Jump to content

Sve o kladionicama


Drug Crni

Recommended Posts

Topik na kojem shatro razmenjujemo iskustva o kladionicama,a ustvari najzesce kritikujemo njihov nakaradni nacin rada,poslovanja i ophodjenja prema igracima.
Ako je 'stativa' soba za plakanje,ovo je prostorija za fizioloska praznjenja u odnosu na kladionice. I verovatno jedini topik gde je takvo sto prihvatljivo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moram da iskoristim priliku da se najebem majke klosarima iz mozzarta i da im pozelim sve najgore u daljem zivotu i poslovanju.Uglavnom igram live o/u, i posto sam juce imao brutalan dan kada sam iz zajebancije sa 500 kinti dosao na 17 000 danas su odlucili da me opljackaju. Hteo sam da odigram neke Austrijance, mec na kome je u 30. minutu bilo 0:3, vise od 6.5 za 4000 din. Odigram ja to, medjutim kaze mi problemi sa konekcijom ili nesto slicno, proverite u tiketima da li je uplacen.Proverim, tiketa nema, stanje 17 000 i dalje.Posle 5 minuta ponovo pokusam da uplatim, opet isto.Sacekam jos 5 minuta i probam 3. put, isto problemi u vezi, proverite da li je tiket uplacen, ja proverim, nije, stanje na racunu nepromenjeno, 17 000. I nista, izadjem sa drugarom da popijemo kafu i iz znatizelje pogledam rezultat navedene tekme, neki 65. minut 1:4.Pomislim ok, mozda bi izaslo 7+, mozda i ne, i tako dok smo sedeli bacim pogled povremeno da vidim sta ce biti. Elem, ostane 1:4, stanje na racunu nepromenjeno posto sam i to proveravao.Udjem u tikete, otprilike 85. minut tekme, stoji i dalje 17000 na racunu i nista, zaboravim na to. Vratim se na gajbu, udjem na mozzartov sajt i imam sta da vidim, stanje 5000, tiket uplacen 3 puta, znaci da su se tiketi pojavili medju uplacenima verovatno po zavrsetku tekme. Ne znam sta bih rekao na ovakvu kradju osim NAPUSITE SE KLOSARI IZ MOZZARTA

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Da i ja malo ofiram po Meridianu... igrao sam Kopenhagen-Zvezda, live, da dajemo gol u produzecima, lepe kvote 15+... posto to nije doslo a videvsi da su igraci lipsali posle 10na10 borbe u produzecima, na onakvom terenu, krenuo sam da tipujem promasaje na penalima, sistem mi je dozvolio samo prvi a onda je naprasno postao unresponsive, ni refresh, ni gasenje i paljenje browser-a nije pomoglo... znaci nije bilo onemoguceno (zasivljeno) da se tipuje, vec jednostavno nije hteo da ubaci tip u tiket. A promasenih penala je bilo toliko da bih imao zaradu + da pokrijem prethodne tipove.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koji degenerici rade u soccer info centru. Ne postoji kol centar nego preko mejla. Posto nema jasno u pravilima kako se racunaju pozicije za kvalifikacije za F1 ako je neko kaznjen pre kvalifikacija ( ranije je u listi pisalo da se ne racunaju nikakve kazne sad nista ne pise ja ih pitam to, prvi njihov odgovor je bio :

 

Quote

 

Poštovani,

 
Molimo Vas da nam pošaljete ID broj tiketa kako bismo izvršili proveru.
 
Srdačan pozdrav,

Sportska kladionica SOCCER

 

 
Nije im prvi put , silne debilne odgovore su mi davali kad sam pitao za porez i tako to. Sreca pa postoji sektor kontrole u poreskoj pa su mi lepo rekli da porez  placa kladionica na sve dobitke preko 100 000. 
 
Stvarno mi nije jasno ko radi u tom infu, inace  ovako kao kladionica nije losa, ali ovi su brate katastrofa  debili nad debilima.
 
