Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

23 hours ago, MrTripleDouble said:

Urekli ste bet365.😃  Od juce ne mogu da udjem na sajt,a preko telefona kad udjem na polje log in uopste ne reaguje. Izgleda da je drzava resila da se 'obracuna' sa stranim kladama. Moraju pare da se ostave u njihovim, pogotovo sada kad je susni period. 

288365.com probaj

2 hours ago, Kibos said:

 

Ja usao danas preko telefona. Kacio se preko Telenorovog interneta. Juce imao problem sa Pinnacle, nije hteo da se nakaci preko MTSa,ali preko Telenora normalno. Inace, pederi iz bet365 mi udarili neku restrikciju, iako sam imao na racunu 250eur i uplate isle od 5-10eur. Verovatno zato sto sam napravio seriju od 10ak pogodaka. Skinuo sam pare i prebacio sve na Pinnacle.

Takodje, kada vec pisem da podelim moje iskustvo sa uplatom na strane kladionice, posto postoji problem kada na Skrill uplatite novac sa nasih kartica. Mora da se odabere non-gambling, posto su blokirane za gambling. Onda ja taj novac prebacim na drugi skrill racun (od druga ili oca), pa vratim pare nazad i tako ih da tako kazem "operem " i onda moze da se koriste za gambling. Jbg izgubi se nesto sitno na proviziju,al nije strasno.

Isto tako sam jednom kupio bitcoin i uplatio na bet365. U principu,mislim da su to trenutno jedini nacini za uplatu u strane kladionice.

bold 1: to ti po meni nije prvo konto jer to na prvi konto sigurno ne rade

bold 2: dobra fora nisam znao da to ide 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zna li neko slucajno, da li moze na internetu da se nadje neki spisak kladionica kod nas.
Dakle ne samo ovih najpopularnjih 5-6 nego generalno svih, odnosno onih kod kojih ne more da se brine za isplatu?

Takodje, postoji li jos uvek neka domaca kladionica koja dozvoljava vezivanje igraca sa mecevima u kojim isti nastupaju? Ovo se odnosi na kosarku naravno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Oštricom brijača said:

Zna li neko slucajno, da li moze na internetu da se nadje neki spisak kladionica kod nas.
Dakle ne samo ovih najpopularnjih 5-6 nego generalno svih, odnosno onih kod kojih ne more da se brine za isplatu?

Takodje, postoji li jos uvek neka domaca kladionica koja dozvoljava vezivanje igraca sa mecevima u kojim isti nastupaju? Ovo se odnosi na kosarku naravno.

 

Pinbet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve su to olosi, tesko je reci koji vise koce na basket a posebno igrace pa cak i uplate od 2, 3 evra, ali tri najgore su:

 

Pinbet

Soccer

Maxbet

 

Govorim o menjanju granica, smanjivanju kvota pa i direktnom odbijanju tiketa i to cim pretrpe neki minus, npr 200-300e u periodu od par meseci. Naravno nema kocenja kada se igraju lige petice u fuzbalu, takvi tiketi ih uvek raduju.

Edited by Spiridon12
Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2020 at 2:40 PM, MrTripleDouble said:

Ja uredno igram na bet365 i pinnacle i to bez vpn-a. Depozit uplacujem preko skrilla.

Verovatno si naleteo na neku koja ima restrikcije prema nasoj zemlji. Na neke cak ne mozes ni da udjes na sajt sa nase ip adrese. Gde si igrao ako nije tajna?

 

Nisam siguran kako je u Srbiji, ali recimo u Sloveniji isto kao nije dozvoljeno igrati na stranim kladionicama. Ali opet ogroman broj ljudi igra. Fora je što država izgleda nema baš ni pravo da ti to zabrani, pa onda jedino što mogu da urade je da ti blokiraju pristup do određenih sajtova (kad ideš preko određenih operataera). Ali iz mog iskustva, sve dok sama kladionica ne zaustavi primanje opklada sa područja tvoje teritorije, može lagano da se kladi tamo. Ako slučajno tvoj operater blokira pristup glavnom sajtu, pronađeš neki skin (Sassha je gore postavio jednog za Bet365 a ima ih malo more) i udri.

 

On 12/16/2020 at 2:52 PM, Jenkins said:

22bet, 1xbet, 10bet

 

Na sve tri ne mogu da pristupim, na jednoj sam imao nalog i igrao za neku sicu. 

