Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
9 hours ago, deez nuts. said:

Mbappe ostaje u PSG.

Da se ne radi o PSG-u i razumio bi takvu odluku. Ostane u klubu, zaradi koliko neće nigdje drugdje, naosvaja se trofeja, postane najbolji igrač i strijelac u povijesti kluba.... Ali ovi Arapi uništavaju sve što ima ikakve veze sa PSGom i pretvaraju ga u Paris FC. Promijenili boju dresova, mijenjaju grb, miču Saint Germain iz imena.... Grozota 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna li se gde ce Halland? I kakva je Borusija sa lovom? Bas razmisljas, ako je do love, smanji brate potrazivanja, nek ti okupe dobar tim i trenera. Ono, odes u Real ili Psg, gde god, bices samo jos jedan igrac sa  trofejom, zlatnom loptom bla bla. I koga briga na kraju? A zamisli ostane u Borusiji, pa osvoji Nemacko prvenstvo, skine veliki Bajern sa trona eej, pa postao bi znacajniji od Boga u Dortmundu. Jos da mu se posreci neka Lš, kljuceve grada bi dobio. Ista stvar i sa Mbappeom, probaj brate da skines taj Psg sa trona Francuskog sa Monacom. Ne razumem tu pomanu, pogotovo sto se ne radi o nekom znj klubu, Borusia em ima dobre navijace a ni para im ne manjka.  Kakvi su ti sportisti kad mase najvazniju poentu sporta, nadmetanje.

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Redstar0356 said:

Zna li se gde ce Halland? I kakva je Borusija sa lovom? Bas razmisljas, ako je do love, smanji brate potrazivanja, nek ti okupe dobar tim i trenera. Ono, odes u Real ili Psg, gde god, bices samo jos jedan igrac sa  trofejom, zlatnom loptom bla bla. I koga briga na kraju? A zamisli ostane u Borusiji, pa osvoji Nemacko prvenstvo, skine veliki Bajern sa trona eej, pa postao bi znacajniji od Boga u Dortmundu. Jos da mu se posreci neka Lš, kljuceve grada bi dobio. Ista stvar i sa Mbappeom, probaj brate da skines taj Psg sa trona Francuskog sa Monacom. Ne razumem tu pomanu, pogotovo sto se ne radi o nekom znj klubu, Borusia em ima dobre navijace a ni para im ne manjka.  Kakvi su ti sportisti kad mase najvazniju poentu sporta, nadmetanje.

Možda on i bi da je samo do njega. Njegov stari oće 50M od budućeg kluba, toliko oće i Raiola. Navodno će ukupna cifra bit oko 350M sa plaćom njegovom. Dobro je Klopp rekao, ne želimo imati veze s tim ludilom , to nema veze s mozgom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pise da je presao za 60 miliona, ladno pokojni Raiola izbio iz dzepa Dortmundu, Salcburgu i kome sve preko 110 miliona evra.

 

Adejemi dolazi iz Salcburga za nekih 35-38 miliona evra.

 

Bice veoma dinamican prelazni rok u Dortmundu. Barem ce jos cetiri igraca da dodju, a otici ce Akanji i Gerero. Bice sve to novi starteri u odbrambenoj liniji u narednoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ta'veren said:

Pise da je presao za 60 miliona, ladno pokojni Raiola izbio iz dzepa Dortmundu, Salcburgu i kome sve preko 110 miliona evra.

 

Adejemi dolazi iz Salcburga za nekih 35-38 miliona evra.

 

Bice veoma dinamican prelazni rok u Dortmundu. Barem ce jos cetiri igraca da dodju, a otici ce Akanji i Gerero. Bice sve to novi starteri u odbrambenoj liniji u narednoj sezoni.

Imao je 75M klauzulu, kako im je Raiola izbio 110M?

Link to comment
Share on other sites

Znaci Haland je odlucio da umesto princ Dortmunda postane jos samo jedan skupi legionar Mancestera. Lepo. Za 100 godina, Napulj ce se i dalje secati Maradone, Rim Totija, Zvezda Rajka Mitica. A Hallanda ce zaboraviti i njegovi potomci. Nek je srecno ako voli taj put, fudbale, lepa igro nekadasnja.. 

Kralj MOldea bi mu bio jos bajkovitiji i lepsi put. 

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Haklberi said:

Pa vredeo bi sigurno blizu 200 miliona da nije klauzule.

Pa da, ali taj ugovor nije potpisan jučer. Nitko nije znao da će Haaland vrijedit toliko. Inače ne bi ni završio i Dortmundu.