Ja konsterniran, nigde nisam napisao da sam igrao tiket samo sam pitao za pravilo. Ja im to kazem, drugi mejl ide ovako.
 
 
Quote

 

SOCCER KORISNIČKI SERVIS

12:08 PM (30 minutes ago)
 
 
cleardot.gif
cleardot.gif
 
Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će biti obrađen u skladu sa Pravilima igre i postignutim rezultatom.
 
Srdačan pozdrav,

 

 
 
A u pravilima nista ne pise, ja njima kazem da ne pise nista u vezi toga i da je ranije u listi stojalo da se ne racunaju kazne ali da sad to nigde ne pise. Sledeci odgovor genija iz Sokera, kao da pricam na kineskom.
 
 
Quote

 

SOCCER KORISNIČKI SERVIS


 
   
Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će tip koji budete tipovali biti obrađen u skladu sa Pravilima igre i postignutim rezultatom.
 
Srdačan pozdrav,

Sportska kladionica SOCCER

 

 
Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kladi li se neko preko bet1x?
Kvote su na prvi pogled znacajno vise nego u ostalim velikim kladionicama i dostupne dosta ranije. 

S druge strane, neodlucan sam u registrovanju tamo zbog brojnih glasina kojih je pun internet (pogotovo nas region) da znaju da budu drkadzije prilikom povlacenja para sa racuna. Negativni komentari/iskustva koja se mogu procitati kazu cak i da su "zavrtali" ljude. Sve to mi deluje suludo.

 

Ima li neko sa foruma iskustvo da podeli? 

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dosta negativnih iskustva sam cuo i procitao o toj kladionici. Prosto nisam mogao da verujem sta cujem jer je rec o kladionici koja je u ekspanziji poslednjih par godina, pogotovo kroz sponzorske dilove. Svuda se mogu videti reklame sa njihovim imenom. Ne bih ti preporucio da cackas mecku i otvaras racun tamo. :classic_smile:

 

Ako insistiras na stranim kladionicama, bet365 i pinnacle pre svih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cuvajte se Mozzarta. Burazer pre neki dan nahvatao neki rukomet na live gde su imali promasenu marginu  i to uplacivao na 20ak, 30 singlova. Nakon meca kada su svi singlovi prosli ovi su samo proknjizili tikete kao kvotu 1 i vracen je  ulog uz obrazlozenje da je u pitanju 'tehnicka greska' 

 

Da su kojim slucajem tiketi pali sigurno ne bi doslo do tehnicke greske. 

 

Nemojte nista da vas iznenadi kod njih, jer su spremni na sve. Meni se ranije desavalo i preko aplikacije i preko kompa da mi isti tiket uplati po nekoliko puta iako ni jednom ne izadje notifikacija da je tiket uplacen. O blokiranju online racuna da ne pricamo...

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Znaci nista od 50 meleona na Mozazrt online :classic_unsure:

12 hours ago, MrTripleDouble said:

Cuvajte se Mozzarta. Burazer pre neki dan nahvatao neki rukomet na live gde su imali promasenu marginu  i to uplacivao na 20ak, 30 singlova. Nakon meca kada su svi singlovi prosli ovi su samo proknjizili tikete kao kvotu 1 i vracen je  ulog uz obrazlozenje da je u pitanju 'tehnicka greska' 

 

Da su kojim slucajem tiketi pali sigurno ne bi doslo do tehnicke greske. 

 

Nemojte nista da vas iznenadi kod njih, jer su spremni na sve. Meni se ranije desavalo i preko aplikacije i preko kompa da mi isti tiket uplati po nekoliko puta iako ni jednom ne izadje notifikacija da je tiket uplacen. O blokiranju online racuna da ne pricamo...

 

Verovatno jeste bila tehnicka greska. Jer ne moze da ponavljas isti tiket kad igras online, mozes samo jednom da ga igras. Barem je tako do skora bilo.

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam cuo da se tako nesto desilo recimo u Maxbetu a hvatali smo i njih u makaze i znam za ljude koji su im uzeli bas solidne pare na lose postavljene kvote, stotine hiljada dinara uzivo. Isplatili svaki put, opet, da ja znam.

