Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

28 minutes ago, McLeod said:

Slazem se, mislim da je to poprilican zajeb Liverpula. Mislim da Salah bez Manea i sa Firminom koji prolazi prajm i igra mlako nece uopste biti ubojit, ali budmo vidli.

 

Diaz im je svetski ubod, videcemo sledece sezone kada fokus bude bio na njemu, a ne na ovima.

Diaz je najjači primjer plug and play pojačanja ikad. Vidjet ćemo, moguće da će još neko pojačanje uzet. 

Btw, Salah želi ostati u EPL, i želi ogromne pare. Ne bi mi bilo potpuno suludo ni da ga sljedeće ljeto vidimo u Newcastleu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Diaz je najjači primjer plug and play pojačanja ikad. Vidjet ćemo, moguće da će još neko pojačanje uzet. 

Btw, Salah želi ostati u EPL, i želi ogromne pare. Ne bi mi bilo potpuno suludo ni da ga sljedeće ljeto vidimo u Newcastleu. 

Deluje mi da su vece sanse sa debelog Ronalda vidimo u srcu napada svraki,nego da se ovo desi. Ne verujem da bi Salah to dozvolio sebi..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Mane pred kraj sezone odigrao nesto, dok je na pocetku Salah sam odrzavao Liverpul u zivotu a Mane izgleda kao amater. Po meni dobar potez.

Diaz >> Mane

Ma ne govorim u smislu njihove igračke kvalitete. Prilično je jasno da se radi o vrhunskim igračima svjetske klase. Mislim, Mane prelazi u Bayern, o čemu pričamo. Više sam se referirao na financijski dio priče.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne vidim sta bi (osim vece plate,a to nije nebitna stavka) Kostic dobio prelaskom u WHU? Sa sadasnjim klubom je osvojio Ligu Evrope, bio jedan od najboljih igraca u takmicenju..spominje se i kapitenska traka uskoro za njega u Ajntrahtu..plus ce sad (konacno) da se oproba i u Ligi sampiona..

Ne potcenjujem WH,jos manje PL,ali za njega bi pravi iskorak bio klub koji regularno igra Ligu sampiona..ja bih voleo da ga vidim u takvom nekom klubu,jer mislim da je malo prerastao Ajntraht i pitanje sportske motivacije je prisutno takodje (realno,sa sadasnjim klubom je postigao sve sto je mogao)..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne bi bilo dobro za njega da ode u Vest Hem, i zbog sistema igre i zbog njegovog stila igre. Ne vidim da je dobar fit za engleske timove. Ako hoce da menja zemlju, Spanija bi mu bila bolja, neka Valensija ili tako nesto, ima dosta tih srednje snaznih timova po Spaniji koji igraju sa wing backovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad vidim da je onaj Pantović što je igrao u Bohumu prešao u Union Berlin. Ovo je dobar potez po meni. Igraće Ligu Evrope, za malo im izmakla i LŠ. Dobar klub, šteta što Pantović recimo nije mlađi jedno 2 godine, ali ok 26 godina isto nije loše ako krene odmah da igra dobro i nametne se. Dobar je Unio Berlin klub za igrače koji bi da napreduju još više. 

 

Što se tiče Kostića najbolje za njega je da ostane tu gde jeste. Da je mlađi pa i da razmisli, a ovako samo treba da se ponavlja, bez privikavanja na novu sredinu, ligu, trenera, saigrače. A već ima status legende. Da tako ga gledaju navijači Frankfurta. Mnogo glup potez bi mu bila promena kluba u ovom stadijumu karijere, ma ko da ga zove i traži.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je Kostiću najbolje da ostane gdje je. On mi ne djeluje kao izrazito prilagodljiv igrač, a nije više ni klinac, 30 mu je godina. Igraće Ligu šampiona, dobiće značajno veću plaću, i ništa ne mora da mijenja - može da se posveti samo igri. Bar za reprezentaciju je ovo bolje svakako, jer ako pređe, pitanje koliko će se adaptirati i igrati, a i ako bude igrao potrošnja u Premier ligi je veća nego u drugim ligama, jača je i zahtjevnija. A ruku na srce, Eintracht je po meni slavniji klub od Čekićara.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mr clutch said:

Kod Cekicara bi verovatno imao znacajno vecu platu. Taj faktor nije za zanemariti.

