Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Brateeeee, kolko je tebe ovo sa ružnim ženama pogodilo, lol. 

 

Za seksizam sam odgovorio i nisam hteo više u off, valjda ti krivo što ne želim da se svađam. 

 

I da, nastavi svoju tenisku  ekspertizu prateći LiveScore i pazi da ne prodjes ispod merdevina 🙂

 

Tol'ko od mene, pozdrav 🙂

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sad reprizu Ðoković Manarino sa svojima, što znači da sam morala da slušam Banjca. Ljudi moji, kakve je on pečurke jeo danas... mislim generalno znam šta od njega da očekujem ali ovo je neki novi nivo, prenosio je kao da je iza njega Srđan Ðoković s puškom. Muka me je spopala kad je 55. put ponovio kako Manarino igra tenis života i on to tvrdi i stoji iza toga :frusty:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Odgledah sad reprizu Ðoković Manarino sa svojima, što znači da sam morala da slušam Banjca. Ljudi moji, kakve je on pečurke jeo danas... mislim generalno znam šta od njega da očekujem ali ovo je neki novi nivo, prenosio je kao da je iza njega Srđan Ðoković s puškom. Muka me je spopala kad je 55. put ponovio kako Manarino igra tenis života i on to tvrdi i stoji iza toga :frusty:

Pa nije to bio Banjac, glavom i bradom Pešikan.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je dugo na YT kraj meča finala AO 2012.-e to je prenosio Banjac i sećam se kraja kad je "odbrusio" Vilanderu, to je bilo baš smešno.

I kad smo kod Matsa, osećam pakosno zadovoljstvo što su ga maknuli kao centralnu figuru, ova plava devojka je sjajna u Kocki, ima ih mnogo više i ne može da se ponaša kao da je popio svu pamet sveta.

Mnogo je živopisni je i dinamičnije.

Vidim da nema ni Koreče, i on takođe ne nedostaje.

Link to comment
Share on other sites

Meni se Koreča baš sviđao, ali najbolje mi je što su izbacili onu glupu Mekovu rubriku Tennis Commissioner, ne znam kome je to bilo zabavno.

3 minutes ago, Helena said:

Bilo je dugo na YT kraj meča finala AO 2012.-e to je prenosio Banjac i sećam se kraja kad je "odbrusio" Vilanderu, to je bilo baš smešno.

Ja se sećam kad je u tom prenosu pred kraj bio neki poen koji je Novak čudom dobio i u Nadalovom boksu svi poustajali misleći da je Rafin poen, a Banjac kaže "moša" :ajme:

Kako je uspeo inače da celih tih 6 sati ne zaklapa i non stop drvi statistiku, to je posebna priča. 

Link to comment
Share on other sites

Ja to nisam gledala na ES, mi to nismo ni imali onda, verovatno smo gledali na RTS-u ili čak na B92 i oni su prenosili čak i Vimbldone a komentator je bio Milan Bošković, skroz ok lik.

A ja mislim da je Mek i sredio vilandera, prvo se ugzrao, promenio ime u Gem Pet i meč pa se onda stiglo do kocke, da ovaj ne e bi ni otputovao za Australiju.

Ja sam sa engleskim jako loša, a Koreča je gori i to mi je smetalo-pride.

Ugurao, ne ugrizao, autokert mi čuda pravi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...