Jump to content

Stativa


Drug Crni

Recommended Posts

On 3/5/2024 at 1:02 PM, Drug Crni said:

Nije prava stativa (nije jedan promašaj),ali kao da jeste.

 

  Reveal hidden contents

Hm7rUhY.png

Zbog veličine se ne vidi prvi par,a to je kec na Cuty u mančesterskom derbiju.
Uglavnom - fališe mi tri gola za nešto malo više od milion dinara: Hartberg - Tirol 2+ (1:0), Majorka - Đirona 2+ (1:0) i Anderleht - Eupen 2+ (1:0).

Sve tri utakmice su već na poluvremenu videle po gol.

Edit: ne znam da li uopšte može da se uveća slika i da se vidi?

 

Znam i ja s vremena na vreme da napravim spisak stanara tiket i jednom sam kao i ti ovde bio dosta blizu. Gađao sam maksimalu, soccer kladionica, tada je 10 miliona bila maksimala u soccer-u. Posle su digli na 15. Jedna tekma nije odigrana tako da dobitak ne bi bio 10 miliona nego negde oko 7. Uglavnom, tu je bilo preko 30 parova sigurno, ne sećam se tačno ali se sećam da tri nisu došle. To je bilo 2020. kad se sezona nastavila nakon korone. Igrao sam Sarajevo u BIH šampionat 1X&2+ protiv nekoga. Poveli 1-0 u nekom drugom ili trećem minuti i ostalo 1-0. Igrao Hajduk u Hrv. šampionatu protiv nekog 1X&(I 1+ & II 1+). Hajduk dobio 3-0 ali sva tri gola pala u drugom, i na kraju prolaz Atletika protiv Lajpciga, Lajpcig ih izbacio. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Drugi 11/12 za tri dana. Ovog puta u Vegasu, u porazu domaćih Knightsa od Canucksa, mi falio jedan gol sa sve 0:0 u poslednjoj trećini. Hehe... (Trebao sam malo više košarku na ovom) 

 

spacer.png

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par nedavnih tiketa, mada je dosta kandidata za ovu temu zavrsilo po kantama i rekama...

 

IMG-20240309-112444.jpg

 

image.png

 

Cuka ispustila 2:0 kod kuce protiv Spartaka 🤣

 

image.png

 

Sta je sve Velez promasio u drugom poluvremenu pre nego sto su primili gol u nadoknadi iz penala ce Red Army sanjati narednih godina...

 

image.png

 

image.png

 

Jos jedni sa promasenim penalom pri neresenim rezultatu i primljenim golom u nadoknadi.

 

image.png

 

image.png

 

Ovaj mozda ne zasluzuje da se nadje na temi "Stativa", ali 100k dobitak, i bezobrazno kretanje rezultata...
Primljen gol Atalante u 35-om, pa promasena mrtva sansa u 41-om, pa jos jedna dobra u poslednjoj sekundi PP, da bi izjednacili u desetoj sekundi DP i naravno pobedili na kraju...

 

image.png

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

^nece bedu pa to ti je... 
xD

 

al' ozb, ne kladim se od juce pa da ne znam da je u kamenu uklesano da tiket nikada ne dolazi kad ti gori pod nogama, kad moras da se vadis, jos pozajmljenim parama na kamatu. Slot je jos bezobrazniji od bogova kladionice u tim momentima, al' ovisnost i kompulzija jaca od mog frazilnog karaktera, jbg. Ko me jebe. I da je doslo nesto od postiranih tiketa, otislo bi dok si rekao Dzek Robinson na iskopavanje Tutankamonovog blaga, ili jurnjavu za pravom kombinacijom bombonica. Znam, desilo se vec 1000 puta.

"Sto je bilo, to ce i biti, sto se desavalo, desavace se opet. Nista novo nema pod Suncem." Knjiga Propovednikova.

Edited by RatzenStadt
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da mogu da pogodim ove kvote koje ti "nabadas"  nacinom na koji se kladim, bio bih milioner :P.

 

Igram iskljucivo singl ili jednom u 100 tiketa 2 "sigurice". Uglavnom u lajvu kvote izmedju 1.30 - 2.50, mada mnogo vise ove sa nizeg spektra. Skoro uvek igram na favorite koji jure golove. Sigurnije mi je i recimo da Man City da jedan gol nego da pobedi, svaki dobitan tiket smatram za uspesan, i uglavnom odmah isplacujem dobitak, ne gomilam novac na racunu (to ranije nisam radio i dovodilo je do vecih upata i vecih gubitaka). Desava se da par puta zaredjam sa promasajima pa se samoiskljucim i batalim kladionicu na mesec dana. 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

A promasujem i ja, ali ti tiketi ne budu postirani ovde ; D

 

Nisam bas fan takvih tipova. Zna da bude nezgodno u lajvu tako tipovati kad vidim da je protivnik resio da igra iskljucivo na bod.

 

Za takav stil igre koji si opisao je potrebno puno discipline. Ja imam tu kompulziju da ispostujem svoju svaku ideju i stavim na tiket xD
Eventualno uskladim procenjenu sigurnost sa uplatom, ali i to je retkost, jer druga kompulzija koja je najveci neprijatelj disciplini mi uvek uleti klizeci...

Hronicna dugovanja, kao alergija na minus, ma 500 din da uplatim na slot, ili neki lajv, pa puknem, svaki atom svoje energije tada postaje usmeren ka momentalnom vracanju na "pozitivnu nulu" i onda krece dalje lupanje po aparatima, soketanje na lajvu, ili u najracionalnijem slucaju, redovan tiket, ali da sve utakmice pocinju u roku od 30-60m (kao npr. tiketi odigrani za LE sa spiska iznad). Sa svakim promasajem, ulozi eksponencionalno rapidno rastu, i tada docekas kraj EU termina u debelom minusu da bi stavio za vadjenje 100-300 EUR na neke utakmice preko bare na koje ni u snu ne bi ulozio ni dva cvonjka. U prevodu, 80% mojih tiketa budu iznudjeni.

 

Pre oko 15 meseci, kada sam poslednji put refinansirao kredit, pored osnovne namene za koju sam ga podigao, sam ostavio blizu 300k, svesno i u svrhu kladjenja (znam, ovisnicki i glupo), i sa napokon nesto vecim prostorom za delovanje, zakleo sam se da cu biti disciplinovan, i da s tim budzetom necu igrati live, ili aparate, jer sam stalno bio utiska da mnogo bolje prolazim na redovnim tiketima nego li na bilo kom drugom vidu kladjenja. I zaista, to je bio jedini period moje kockarske istorije da sam istrajao i ostao dosledan sebi, sa malo iznudjenih tiketa, ali pare su potrajale tacno 22 dana. Frustriran jos jednim nizom "stativa", nije me mrzelo da na kraju svega, sve tikete od kojih je ostao digitalni trag isparsiram po parovima i kvotama, i izracunam kako bih prosao da sam samo singlirao svaki par na 10k dinara. Ispostavilo se da bih bio dobar celih 33k dinara na 1 150 000 ulozenih xD. Nije neki ROI, ali svakako neuporedivo bolje od gomilanja parova, kad vec igram tako jako (za moje fin. kapacitete naravno). Eto, uzorak imam, jos samo da sprovedem u delo xD
Svakako se slazem da je singl ili dubl, po meni, jedini i pravi nacin ako se vec jace ulaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...