 

Možda i bolje što te izblokiraše. Ajde 10bet i nekako, ali 1xbet i svi njihovi skinovi (među kojima je i 22bet) su notorni prevaranti i retko ko je njima uzeo neke pare. Tu čak ne govorimo samo o standardnom limitiranju profitabilnih računa, što je ustaljena praksa maltene svugde, nego čak i čista krađa. Zatvore račun, smislre neki glup razlog i ne isplate pare. Mom drugu su posle nekoliko meseci igranja i finog profita zatvorili račun i vratili deposit, a on napravio 10x toliko za vreme igranja. Dobro je i prošao, s obzirom kakve sam sve complaintove čitao za 1xbet.

 

On 12/16/2020 at 7:34 PM, MrTripleDouble said:

Pa da li postoji strana online kladionica koja ne prima i isplacuje novac skrillom?

 

Pa meni je recimo Bet365 ukinuo Skrill, uz objašnjenje da su to uradili svima iz moje države. To je bila laž, pošto sam proverio na više mesta. Ali znam da su jako postrili nadzor oko tih skrillova u zadnje godinu-dve, zato što je postojala velika potražnja za tim malo starijim accountovima, koji su imali povezan Skrill. Moglo je da se uzme 500-1000 eura za takav account.

 

On 12/18/2020 at 11:33 AM, Kibos said:

 

Ja usao danas preko telefona. Kacio se preko Telenorovog interneta. Juce imao problem sa Pinnacle, nije hteo da se nakaci preko MTSa,ali preko Telenora normalno. Inace, pederi iz bet365 mi udarili neku restrikciju, iako sam imao na racunu 250eur i uplate isle od 5-10eur. Verovatno zato sto sam napravio seriju od 10ak pogodaka. Skinuo sam pare i prebacio sve na Pinnacle.

Takodje, kada vec pisem da podelim moje iskustvo sa uplatom na strane kladionice, posto postoji problem kada na Skrill uplatite novac sa nasih kartica. Mora da se odabere non-gambling, posto su blokirane za gambling. Onda ja taj novac prebacim na drugi skrill racun (od druga ili oca), pa vratim pare nazad i tako ih da tako kazem "operem " i onda moze da se koriste za gambling. Jbg izgubi se nesto sitno na proviziju,al nije strasno.

Isto tako sam jednom kupio bitcoin i uplatio na bet365. U principu,mislim da su to trenutno jedini nacini za uplatu u strane kladionice.

 

Nije bio verovatno ni problem 10 pogodaka zaredom, nego šta si igrao. Kladionice imaju mnogo poverenja u svoje kvote za velike fudbalske lige, NBA, NFL, u svoj live algoritam, u margine kad se igra kombo... Te stvari mogu u miru da se igraju i verovatno te niko neče dirati jako dugo vreme, jer su sigurni da su te stvari jako teško pobedljive, i da iako si u dobroj seriji, da če se to okrenuti posle izvesnog vremena.

 

Ali koliko imaju poverenja u te gore spomenute stvari, toliko se plaše nekog čačkanja na nekim divljim ligama, tipa 1. srpska košarka, ili neke fifa e-sports... Oni znaju da su tu izuzetno ranljivi, jer se jako malo resursa ulaže u oddsmaking na te lige. Tako da neko ko te stvari malo detaljnije prati, tu može da napravi profit jako brzo. A to kladionice ne tolerišu, jer su te lige u ponudi čisto onako da ovi divlji rekreativci imaju šta da lupaju u bilokoje doba dana ili noči, a ne da neko uzima pare na tim ligama.

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, We lose every week said:

Koji pilićari ovi iz Mozzarta. Odigram pre dva sata uživo 1+ prvo na nekoj prijateljskoj utakmici. Oni na poluvremenu izbace to iz ponude live. Utakmica završena 3:1 ( 1:0 poluvreme ). Umesto da mi isplate dobitak, daju mi kvotu 1.00.

