Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Za divno čudo ja sam pogodio, na hint "crnkinja". Obično se vrlo slabo sećam teniske istorije u smislu rezultata, a i istorije sporta generalno, pa sam zato još srećniji što sam pogodio. :classic_biggrin:

 

Čak mislim i da se sećam prenosa tog meča, išao je kod nas na tv i mislim da je Mićo Dušanović prenosio. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pešikan ne odustaje od Žaroma Šardija :smiley12: a ovaj drugi što prenosi taj meč obavestio nas je da ne može da nađe Kecmanovićev trenutni rezultat pa će nam reći posle reklama :classic_biggrin:

 

Naš prevod na ES: "Zverev pravi 55% duplih grešaka kad ima brejk loptu" :smiley5:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Objasnjava nemacki komentator na ES (Markus Theil) zasto se de Minaur bodri na spanskom: to je zato sto mu je trener Spanac. :ajme:

Momku majka Spankinja, otac Urugvajac (provodi dosta vremena u Spaniji, dobar deo detinjstva), a on se bodri na Spanskomm zbog trenera! :twak:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Sede Beker i Stah pored terena (na tribinama) i odatle gledaju mec Köpfer - Basilashvili, a u studiju komentrise drugi (treci :classic_biggrin: ) komentator. I ukljucuju ovu dvojicu da daju utiske iz blizine. Ova dvvojica tiho (polusapatom) komentarisu nesto. I zavrse oni, ponovo se ukljucuje ovaj u kabini - i sapuce (kao da on odatle ometa igrace) :lol_2::ajme:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On je toliko iritantan da reci nemam. A ne samo sto jauce i kuka nesto, nego se cereka ko nenenrormalan, kao da je na nekim drogama, boze me oprosti.

I uopste, izuzetno mali broj tih komentatora prenosi jednostavno, sa sto manje pricanja. Ne samo da trtljaju ko neke zenetine na pijaci, vec filuju, ubacuju doskocice i posalice, objasnjavaju i prepricavaju stvari koje sami vidimo ..ma grozno :(
Bas me iznervira.
Ove godine sam primorana da USO slusam na srpskom, na ES, posle ko zna koliko godina i malo sam besna [emoji3]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...