Jump to content

Stativa


Drug Crni

Recommended Posts

Odigram ja dva ista tiketa po 250din, jedan standardni fiks, drugi sistem 7/9. Promasim 3, i dok sam teske promasaje imao za mec Mariners-Rangers i + za Capelu, utakmica MLS-a Seattle Soundersi protiv Los Angelesa je poseban biser, jer nije doslo tih 3+ nakon sto je u prva 4 min meca bilo 1:1, i ne samo to, nego je igrac Soundersa dobio crveni u 18 minutu a ostao isti rezultat :classic_laugh:

spacer.png

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Valjda se sada vide. Jedan savet za sledecu godinu, bacite po koju stotku na slicne sisteme, nemci odredjuju dobro 1 kolo, znaju i ovaj 7+ sistem da nagrade. Jedini problem moze biti jajarska  ponuda  utakmice,  ponude ti samo 5 opcije 1/x/2 i 0-2 i 3+ kao za Kiel i Darmstad juce. 
Kupovi su dobri za ove stvari pogotovo 1 runde ali su znatno manje kvote u Svici, Skandinaviji itd nego kod Svaba.
PS: jebem ti usrani Red Bull , 4 gola palo u 1/2 to mi jos bio "zicer".

Screenshot_2.png

Screenshot_1.png

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
3 hours ago, MetalHead said:

Kvota 250 u singlu...

 

image.thumb.png.9986aedd99b8c18f17c8d73c003369c2.png

 

 

Trebalo mi je jedno odustajanje ili greska prva 3 vozaca. Zavrsilo se sa 4. pozicijom. 

image.thumb.png.f1a2a1a1de388c0166630c41f6c5b633.png

 

 

Ali odigrao sam i top6 finish (kvota 10) tako da je pozitivan dan 🙂 

 

Uf, kvota 10 za TOP6 finiš Albona je poklon. Svaka čast kako si uočio to!

Link to comment
Share on other sites

Kkao je padam, odigram 7 meceva pogodim 6 i ova se povredi na 4-0 i preda mec, jebo me patak sto se nisam kladio u Mozzartu bila bi kvota 1.Nemama snagu da stavljam skrinshoot, mnogo sam se iznervirao, da je izgubila ko covek, dobro kao zena  ne bi se nervirao, pa dal je moguce.

 

https://www.rezultati.com/utakmica/AJ5Cpo5A/#detalji

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo jos jedan moj iz kategorije Formula 1... 

 

Verovao sam u pobedu Bottas-a sto je samo po sebi odlican bet. A ja uz to dodao i ostale vozace na podijumu i top6. Vettel je odustao rano u trci tako da je odmah tiket pao, nisam dalje ni razmisljao da li ce se posloziti pozicije. A da nije odustao ovo bi sigurno doslo. 

 

Ukupna kvota oko 10, ulog je bio 500din... 

 

image.thumb.png.e3d43ed006ab5195faf1b3bf6689c162.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...