Kako je to moguće, ako si uplatio pre sklanjanja, nemaju razloga to da urade, osim ako su baš omanuli sa kvotom.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu šta da se omane. U dvadesetom minutu pri rezultatu 0-0 uplaćeno 1+ prvo. Kvota 1.85. Gol je pao u 45+4. Pri tom je stajalo zakucano neko vreme ono "opasan napad" ( znaš o čemu pričam ako si nekad pratio uživo ) , da bi u jednom  momentu samo sklonili iz ponude uživo. I oni i Soccer. Posle jedno sat vremena na računu mi vraćen ulog. Na svakom živom mogućem sajtu stoji: poluvreme 1-0 , konačan 3-1

 

U principu nije neka lova, a mogla bi i da bude neka lova,  pošto ja uživo "pravim vozić". Krenem od neke cifre i sukcesivno ulažem dalje, dok ili ne padnem u kom slučaju sam završio za taj dan,  ili ne dođem do cifre koja je 8-10 puta veća od one prve uložene, kad podignem i takođe završim za taj dan. Ovo mi je bio prvi korak pa je ta razlika relativno mala, ali ako dođem do nekog šestog ili sedmog koraka...onda to već i nije tako beznačajno.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, realno *w said:

Je li realno da je Mocart uveo da ne mogu dva igrača sa iste tekme?

 

Jeste ( pokusao je pre 2-3 dana da odigram na uplatnom mestu, ne moze 😄 )  :smiley26:

 

Pisao ja pre par dana na fantasy temi ( standardno moja i Zvekijeva za'ebancija)

 

Kreteni.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Je li realno da je Mocart uveo da ne mogu dva igrača sa iste tekme?

 

ja ne verujem koji klosari:)... doduse uvek su i bili:)... zato vec odavno i ne igram tamo... 

sto se tice blokiranja bet365 preko mts i ostalih operatera ja uspevam sa bet365.mx i otvara mi svuda bez problema.. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se dugo nakanjivao da reaktiviram nalog u Sokeru, zbog mogućnosti da se vežu igrači i utakmice, kad sam konačno uplatio neke pare, oni su posle mesec dana ukinuli to.

 

Ali sa Mocartom definitivno završavam priču.

 

Baš mi je gušt da se nameračim da gledam neku EL tekmu, pa odigramo po 2 igrača iz obe ekipe. Sitan ulog naravno, ništa ozbiljno, ali mi je zanimljivo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Spiridon12 said:

Admiral (Milenium)

 

Na onaj spisak bezobraznih, lopovskih firmi, slobodno mozete i ovu shatro austrijsku da dodate. Ovi mi salju na verifikacije tikete i od 100 ili 200 dinara a znaju i da ih odbijaju. Kao da sam im ne znam kakve milione naplacivao...

 

preporucujem topbet , nikad problema nisam imao oko bilo kakvih organicenja i uplata... sto se tice ovih sto imaju fizicka uplatna mesta, rekao bi da su najmanje losi soccer i balkanbet:)... ostalo treba zaobilaziti po meni:)...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kako da uplatim deposit na bet365.com? Registrovao sam se, ali kad kliknem za transfer preko svoje Visa kartice, bude odbijeno. Sms poruka mi stiže iz moje banke da je Zakon o igrama na sreću zabranjeno kladiti se u inostranstvu. 

 

Jel postoji drugi način za uplatu deposita? Od kada smo postali Sev Koreja po tom pitanju? 

Hvala unapred na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Kako da uplatim deposit na bet365.com? Registrovao sam se, ali kad kliknem za transfer preko svoje Visa kartice, bude odbijeno. Sms poruka mi stiže iz moje banke da je Zakon o igrama na sreću zabranjeno kladiti se u inostranstvu. 

 

Jel postoji drugi način za uplatu deposita? Od kada smo postali Sev Koreja po tom pitanju? 

Hvala unapred na odgovoru.

Nikada nisi mogao na taj način da se kladiš. Jedino da to ide preko nekih platformi, tipa skrill, ali mnogo novca se gubi u transferima, pa nikako ne ispadne isplatljivije, nego se kladiti kod naših.

Link to comment
Share on other sites

Ispravka, itekako si mogao tako da se kladis tamo negde od recimo 2007-2008 pa do 2012 cini mi se, direktno sa kartice u nasoj banci i da ti dobitak leze na taj isti racun.

 

Problem sa nasim je sto oni nemaju igre koje postoje na bet 365, tako da sad niti nasima dajemo, jer nemam na sta, niti nama dozvoljavaju da igramo tamo, savrsena lose-lose situacija.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Romantik said:

Ispravka, itekako si mogao tako da se kladis tamo negde od recimo 2007-2008 pa do 2012 cini mi se, direktno sa kartice u nasoj banci i da ti dobitak leze na taj isti racun.

 

Problem sa nasim je sto oni nemaju igre koje postoje na bet 365, tako da sad niti nasima dajemo, jer nemam na sta, niti nama dozvoljavaju da igramo tamo, savrsena lose-lose situacija.

 

Kojih igara nema?

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...