Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Samo da znate, ima nesto jos gore od biciklizma u vreme RG: nemacki ES konacno zavrsio prenos biciklizma i umesto da prikazuju live meceve poceli Match ball Becker s rekapitulacijom dosadasnjih desavanja, a na kraju svega toga evo vec 15min pricaju o fudbalu s nekim nemackim trenerom koji trenira PSG u Parizu! :ajme::twak::twak: kao da nema dovoljno fudbala na svim mogucim TV kanalima! :furious: (sad ovaj prica o tome kakav je Ronaldo prema ostalima itd..........)

25min!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Na es1 je bio Giro, na es2 kao tenis ali su opusteno pustili Zvereva kod Matsa&Barbare umesto Osake. Doduse cula da je slomio telefon u Rimu i da nece uzimati novi dok se ne zavrsi RG :s_w:

Edited by zoe Bg
Link to comment
Share on other sites

I sad umesto da nastave live tenis prikazuju reportazu "moj Pariz": Beker se seta Parizom i prica o nekim delovima (trenutno o nekim prodavnicicama i gde je Karl Lagerfeld isao na kaficu :twak: ) Evo ga sad Beker se strcka nekim trendi parfemom u nekoj radnjici.... :furious:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Malopre tražio neki strim da pogledam malo Novaka, i za par sekundi koliko mi je trebalo da ukapiram da sam nabo domaći ES, Pešikan je izgovorio 'eto, kada ste najbolji na svetu, i kad udarite lopticu ramom reketa ona pada u teren'. Znači apsolutno svaka rečenica koju taj čovek izgovori me izuva.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...