..mozes dobiti i 1k evra, strani i vise.

 

Kladionice su dosta para i otele kad traze dodatna uveravanja, nadajuci se da je nalog prodat a punter bez kontakta sa tim licem sto se redje desava.

 

Ko igra sitno do 10k taj ne mora da brine ni za sta.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kontam da je ovo odgovarajuca tema u kojoj bih zatrazio misljenje, savet, a i da se pozalim, prvo vama, a sutra cu i Maxbetu.

 

Oborila me je samo Amerika de Kali. Tipovao sam na pobedu domacina, a zavrseno je nereseno...tehnicki.

 

image.png

 

 

Kazem "tehnicki", zato sto Amerika de Kali uopste nije bila domacin.
Utakmica nije cak igrana ni na neutralnom terenu, nego na stadionu Kortulue.

Isprva mi je bilo cudno sto kvota na Ameriku ide gore, cak i preko 2.
Kada sam na bet365 otvorio stranicu sa mecevima koji su u toku, Kortulua je bila prva navedena, uobicajenom formom prikaza u kom se postuje domaci teren.
No, samo je bet365 to promenio. Nijedna kladionica vise, pa cak ni fudbalski savez Kolumbije (slika preuzeta sa njihovog sajta)

 

image.png

 

Doce de Octubre je stadion Kortulue, ne multifunkcionalni i visekorisnicki, ne neutralni.

Navodno je stadion Amerike rezervisan za neko kontinentalno prvenstvo za mlade, pa je teren zamenjen u poslednjem trenutku.

https://www.elespectador.com/deportes/futbol-colombiano/america-sigue-sin-ganar-en-la-liga-betplay/

 

Quote

En el estadio Doce de Octubre de Tuluá, en donde se disputó el encuentro porque el Pascual Guerrero se prepara para el Campeonato Mundial Júnior de Atletismo, del 1 al 6 de agosto, América se fue en ventaja en la primera parte gracias a un gol de Adrián Ramos.

 

https://www.colombia.com/futbol/liga-colombiana/liga-betplay-2022-ii-fecha-4-america-de-cali-vs-cortulua-361486


 

Quote

 

América de Cali hizo las veces de local en el estadio Doce de Octubre de la ciudad de Tuluá, donde midió sus fuerzas con Cortuluá en la fecha 4 de la Liga BetPlay 2022 II.

El equipo ‘escarlata’ no pudo jugar en su casa, el estadio Pascual Guerrero, debido a que el recinto deportivo de los caleños recibió el Mundial de Atletismo Sub-20.

 

 

Pravilo je da se u slucaju zamene domacinstva kvota obrucana sa "1", no ono sto me brine, i zbog cegaa ne polazem velike nade u zalbu, je sto je Amerika ostala formalni domacin. Maxbetova podrska nije imala odgovor i uputila me na korisnicki servis, a tamo su mi rekli da je sve u redu 😞
Zasto nije odabran bar neutralni teren i zasto sam pao tako sto su vodjstvo izgubili autogolom me samo dodatno nervira 😞 😄

 

Imate li neko misljenje? Jel mislite da imam slucaj? Saveti su dobrodosli...
Sasvim pristojnih 28k mi je dobitak ako se Amerika obracuna sa kvotom 1.

Dopuna: ako neko ima nalog na bet365, zamolio bih ga/je da izlista rezultate i prosledi mi snipet, gde se vidi da je Kortulua domacin. Ne moze bez naloga ta opcija da se koristi.

Edited by RatzenStadt
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ћорак...
Као необориви доказ да није дошло до замене домаћинства су ми приложили исечке ЕПСНа и неких других спортских сервисних медија где је у списку резултата Америка де Кали прва наведена.

Дакле, платих цену робовања формалностима, прописима колумбијске фф, чему год...


Форма појела суштину 😞

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...