Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Aj što pratim njega, ja pratim i Morgada, a on je gori :lol_2:

Ne znam, mislim da sam čekala taj momenat da Novaka proglasi GOAT-om, jer je oklevao, a želio..

Ranije me interesovalo kako spinuje vesti, posle, koliko može biti bezobrazan i neetičan (sa Zverevim)..

Ukratko, mazohista :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/2/2022 at 6:39 PM, Drug Crni said:

Kad ce Visko prestati da insistira na tome da "Novaka nisu pustili na x-y turnire" i zasto nikad?

 

Nego jel on oduvek bio ovakav sa hvalospevima za svaki (bukvalno) Novakov poen ili sam ja sad poceo da ga "lovim"?

Edited by Barker
Slova
Link to comment
Share on other sites

Manje vise,da. ^
Meni ne smeta jer mislim da ipak (i pored toga) meceve komentarise i objektivno i kvalitetno. Napominjem da su to samo moji standardi..za mene jeste prihvatljivo da nasi novinari pokazu i neku "emociju" prema nasim igracima..jer oni i komentarisu meceve za nase trziste,nase gledaoce..

Link to comment
Share on other sites

Ranije se tako oduševljavao i za Federerove poene pa je to mnogima smetalo...

Inače ja bih rekla da je u zadnje vreme još naglašenije na Novakovoj strani zbog svega ovoga oko vakcina i političkih nadgornjavanja, i moram reći da mi se uopšte ne sviđaju neki njegovi stavovi koje u zadnje vreme ponavlja u skoro svakom prenosu, ali opet i takav je najbolji u ponudi koju imamo i baš mi ide na živce što nemam više SK :furious:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Preterujete i hvatate se za svaku reč. Sada ni Visko ne valja? Čovek odlično razume igru i odlično komentariše, u rangu najboljih svetskih komentatora (slušam prenos ili snimak mečeva na engleskom kada je god moguće).

 

I da dodam da ume da kritikuje igru Novaka (umereno) i da hvali protivnika. Npr. protiv Mede je više puta ponovio da Novak ne zna više kako da igra i probije protivnika (kasnije Novak uspeo u tome, lol).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Quote

PARIS (AP) — Novak Djokovic stayed on course for a record-extending seventh Paris Masters title by dispatching Lorenzo Musetti 6-0, 6-3 in the quarterfinals on Friday.

Djokovic, who has titles in Israel and Kazakhstan this season, is chasing a record-extending 39th Masters title.

Musetti

caused Djokovic problems in the French Open fourth round last year, leading by two sets before retiring in the fifth.

Hmmm... kao da nešto ovde fali... šta li bi to moglo biti... 

thinkaboutit-think.gif

 

Edited by alcesta
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...