Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Denis Jasharevic said:

 

Svidja mi se ta mikro ideja, mada iziskuje mnogo strpljenja kojeg bas i nemam, medjutim trenutno sam postigao neki balans koji ne bih kvario, nije ni to lako postici. A kao novorodjeni konzervativac :classic_biggrin: ne uklapa mi se, trebalo bi da se liturgijom mAkrodoziram, a ne povrcem. :s_d: U svakom slucaju ocekujem da podelis iskustva, kao i za lebac, sireve, salame i ostalo.

 

Ne vjerujem da cu ove godine. I ja sam bolji nego sto sam ikad bio, zadnjih nekoliko mjeseci ne trosim nista osim endorfina. 💪

 

Ovaj kolega pocinje od sutra, obecao je izvjestavati kako mu bude islo pa cemo vidjeti. Poslao mi je neke dokumente i linkove da malo iscitam i istrazim, pa cu polako kad budem imao vremena. Interesantno jeste i moracu od ovoga napravityi projekat nekad.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Squabbit said:

Sve mi se cini da ce pushenje postati old school, sve vise se ide na sprejeve, vape-ove, kapsulice itd..

 

Vec jeste.

 

Quote

Meni se ni to ne svidza, jer ceo proces dok se ne zapali, za mene ima neko "ritualno" znacenje..

 

Razumem. Problem sa vejpom je veruj mi samo u tome sto ne stvara tu kolicinu dima. I meni to smeta iako je samo psiholoski efekat, jer sam teski duvanski ovisnik. Takodje kolicina biljke u rezervoaru je 3-5 puta manja nego u prosecnom dzointu pa se ljudi zale kako ne radi. Glupost, pa napuni ga 3 puta yebote. Ako gusto sabijes fino mlevenu biljku onda vazduh tesko prolazi. Ali jednom kada sve nastimujes kako tebi odgovara sve je bogougodno. :s_d:

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

...

>> ... Policija dobila opremu za "skidanje sadržaja" sa svakog računara i telefona
Beograd -- Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da je MUP dobio opremu koja omogućava da sa svakog računara ili telefona skine određeni sadržaj.
IZVOR: BETA SUBOTA, 22.06.2019. | 15:13

 

Kako je objasnio analiza tog sadržaja to može značajno da pomogne u borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije.
Ministar je to rekao tokom primopredaje opreme koju je Nacionalnom centru za kriminalističku forenziku poklonila Norveška.

Vrednost opreme za analizu sadržaja mobilnih telefona i računara je 900.000 evra.
Stefanović je naveo da je Norveška do sada pomogla njegovom ministarstvu poklonima ukupne vrednosti 12,4 miliona evra.

Ambasador Norveške u Srbiji Arne Sanes Bjornstad je rekao da policiji u ;Srbiji "nije potrebna pomoć kako da radi svoj posao, već su potrebna izvesna finansijska sredstva da bi taj posao obavila što je bolje moguće". ... <<

 

Btw, kako je u norge oko 'legalizacije chemerike' kad su tako zenerozni oko 'opreme'?

 

...

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti ih Kinice, sve go hasisar.

Vidis im i narkomanske terminologije, te neki vaporajzeri, thceovi, kolacici....

Zato sad kad dodje made in Norge oprema, aj stisni junace pa na netu pisi kako se drogerises. A Nebojsa iz BG sve vidi, odma interventna stize.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko se sjeća one sprdnje sa "tužilaštvom za visokotehnološki kriminal" i njihovim web portalom, kad su im djeca stavljala qurtzcheve dva dana jer je neki debil stavio šifru 12345 na admin panel CMS-a ?

 

A vidi ih sad, opremu vrijednu 900.000€ dobili mufte.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najbolje to baci, nemoj da udises budj, to je jako nezdravo.

 

I kako si to drzao u tegli pod zemljom?

 

Ne mogu da zamislim scenario gdje je to pozeljno, osim ako ti policija pravi racije u kuci svaki dan.

 

 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Ma kakve crne racije, nisam diler jbte :ajme:

Zakopavam je u zemlju jer se ne susi i ne gubi na kvalitetu, a i zbog preventive jer nikad se ne zna ... necu sigurno drzati u kuci po 100g.

Heremeticki zatvorena tegla pa zakopam u zemlju, tako radim godinama i nikad nisam imao ovakav problem, ocigledno je vlaga nekako ipak nasla put do steka.

Bacati granje, sigurno necu, ima jos dosta nacina da se ona iskoristi.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ma kakve crne racije, nisam diler jbte :ajme:

Zakopavam je u zemlju jer se ne susi i ne gubi na kvalitetu, a i zbog preventive jer nikad se ne zna ... necu sigurno drzati u kuci po 100g.