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci Haland je odlucio da umesto princ Dortmunda postane jos samo jedan skupi legionar Mancestera. Lepo. Za 100 godina, Napulj ce se i dalje secati Maradone, Rim Totija, Zvezda Rajka Mitica. A Hallanda ce zaboraviti i njegovi potomci. Nek je srecno ako voli taj put, fudbale, lepa igro nekadasnja..

Čitam neki dan da je Mbappe razočaran ponudom Reala. 50M eura godišnje bi nekako i progutao, ali Real želi 50% para koje će Mbappe uzet marketingom. A to je mladom Killianu neprihvatljivo. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bugl Khan said:

 

Čitam neki dan da je Mbappe razočaran ponudom Reala. 50M eura godišnje bi nekako i progutao, ali Real želi 50% para koje će Mbappe uzet marketingom. A to je mladom Killianu neprihvatljivo. 

Ma meni je sve to suludo, cuj marketing ovo ono. Pa nece te pare poneti u grob sa sobom. Ja dam sam on, ja bih i dalje igroa u Monako, para koliko ne mogu da potrosim, Wc sam osvojio, sa tim parama bih pokrenuo jos neke biznise, zivim kao kralj, igram za Monako, oni me tamo gledaju kao Boga licno zauvek. Ihaj. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa da, ali taj ugovor nije potpisan jučer. Nitko nije znao da će Haaland vrijedit toliko. Inače ne bi ni završio i Dortmundu.

54 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa nije baš tako, čim je potpisao svi su pričali o klauzuli.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Imao je 75M klauzulu, kako im je Raiola izbio 110M?

 

Prosle godine Celzi nudio 174 miliona evra i dil je propao i zbog Raiole. Trazio se veci procenat. Nakon sto je propalo, Celzi dovodi Lukakua.

 

I ne vidim za sada da je 75 miliona klauzula, vise vidim cifru od 60 miliona.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ta'veren said:

 

Prosle godine Celzi nudio 174 miliona evra i dil je propao i zbog Raiole. Trazio se veci procenat. Nakon sto je propalo, Celzi dovodi Lukakua.

 

I ne vidim za sada da je 75 miliona klauzula, vise vidim cifru od 60 miliona.

Ja vidim $79M. Pričekajmo koji dan. Transfer je propao jer Chelsea nije htio platiti Raioli koliko traži? A Haaland je dogovorio sve uvjete i htio prijeći u Chelsea? Pa ko za koga radi? Haaland za Raiolu? Da nije možda i pohlepni otac tražio provizijicu od kojih 50M?

Link to comment
Share on other sites

Presao sam preko kratkog recapa stranih izvora, ali ispada da je Sport Klub (jer su napisali da je Roman dao zeleno svetlo) podlegao medijskom haosu u tom periodu i to je moja losa procena. 150 miliona evra je odbijeno i to je bila druga ili treca ponuda Celzija. Samo po onome sto citam, nije bilo zvanicno ponude od 175 miliona. Toliko je navodno Dortmund trazio. To za caleta sam cuo kasnije i da je on ukljucen, zato sam stavio ''i zbog Raiole''. Bila je jos neka vest vezana za proviziju, sto sam i povezao sa ''trecim'' licima i Raiolom ali ne mogu da je nadjem. Haaland nije dogovorio licne uslove, ali to ne bi bio kamen spoticanja.

 

I ovde je neko nedavno napisao sume koje bi kao isli pokojnom Raioli i njegovom caletu, malo su vise prenaduvane cifre ali opet njihov znacaj u celoj operaciji ne bih umanjio kao i da su delom odgovorni sto se transfer nije desio proslog leta.

Link to comment
Share on other sites

Haland ce da legne u Siti ko dupe na nosu, ali opet, bas treba biti oprezan i sacekati da se vidi na terenu sta i kako. Tri top transfera proslog leta - Mesi, Lukaku i Grilis, ne zna se ko je veci bust ispao, a niko to nije mogao da predvidi, pogotovo za ovog prvog. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 7:42 PM, Bugl Khan said:

Ja vidim $79M. Pričekajmo koji dan. Transfer je propao jer Chelsea nije htio platiti Raioli koliko traži? A Haaland je dogovorio sve uvjete i htio prijeći u Chelsea? Pa ko za koga radi? Haaland za Raiolu? Da nije možda i pohlepni otac tražio provizijicu od kojih 50M?

zasto haland ima riolu ako sam ugovara uslove? nema logike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...