Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

 

9 minutes ago, Referent said:

Jedno glupo pitanje.

Da li negde može da se nađe kolike su bile kvote na utakmice iz prošle sezone za NBA ili od početka ove?

Spisak svih kvota iz dana u dan (ili odredjeni dan), ili te zanimaju bas odredjene utakmice/timovi?

 

Ako je ovo prvo u pitanju, ne bih da te obeshrabrim, ali gotovo je nemoguce doci do tih informacija. Ni u cijem interesu nije da se cuvaju tako nepotrebne stvari, pa se shodno tome ni ne cuvaju :D. Mogu procesljati mail inbox sutra na poslu, posto nam bas mailom salju pdf-ove za stampanje dopuna, ali ne bih se previse nadao.

 

Ako je ovo drugo u pitanju, mozes pronaci to sto ti treba na Rezultati.com. Nije potrebno vise od 10-15 klikova misem da bi pronasao.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Jesi li mislio na ovako nesto?

 

https://www.betexplorer.com/basketball/usa/nba/

 

Imas odmah na desnoj strani mogucnost da izaberes sezonu koja ti je potrebna i tu ces naci kvote za bas svaku NBA utakmicu u poslednjih XY godina, ukljucujuci i sve kvote za Summer League i Pre-season meceve

 

Mozes i preko H2H opcije, ukoliko ti je potrebno za neke konkretne duele.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi. 

Koja je najbolja domaća ili strana kladionica za disciplinovane igrače koji bi jurili singlove i dublove na jače uplate na duži rok? 

Da nema problema sa validacijom tiketa, blokiranjem naloga, zezanjem oko isplate... 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, DkR said:

Pozdrav ljudi. 

Koja je najbolja domaća ili strana kladionica za disciplinovane igrače koji bi jurili singlove i dublove na jače uplate na duži rok? 

Da nema problema sa validacijom tiketa, blokiranjem naloga, zezanjem oko isplate... 

pinnacle, bet365 strane, maxbet od domacih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 12/22/2019 at 7:09 PM, DkR said:

Pozdrav ljudi. 

Koja je najbolja domaća ili strana kladionica za disciplinovane igrače koji bi jurili singlove i dublove na jače uplate na duži rok? 

Da nema problema sa validacijom tiketa, blokiranjem naloga, zezanjem oko isplate... 

Svakako preporuka za kladionicu efbet, nedavano su pustili sajt za Srbiju www.efbet.rs. Odlicne su im kvote, a naročito ako se igra jedna ili dve utakmice na tiketu.  Uporedjivao sam kvote prema ostalim kladionicama i mogu reci da imaju jako dobre kvote.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

1xbet blokiran u Srbiji? Od kad i zasto? BetVictor i Betfair takodje.

EDIT: sad vidim da je i Marathonbet isto tako prosao. Sad mi na online podrsci rekose da je odluka na snazi od "24/07/2019". Kad bi kopao jos dublje, verovatno bi listing bio podugacak. Jel to nasi pajvani oslabadjaju prostor za stranacke kladionicarske servise (Maxbet, Mozzart, Soccer...)

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dal je ovo klikbejt za YT ili se stvarno desilo. Ne lici mi da se kladionica ciganise za 300 evra ? Al sta ga znas. A opet ako laze kladionica moze da ga tuzi.Neko se zajebao verovatno u kvotama na livu i onaj ih namagarcio.Nego mi cudno da mi ovo izaslo na YT wall-u nicim izazvano. Doduse i ja gluposti pricam Soker se ciganise za 500 dinara, ja igrao onaj Tipsin turnir i pogodim oni su stalno apdejtovali vreme meca i ja odigram i dobijem 2000 din, kad posle par casova ono za 500 dinara dobitak manji, navodno mec nije poceo kad su oni stavili ili rezultati.com vec ranije, a nisi mogao live da pratis ni na rezultatima, samo konacan ishod je moglo na rezultati.com  gde sam i po tom sajtu na vreme odigrao. Zivo me interesuje dal bi ponistili taj mec da nisam pogodio.

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Dal je ovo klikbejt za YT ili se stvarno desilo. Ne lici mi da se kladionica ciganise za 300 evra ? Al sta ga znas. A opet ako laze kladionica moze da ga tuzi.Neko se zajebao verovatno u kvotama na livu i onaj ih namagarcio.Nego mi cudno da mi ovo izaslo na YT wall-u nicim izazvano. Doduse i ja gluposti pricam Soker se ciganise za 500 dinara, ja igrao onaj Tipsin turnir i pogodim oni su stalno apdejtovali vreme meca i ja odigram i dobijem 2000 din, kad posle par casova ono za 500 dinara dobitak manji, navodno mec nije poceo kad su oni stavili ili rezultati.com vec ranije, a nisi mogao live da pratis ni na rezultatima, samo konacan ishod je moglo na rezultati.com  gde sam i po tom sajtu na vreme odigrao. Zivo me interesuje dal bi ponistili taj mec da nisam pogodio.