Heremeticki zatvorena tegla pa zakopam u zemlju, tako radim godinama i nikad nisam imao ovakav problem, ocigledno je vlaga nekako ipak nasla put do steka.

Bacati granje, sigurno necu, ima jos dosta nacina da se ona iskoristi.

 

Da li si cuo za ziplok kese? :s_d:

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zaboravio sam na ovaj topik ......... velika je greska cuvati dragocene biljke u ziplok kesama ili bilo kojoj plastici zbog elektrostatike koja unistava/skida/privlaci  nezne trihome sa biljke te joj na taj nacin potpuno ubija potenciju. Kanabiskrnavljenje. Ona se cuva ispravno u neutralnim materijalima kao sto je staklena tegla. Svetlost je veliki neprijatelj, toplota, kiseonik, kao i vlaga koja dovodi do budji. 

 

Konzumacija kanabisa je hobi kao i svaki drugi u koji mora da se investira i drzi se do nekih pravila kako bi zadovoljstvo bilo potpuno, a korisnik srecan. Znaci nikakva crna zemlja nego se lepo drzi u frizideru ili na nekom tamnom mestu gde temperatura ne prelazi sobnu, hermeticki zatvoreno.

 

Ovde vidimo Boveda kesice koje drze idealnu vlagu u tegli na 62% i rade u oba pravca, upijaju ili odaju vlagu drzeci je konstantnom. To je americki hi-tech proizvod :classic_biggrin:, inace kostaju par dolara. Tu je i vagica, moj stari vaporajzer i dobra masinica za mlevenje vutre.

 

Razmisljajuci sta sebi da kupim za bozicne praznike shvatim da mi treba nova duvaljka iliti vaporajzer. Nije da stara ARIZER AIR posle toliko godina ne radi, radi kao zmaj, kanadske proizvodnje, odlican kvalitet, ali su napravljeni neki znacajni koraci u dizajnu koji omogucavaju vise dima, na ciji nedostatak su se mnogi konzumenti zalili. 

 

Tako sam razmisljao sta cu sebi da kupim za bozicne praznike i odlucio da to bude ZEUS ARC GT ......... Ferrari medju portabilnim vaporajzerima. Trenutno je 328 dolara kanadskih sa taksom, ocekujem cenu od 250 $ za bozicne rasprodaje.

 

Dizajnirali su ga inzenjeri u Nemackoj za potrebe ZeusArsenal kompanije iz srca Toronta, proizveden ...... verovatno u Kini, gde bi drugo, ovo se danas smatra najboljom dzepnom duvaljkom na svetu preotimajuci titulu americkim Pax (Lab) 3 i MIghty (Storck & Bickel), poznatom po proizvodnju najboljeg stacinarnog, kucnog vaporajzera Volcano.

 

Zeus Arc GT ima pozlacenu komoru i provodnik koji hladi vazduh na putu do vasih usta/pluca, mocnu 3500mAh bateriju, 3 temperaturna ciklusa, upgradeable firmware :s_d: ..... uzivajte u savrsenstvu ......

 

Quote

spacer.png

 

 

spacer.pngspacer.png

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Squabbit said:


nikad mi nu pasovale ove novotarije..

ol' school sam izgleda. Ima nesto u samom ritualu... za mene

 

Pa znas kako ...... ja imam pusacku astmu ........ mislim okay sam, pogotovo otkad sam batalio duvan pre 5 meseci, samo sam na nikotin vejpu jos uvek. I meni znaci, jer na prvom dimu se zacenjujem od kaslja da cela zgrada cuje, a na drugom vec moram da povracam. Zato meni vaporajzeri zivot spasavaju.

 

Nema nista bez dab rig-a, samo sam ja zivcan i nemam strpljenja za proceduru, a osim toga ne mogu skalameriju da nosim sa sobom, inace nema nista bolje ... majka.

 

Quote

spacer.png

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 2/20/2020 at 10:53 AM, Squabbit said:

14g??
ih bre ja u zivotu nisam uzeo tu kolicinu.. 🙂 
Do dushe ja mixujem. Koji je lab result? 
 

 

14 gramica, pa taman za 2 nedelje ..... nisam je jos dobro prostudirao hocu da potrosim Pineapple Express koji sam kupio u ogromnoj kolicini. :s_d: Dominant indica kao i svaki pink kush, odlicno za kraj zime, smiruje napetost :roflmao:.

 

A zaboravio sam i da se pohvalim na novoj makini, yebe kevu ....

 

spacer.png

 

 

Edited by Denis Jasharevic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

UN na preporuku WHO menja kategorizaciju substance...

Americki kongres se sprema za nove zakone

Nove drzave u USA izglasavaju legalizaciju

U Ontariju se pomaljaju prodavnice po manjim gradovima...

Zoran Zaev bi da bude balkanski Trudo...

 

Solidan push u poslednje vreme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...