 

Mocart godinama vazi za najvece smecare. Najgore su im kvote bukvalno, plus zajebavaju korisnike online samo tako, ja ne igram online ni na jednoj nasoj kladionici, stedim zivce.

 

https://www.pinnacle.com/en/betting-resources/betting-tools/margin-calculator

 

Provucite kvote kroz ovo da bi nasli najbolju kladionicu za kladjenje, ako singlirate.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim, možda je stvarno bila u pitanju nekakva tehnička greška, pošto je IMEDI-STU TELAVI dao 33 gola, a računali su mu da je dobitan (odnosno kvota 1) i tiket na kojem piše IMEDI-STU TELAVI više od 33.5 gola 

 

 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bobby Axelrod said:

Kakva je soccer kladionica za online igranje,ista kao i ostale nase ili ne?

 

sto se tice soccera ja sam imao prilicnih problema onlajn , za igrace, cim ih malo jace gazis limitiraju dizu granice itd. Ako uplatis u lokalu, tu nema smaranja tu je sve okej... sto se tice onlajn kod nas preporucujem maxbet i balkanbet, skroz okej iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Kad pricamo o onlajn kladionicama kod nas, sto se tice balkanbeta, jedna dobra i jedna nazovi losa stavka... ajde prvo losa, trazili su mi da verifikujem svoj nalog da im slikam identifikacioni dokument i dokaz da sam ja vlasnik tekuceg racuna znaci da slikam platnu karticu... nakon sto sam to obavio i prosao verifikaciju isplatili su mi trazeni iznos odmah istog dana na taj isti tekuci racun, a posto se radi o malo vecem iznosu sve pohvale sto se toga tice...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jcn said:

Kad pricamo o onlajn kladionicama kod nas, sto se tice balkanbeta, jedna dobra i jedna nazovi losa stavka... ajde prvo losa, trazili su mi da verifikujem svoj nalog da im slikam identifikacioni dokument i dokaz da sam ja vlasnik tekuceg racuna znaci da slikam platnu karticu... nakon sto sam to obavio i prosao verifikaciju isplatili su mi trazeni iznos odmah istog dana na taj isti tekuci racun, a posto se radi o malo vecem iznosu sve pohvale sto se toga tice...

Pa taj vidi verifiacije moras svuda proci. I to ne jednom, vec svremena na vreme. Balkan bet je zivo sranje od kladionice, kao Meridijan  i Mozzart, ne kladim se ali vidim koje su im kvote i kakve limite daju. Soccer se secam pre da su imali nesto vec kvote. Zavisno kako igrate. Njima najmanje odgovoraju disciplinovani i igraci koji igraju singlove. Najbolja na svetu je po meni Pinnacle. Ima ih bas dugo i nikakvih problema nikad nisam imao ma koliko bilo dobro.  Naravno ima jos nekih kladionica koje su dobre. Ne postoje u principu lose kladionice vec samo los igrac. Najbitnije stavke u kladionici su disciplina, discilina i disciplina.To sam naucio iz jedna 10 puta, ali sad sam ko u vojsci 🙂

 

Moj vam je savet online strane, naravno ako igrate na nesto vise novca. Sto zbog kvote, sto zbog toga sto vas nece jebati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba igrati samo singlove, sve ostalo dugorocno vodi u zesci minus. Ja sa moztartom nisam nikad imao posebnih problema oko uplacivanja tiketa. Sa live uplatama jesam, te cekas na obradu te nije proslo pa kasnije prodne i slicno. Ali opet kazem, disciplina i batalite tikete vec iskljucivo igras u singlu. Dovoljno je da prolazis 60% meceva da bi ostao u +, koji varira zavisno od uloga. I glavna stvar je da kada imas los dan da ne palis live ili ne igras ishitrenoda se cupas i slicno. To ko postigne ima sansu da bude u plusu na kladionici a takvih je jako malo realno. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...