 

 

Prilicno sam siguran da se ovo desilo, jer su i mene tako popalili u Meridijanu iako sam ja jos uplatio singlove u samoj kladionici, ne preko neta (pisao sam ovde o tome). Od tada kod njih ne ulazim pa sve da dele i besplatan rucak svakom igracu. Lopovi najveci u Srbiji!

Vecina oostalih zna da zeza, menja kvote pri uplati i slicno, ali ja ne znam nijednu drugu koja ne isplati dobitak na koliko tiket glasi!

Od mene siguno nikad vise nece ni dinar dobiti, ali trebalo i svi ostali da ih zaobilaze u sirokom luku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u duploj sansi pre 2/3 godine na kladjenju uzivo uplatio na mec LS za mlade Lion - Juventus 10k na kvotu 25 na klince Juvea dok su vodili 1:0 negde oko 85-og minuta. Naravno, obrnuli su kvote za keca i dvojku.

Tiket je dosao, ali su mi racunali pogotak sa kvotom 1 i vratili ulog umesto 250k koliko je bio dobitak. Zvao sam njihovu centralu, imao raspravu sa operaterom, pretio tuzbom, ali momak sa druge strane zice me je ubedjivao da im ne mogu nista i opisivao slicne situacije u kojima su se vec nalazili.
Pre svega, u izvodu iz pravilnika (koji stoji okacen u kladzi) su se ogradili jednim clanom da u slucaju "greske u kvotama" zadrzavaju pravo da racunaju kvotu 1. Ako uplatilac tiketa smatra da nije bilo greske, slobodan je da se obrati nadleznim drzavnim ogranima, ali da ce slucaj zavisiti od izvestaja "kladionicarskog vestaka", koji bi (logicno) procenio da je stvarno u pitanju bila greska (sto i jeste slucaj). Zvao sam drugara koji je vec krenuo da se ostvaruje u profesiji pravnika i savetovao mi je da batalim. Tako sam i uradio. Pitam se da li sam pogresio.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RatzenStadt said:

Ja sam u duploj sansi pre 2/3 godine na kladjenju uzivo uplatio na mec LS za mlade Lion - Juventus 10k na kvotu 25 na klince Juvea dok su vodili 1:0 negde oko 85-og minuta. Naravno, obrnuli su kvote za keca i dvojku.

Tiket je dosao, ali su mi racunali pogotak sa kvotom 1 i vratili ulog umesto 250k koliko je bio dobitak. Zvao sam njihovu centralu, imao raspravu sa operaterom, pretio tuzbom, ali momak sa druge strane zice me je ubedjivao da im ne mogu nista i opisivao slicne situacije u kojima su se vec nalazili.
Pre svega, u izvodu iz pravilnika (koji stoji okacen u kladzi) su se ogradili jednim clanom da u slucaju "greske u kvotama" zadrzavaju pravo da racunaju kvotu 1. Ako uplatilac tiketa smatra da nije bilo greske, slobodan je da se obrati nadleznim drzavnim ogranima, ali da ce slucaj zavisiti od izvestaja "kladionicarskog vestaka", koji bi (logicno) procenio da je stvarno u pitanju bila greska (sto i jeste slucaj). Zvao sam drugara koji je vec krenuo da se ostvaruje u profesiji pravnika i savetovao mi je da batalim. Tako sam i uradio. Pitam se da li sam pogresio.

nisi cisti void(kvota=1) je to vec godinama tu je bila ocigledna greska, ostale kladionice su verovatno imale ok kvote pa zato nebi dobio na arbitrazi

a taj lik ako ima sve te dokaze i svi su imali isto kvote valjda ce dobiti spor (nadajmo se)

Edited by sassha
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Dal je ovo klikbejt za YT ili se stvarno desilo. Ne lici mi da se kladionica ciganise za 300 evra ? Al sta ga znas. A opet ako laze kladionica moze da ga tuzi.Neko se zajebao verovatno u kvotama na livu i onaj ih namagarcio.Nego mi cudno da mi ovo izaslo na YT wall-u nicim izazvano. Doduse i ja gluposti pricam Soker se ciganise za 500 dinara, ja igrao onaj Tipsin turnir i pogodim oni su stalno apdejtovali vreme meca i ja odigram i dobijem 2000 din, kad posle par casova ono za 500 dinara dobitak manji, navodno mec nije poceo kad su oni stavili ili rezultati.com vec ranije, a nisi mogao live da pratis ni na rezultatima, samo konacan ishod je moglo na rezultati.com  gde sam i po tom sajtu na vreme odigrao. Zivo me interesuje dal bi ponistili taj mec da nisam pogodio.

