Jump to content

Stativa


Drug Crni

Recommended Posts

16 minutes ago, Romantik said:

Je li ovo Soker? U drugim kladionicama pre nije mogao da se kombinuje isti igrac poeni, skokovi, asistencije, lepa novost.

Jeste.

 

Jedino sto u socceru ne moze da se kombinuje su ponude za tekmu npr pobędą Denvera i ponude za igraca npr Jokic plus. Pre godinu dana su i te dve stvari mogle da se kombinuju, propisno sam se razocarao kada su ukinuli tu opciju.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 1/26/2021 at 5:54 AM, Vince Carter said:

Zamalo.

 

Ueyvl8d.jpg

 

On 1/29/2021 at 6:33 AM, Vince Carter said:

😢

 

 

lA8fatm.jpg

 

On 3/5/2021 at 6:31 AM, Vince Carter said:

🥶

 

rOxSOhE.jpg

 

On 3/6/2021 at 7:52 AM, Vince Carter said:

☹️

 

1RgvzfU.jpg

 

On 3/21/2021 at 6:18 PM, Vince Carter said:

11 od 12 ☹️

 

X1uiqKO.jpg

MhTkbSc.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2021 at 8:35 PM, Kronostime said:

MhTkbSc.gif

 

Ništa ozbiljno od kocke nisam zaradio. Samo gubim vreme i nerviram se. Eto, u februaru sam počeo da se kladim online. Uplatio sam depozit od 800 dinara, a sada imam 738. Prođe poneki tiket, ali zato 10-ak ne prođe. A na puno tiketa padnem jednu utakmicu. Da mi je prošlo bar pola takvih...

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2021 at 12:28 AM, Vince Carter said:

 

Ništa ozbiljno od kocke nisam zaradio. Samo gubim vreme i nerviram se. Eto, u februaru sam počeo da se kladim online. Uplatio sam depozit od 800 dinara, a sada imam 738. Prođe poneki tiket, ali zato 10-ak ne prođe. A na puno tiketa padnem jednu utakmicu. Da mi je prošlo bar pola takvih...

 

 

Treba da pocnes da igras singlove.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lmx said:

Treba da pocnes da igras singlove.

 

Počeću da igram dublove na poene igrača u košarci, ali na male uplate. Često se desi da pogodim 7/10 ili 6/8.

 

Mana mi je što sam mnogo nestrpljiv. Odigram skoro sve za isti termin i padnem. Treba i da više kombinujem različite sportove. Mora da se prelista kompletan program, ali često nemam vremena za to.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Za prošli vikend sam imao tiket 11/12 (MLB). Promašen par sam odigrao ukupno 7.5+, a meč se završio 4:3. Odigrao bi i manju granicu, ali nije bilo u ponudi.  Ulog je bio sitan, ali je eventualni dobitak bio ogroman za taj ulog. Nemam sliku zato što nije igrano preko naloga, a na sajtu nema provera tiketa samo na broj tiketa. Kako god, jedna od mojih najbližih stativa.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...