Jump to content

TV, stream, prenosi


zoran59

Recommended Posts

1 hour ago, alcesta said:

Počinje stvarno da me nervira Severina sa džekpotom između gemova.

 

17 minutes ago, Boxy said:

Tek je pocela da te nervira? :classic_wacko:

Svaki put se pitam koji marketinski mag je smislio reklamu i ko je taj ko je rekao: super je, pustaj  :twak:

 

14 minutes ago, alcesta said:

Pa ona duža reklama sa Šerbedžijom me manje nervira, mogu da je ignorišem, a ovo kad je ubace s drekom u par sekundi ne daju mi vremena da se prilagodim :mad:

 

a to Severina? :classic_ohmy: totalno nisam u toku...

obe reklame su uzas zivi. (a ni one za potenciju nisu mnogo bolje :lol_2:  - elem, i na nemackoj tv poceli s nekom reklamom za potenciju u pauzama sportskih prenosa :lol_2:  )

 

Link to comment
Share on other sites

ali to ne moze da nadmasi reklame u kasne vecernje sate na nemackim tv : tzv. "ruf mich an" (="nazovi") reklame za  sex call hotline s obnazenim (u toplesu) zenskama koje onako izazovno pozivaju nocobdije da ih pozovu na "vruc razgovor". jedan moj bivsi kolega iz Meksika (konzervativni katolik) je sizeo zbog ovih reklama. :lol_2:  veruj mi, to je mnogo iritantnije i od Severine i njenog vristanja.

Link to comment
Share on other sites

Kod nas nema ni potencijala, ni  kladionica ni Aricke sljive. 

Na Supertennisu u pauzama mole za donacije :classic_sad:

Uglavnom se radi o deci iz Afrike, gladnoj, bolesnoj, slepoj 😔

Prikazuju ih u nekim poljskim bolnicama, placu, jadni neuhranjeni 💔 mole da svojom donacijom pomognes da se sacuva neki od tih zivota, a onda se setis kako isti ti kada potastu, sednu u gumeni camac i krenu put Lampeduze budu docekani ovde na noz... 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

i kod nas ima dosta reklama za donacije, obicno za decu Afrike. ovo je narocito aktuelno u decembru, pred Bozic.

trenutno ide i dosta nekih reklama za podrsku ljudima obolelim od ove ili one bolesti. ne znam otkud sad bas ovakve reklame.

 

mene su svojevremeno bile iznenadile reklame za raznorazne medikamente (uz cuvenu brzalicu: pitajte svog lekara ili apotekara za propratne efekte bla, bla, bla - kako mi ide na zivce ta brzalica!), to u ex-YU nije bio obicaj. a jedno vreme su se mogle cesto videti i reklame za cigarete (takodje nesto sto me je iznenadilo) ali ima vec mnogo godina kako ne vidjam ove reklame.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eurosport...

Tokom RG mi se učinilo da je neko rekao da Barbara Šet napušta emisiju, ali posle niko nije ponovio to da sam ja čuo. Plus je MC isto spomenuo neku američku mrežu da prelazi. Zna li ko nešto o tome?

Link to comment
Share on other sites

E sad bi ti leba preko pogače :classic_biggrin: nije ni meni baš neophodna reklama za Urasan Forte, ali dobro je imati alternativu.

Jesi li probao neki od linkova s početka ove teme? Ja sam juče ubola neki link bez komentatora ali ne sećam se gde :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, alcesta said:

E sad bi ti leba preko pogače :classic_biggrin: nije ni meni baš neophodna reklama za Urasan Forte, ali dobro je imati alternativu.

Jesi li probao neki od linkova s početka ove teme? Ja sam juče ubola neki link bez komentatora ali ne sećam se gde :classic_sad:

rd_ me je razmazio, te nisam ni pokusavao, imam i RTS i SK...a komentatore ne bih komentarisao, previse sam fin... 😏 Hm, Urasan forte....😇

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...