Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Evo da pljujem ponovo ES komentatore: Katarina Witaker prenosi Monf-Bublik. Malocas je  totalno ignorisala fer potez Bublika koji je zvao sudiju za jedan udarac MOnfa koji je proglasen autom i rekoa da se njemu cini da je dobar. I bio je u pravu. Ni rec pohvale na neke zanimljive trik udarce. A onda iz cista mira proglasi Bublika iritantnim (kao: on je takav uvek), a da covek nista lose nije uradio. Inace, ona je veliki obozavalac NIka Kiriosa (guska na kub).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoe Bg said:

Zaboravila sam na Pjer Hjuza :classic_sad::smiley5:

 

1 hour ago, alcesta said:

Ja razumem da je Ćaćić malo blesavo prezime i ne previśe često, ali što je toliko teško naučiti makar kako se zovu domaći igrači i ovi iz regiona, ako su već Hjuz i Žarom preveliki zalogaji :classic_sad:

:twak::ajme:

 

Juce je UK komenttor izvalio neku suludu varijantu prezimena Shapovalova (sad vise i ne mogu da se setim koja varijacija va-lo-lo-va i slicne izmene, dupliranja itd. slogova)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

Juce je UK komenttor izvalio neku suludu varijantu prezimena Shapovalova (sad vise i ne mogu da se setim koja varijacija va-lo-lo-va i slicne izmene, dupliranja itd. slogova)

Prosle godine u Australiji, ne znam tacno na kom turniru, spiker ga je najavio tako nekako Sapovalovalov, znam da sam se uvaljala od smeha, stavise cesto se setim toga :lol_2::59:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Prosle godine u Australiji, ne znam tacno na kom turniru, spiker ga je najavio tako nekako Sapovalovalov, znam da sam se uvaljala od smeha, stavise cesto se setim toga :lol_2::59:

kako samo uspeju da iskomplikuju stvar - totalno mi nije jasno!

Mislim da je jednom neko napravio i neku varijantu od Sharapov(a) - njima to sve jedno te isto!

 

Jos nesto me nervira: kad nemacki komentatori krenu da prekrstavaju nase igrace koji imaju j u imenu (kao da se u nemackom j drugacije cita nego u srpskom!).

1 minute ago, alcesta said:

On je nekoliko puta objašnjavao novinarima kako da mu zapamte prezime, nekako da ga podele na dva dela po sistemu asocijacija, ali sam zaboravila koji je tačno sistem bio :classic_laugh:

shapo (tako ga i onako zovu) i valov

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...