Sad baš diskutujemo na Barseloninoj temi. Nije uvijek sve u lovi. Nije to da će u Njemačkoj igrati za džabe, i to što mu nudi sadašnji klub su pare koje će mu pomoći da si obezbijedi penziju. Možda mu familija nije toliko gramziva, pa će im i 5 milki godišnje biti dosta, ili koliko mu već nudi Eintracht za produženje ugovora.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Radoznalko said:

Sad baš diskutujemo na Barseloninoj temi. Nije uvijek sve u lovi. Nije to da će u Njemačkoj igrati za džabe, i to što mu nudi sadašnji klub su pare koje će mu pomoći da si obezbijedi penziju. Možda mu familija nije toliko gramziva, pa će im i 5 milki godišnje biti dosta, ili koliko mu već nudi Eintracht za produženje ugovora.

Imo, 80% igrača u ovoj situaciji bira lovu. 

Link to comment
Share on other sites

Gvardiol je top tier mladih, pritom polivalentnih stopera, ta lova koja se spominje uopste nije iznenadjujuca.

Mladi stoperi koji mogu da pokriju dve ili vise pozicije pozadi i da podjednako efikasno igraju i sa 4 i sa 5 igraca u odbrani su retkost i nesto u vrloj potraznji.

Kakvi su sve mladi stoperi odlazili iz Francuske lige posle samo jedne sezone, koji nemaju ove dodatne kvalitete za 30+ meleona poslednjih sezona...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2022 at 3:47 PM, alpaka Bereta Sida said:

Taj mali ce bit jedan od par najboljih stopera svijeta kroz koju godinu, vrlo moguce i najbolji. Ima apsolutno sve. Brz, jak, visok, odlican tehnicar i kao dodatni plus ljevak je i pokriva uvijek deficitarnu poziciju lijevog stopera. Ne bi me nimalo zacudilo da Pep dadne te pare za njega. 

secam se kako je pocinjao u Dinamu,

svaka utakmica kiks,nikoga nije dirao i vredjao,

ali videlo se pre svega fantasticna gradja,visina,leva noga...

a u Zvezdi kad je debitovao Erakovic,

a i sada,pljuvanje pljuvanje i samo pljuvanje

 

Jel vredjate i omalovazavate vase igrace kao sto radimo mi Srbi ? :) 

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2022 at 3:42 PM, Radoznalko said:

Za Joška Gvardiola M. City nudio 80 milki?! Znam da je velika inflacija, znam da je igrač mlad i talentovan, ali ljudi, ovo su još uvijek pare za vrhunske napadače. Ako je to istina.

Gvardiol je 9. najvrijedniji igrač na svijetu po nezavisnom istraživanju neke agencije za statistiku ili šta već.

On 8/4/2022 at 10:42 AM, vlaDixXx said:

secam se kako je pocinjao u Dinamu,

svaka utakmica kiks,nikoga nije dirao i vredjao,

ali videlo se pre svega fantasticna gradja,visina,leva noga...

a u Zvezdi kad je debitovao Erakovic,

a i sada,pljuvanje pljuvanje i samo pljuvanje

 

Jel vredjate i omalovazavate vase igrace kao sto radimo mi Srbi ? 🙂

Direktno je kiksom izbacio Dinamo iz CL. Nije ga se vrijeđalo jer se odmah vidjelo šta će bit od njega. Pa Leipzig je plaćao masne pare za svaki njegov nastup u Dinamu nakon što ga je kupio. Tipa 25k u HNL-u i 75k u Europi. 

Debile se vrijeđa i vrijeđalo ih se 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...