 

 

 

 

 

ako dokaze, da nisu pogresili u kvotama (tj. da su svi imali iste kvote kao sto tvrdi da ima te podatke sto je i logicno ako kopiraju od betradara) onda ce izdejstvovati svoj novac

plus losa reklama za Meridian, nije lose da je malo krenula debata da znaju ljudi sta mogu da ocekuju od koje kladje (pogotovo za one sto tek otvaraju racun u nekoj kladji)

Edited by sassha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U principu, "Zakon o igrama na sreću" im ništa ne zabranjuje od tih i takvih stvari, tako je napravljen, ali bi trebalo da ih se može loviti na "Zakon o obligacionim odnosima"  pošto je svaki tiket neka vrsta ugovora između kladionice i igrača, tako da je moguće da bi čak i RatzenStadt dobio da je angažovao dobrog advokata i da se jurio s njima.

Otprilike kao kad bi ti otišao u banku, sklopio ugovor, uložio novac po kamatnoj stopi koju ti u trenutku banka nudi, a kad dođeš da podigneš oni kažu "Jebiga pogrešno smo izračunali nije pet posto nego 0,5 posto. Eno na zidu imaš interni pravilnik koji kaže da možemo tako"

Edited by Ser Jaime! Rickon! Dickon.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Jel zna neko da preporuci stranu kladionicu a da mogu da se uplacuju sredstva sa kartice neke nase banke, posto znam da je za neke kladionice bio problem. Jbt ove nase su stvarno lopovske, evo Soccer stavio da Kean is PSG nije dao gol, a covek dao prvi gol i na zvanicnom sajtu lige stoji, necu da razmisljam vise. I to za cash back, sta bi bilo da je Zervinjo dao gol, i da sam prosao tiket.

 

Interesuju me igre strelci, kako za basket , tako i za fudbal.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Covek prvi dao gol, i stavili da nije:roflmao::hammer: Kloshar iz info centra mejlom prosledio kao zalbu i nakon toga nista, alo braco francuska liga bilo na tv-u , PSG.

 

 

https://www.rezultati.com/utakmica/xvacDR0p/#detalji

 

Zvanican sajt lige gde se vidi da je Kean dao prvi gol, jelte da ne bude cekamo zvanicne podatke.

 

https://www.ligue1.com/en/match?matchId=68187

 

Ali tako ne misle strucnjaci u Sokeru. Nece ljudi ni 5xcash back da isplate, sta bi bilo da je Zervinjo dao gol ili da ga nisam igrao kao sto sam se mislio. To tek ne bi isplatili.

 

 

441eca1358926107.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ispravise gresku, pogedaj ti taj odgovor, prave se kao budale , kao da nisu stavili da Kean nije dao gol.

 

 

Quote

 

SOCCER KORISNIČKI SERVIS

9:11 AM (24 minutes ago)

to me

Poštovani,

 

Koristimo priliku da pružimo izvinjenje što ste čekali na odgovor.

 

Obrada podataka i proglašenje statusa tiketa izvršena je u skladu sa postignutim rezultatom za događaje koji tiket sadrži i Pravilima igre, a po sticanju uslova za to i Vašem tiketu je dodeljen status CashBack.

 

 

 

Srdačan pozdrav,

Sportska kladionica SOCCER

 


Cuj po sticanju uslova:roflmao:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pogresili i u odgovoru se prave da nisu pogresili, takvi su ti najgori. Umesto da kazu, izvinite desila se greska, prave se kao da se nista nije desilo. A ovo se vec 2.put desava, sreca pa je ovo bila liga koja se gleda , ima prenos, sajt, na primer otkinuli su mi deo dobitka za Jankov turnir, jer navodno mec koji sam odigrao je poceo ranije, Cacic je valjda bio, a na rezultatima.com nije bio live nego da ce kad se zavrsi mec biti samo konacni rezultat, da ne pricamo da su oni stalno apdejtovali na kladionici vreme pocetka meca, ja posle vidim smanjili mi dobitak kvota 1, ja ih pitam kako sta, oni kazu pa mec je poceo ranije, a ti nigde ne mozes da vidis da li je to tacno, plus po drugim sajtovima koji prate rezultate nije poceo mec ranije. I sta ces ne mozes im nista.

 

Zbog toga pitam preporuku za stranu kladionicu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 11/29/2019 at 10:38 AM, McLeod said:

Nemojte da igrate online kod domacih smecara za velike pare. Idite i uplatite na uplatnom mestu, ako vam prodje uplata sigurno vam isplacuju.

 

Ja se najvise plasim ako na primer lupam izadjem 10 miliona u lokalu u sokeru da moze neki tip koji radi ili gazda da dodje i da kada predam tiket za isplatu ga pocepa izguzva i baci ko zna gde. A opet online imas neki dokaz, al opet tamo mogu da ti stave kvotu 1 kako hoces. 

 

I jel zna zbog cega je tolika razlika u maksimalnim dobicima, na primer Mocart je 50 miliona ostale kladionice 10 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...