Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

pazi idiotskog naslova (a ne verujem ni da je tekst ista bolji).

 

ako se izuzme ruska vakcina, jos ni jedna nije ni sertifikovana, a kamo li da je pocela vakcinacija i da ju je neko primio (osim probanata), a ovaj idiot se brine da li ce Novak da primi vakcinu u 2021!!!! Novak i ostali sportisti ni po kom kriterijumu ne spada u prioritetne grupe za vakcinaciju. Dok oni stignu na red vec cemo doci u 2022. Plus, ako je vec prelezao mozda i nece morati da je uopste prima (to bi mozda u medjuvremenu moglo da se razjasni). A da ne pricamo o tome da vakcina npr u Nemackoj i Francuskoj nije ni obavezna i niko ne moze ikog da natera na tako nesto. Ako ATP uvede ovo kao obavezu mozda cak i igraci koji ne zele vakcinu mogu da ih tuze (nisam pravnik, ali ne verujem da "gazda" moze da natera radnika da se vakcinise ako to ovaj nece).

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Nezavisno od Djokovica, tenisera i cele te price, mislim da ce sve zemlje da to uvedu kao uslov da mozes da putujes, nece da teraju, ali ako nisi pelcovan, neces moci ni da putujes.

pa sad ne znam bas. u Nemackoj se bas bila podigla velika prasina oko ovog i politicari su jos pre pola godine morali da garantuju da nece biti obavezna, a sad su i ponovili. mislim da odluku o obaveznoj vakcinaciji ne bi mogli ni da odrze na sudu (sudovi su i neke odluke o obaveznim maskama ponistavali, da ne pricam o zabranama demonstriranja ovoh koji se protive anti-corona merama).

a mislim da ni u USA to ne bi proslo. a EU i USA su glavnina turista/putnika, tako da cisto sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

nigde potencijalna vakcina nije obavezna, za sad, naravno da svi politicari sveta pricaju da su prioritet zdravsveni radnici, vojska i stariji i rizicni pacijenti, ali je sve na dobrovoljnoj osnovi.niko ne moze da ti naredi dali ces ili neces da se pelcujes i jos da ti uskracuje odredjena ljudska prava.

Link to comment
Share on other sites

Mozda nece zemlje ali avioprevoznici izvesno hoce, vec Qantas najavio to kao uslov za medjunarodni saobracaj ali realno nije cudno uopste kad se pogleda kako je Australija resavala pandemijske probleme. 
Ili ce i zemlje da ostave izbor, ako nemas potvrdu o vakcinaciji moras u obavezni dvonedeljni karantin o svom trosku, rigorozne kazne ako te uhvate itd.

Tako da sigirno nece biti obavezno, ali bez dokaza o vakcinaciji ce dosta toga biti nemoguce.
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak Djokovic advised to copy Andy Murray to overcome Roger Federer problem

:classic_blink:

(cik pogodite o cemu se radi)

 

Spoiler

Novak Djokovic has been advised to copy Andy Murray and “play his character” to avoid the same problems he has always faced when coming up against Roger Federer.

World no. 1 Djokovic has become the villain of tennis in recent years, regularly being booed on the court, despite his huge success.

The Serb has dominated the sport as Federer, Murray and Rafael Nadal dwindle due to injury and age.

But as shown in the Wimbledon 2019 final when Djokovic and Federer went toe-to-toe on centre-court, the huge support the Swiss always receives can make it difficult for the younger competitor inside the arena.

mrs u tri lepe! :puke:

Edited by wwww
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Britanski neki tabloid, I presume?

Ajde ovo standardno o neomiljenosti kod publike, nego se provlači da je dominirao samo zato što su ostala trojica (?!) matori i/ili povređeni.

Živa nisam da čujem kako je to Endi rešio, pošto je izgleda i on bio toliko dominantan i imao isti problem, samo mi nismo pazili :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Quote

And if they have a handler as good as Federer’, the any video available might be deleted

Nikako mi nije jasno da Novak do sad nije napravio nista slicno. Da nije platio nekog da to malo ispegla, bas toliko da svako moze o njemu u najgorem svetlju o svemu da pise. 

Ovaj Adrija Tur ce deca u Engleskoj uciti kao uzrok sirenja pandemije kao sto je Gavrilo Princip zapoceo Drugi svetski🤢

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...