Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Ako je Novak svetac, Rodzer mora biti jos svetiji, evo ga Italijani proglasili Papa Rodzer:bravo:

https://www.supertennis.tv/News/Campioni-internazionali/Papa-Roger-e-pronto-per-il-rientro-il-grande-evento-su-Supertennis

Quote

E il fatto che immaginare Federer, vestito di bianco, che attraversa una folla oceanica di appassionati della racchetta (e non solo) sulla sua Rogermobile, salutando con cenni pacifici, è venuto spesso naturale

d3KorGh.gif

Edited by Milica
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, alcesta said:

Reče ovaj što prenosi finale Dohe da je za Muguruzu veliki uspeh što je jedina uzela Osaki set na AO i da će to ostati zabeleženo u njenoj karijeri ili tako nešto  :ajme:

Ovo k'o da sam ja rekao da je vrhunac mog ljubavnog zivota jedan dejt sa Naomi. Bezveze.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni Bombarder said:

Koja je fora sto na SK cesto uopste nema komentatora na mecu?

Previše sportskih događaja, pogotovo tenisa, i onda vikendom kada ima dosta fudbala i košarke, ostave tenis bez komentatora. Realno je komentator manje bitan na tenisu, u odnosu na druge sportove. SK je inače kanal sa najviše teniskih prenosa na svetu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pozitivno bila iznenadjena ovim Krivokapicem u emisiji Oko: recenice su mu bile smislene (sto mi se cini da nije bas karakteristicno za komentatore u Srbiji/na RTS-u). Ne znam kako prenosi meceve/sport, ali ovo malo sto sam cula u ovoj emisji je bilo sasvim pristojno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

recenice su mu bile smislene (sto mi se cini da nije bas karakteristicno za komentatore u Srbiji/na RTS-u)

U carstvo slepih ćoravi je kralj. Znači dotle je došlo da samo tražimo malo smisla :classic_biggrin:

Dok sam imala prenose RTS-a nisam mogla da razlikujem Krivokapića od Mijaljevića ali išli su mi na živce obojica. Doduše ipak sad ako bih morala da ih poredim sa ES komentatorima, morala bih ipak da razmislim ko je gori, ove sam dosta i zaboravila već otkako su nam RTS ukinuli.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

Ja sam pozitivno bila iznenadjena ovim Krivokapicem u emisiji Oko: recenice su mu bile smislene (sto mi se cini da nije bas karakteristicno za komentatore u Srbiji/na RTS-u). Ne znam kako prenosi meceve/sport, ali ovo malo sto sam cula u ovoj emisji je bilo sasvim pristojno.

 

On je jedini na RTSu kojeg ja mogu da slusam, bolji je od svih sa ES, sto i nije neki uspeh, ali ipak treba reci :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

Ja sam pozitivno bila iznenadjena ovim Krivokapicem u emisiji Oko: recenice su mu bile smislene (sto mi se cini da nije bas karakteristicno za komentatore u Srbiji/na RTS-u). Ne znam kako prenosi meceve/sport, ali ovo malo sto sam cula u ovoj emisji je bilo sasvim pristojno.

Ovo je Milinkovic.
Krivokapic je jedan od tih koji citaju forum,mada ga ja nesto i ne gotivim.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ovo je Milinkovic.
Krivokapic je jedan od tih koji citaju forum,mada ga ja nesto i ne gotivim.

ma Krivokapic je bio gost, zajedno s Pralicom.

A Pralica je pokusao malo da bude filozofski pametan, po Novakovom uzoru :classic_rolleyes: . Ne znam sto pokusavaju da filozofiraju i da "nadju visi smisao" u svemu ovom, kad mogu sasvim jednostavno da odgovore na pitanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...