Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Hames je veliko ime za njih, ali bojim se da je zardjao sjedeci na klupi toliko vremena. 

 

 

Jos gora stvar je kidanje ACL-a, a covek skoro uopste nije igrao od oporavka. Veliki je upitnik za Hamesa.

 

#ACL Jedina prednost kod njega u odnosu debelog Ronalda i slicni tip igraca je sto svoju igru nikada nije bazirao na prodornosti, sto obuhvata brzinu, dribling, naglu promenu pravca, pa bi trebalo da ta povreda uzme manje danka na njegovu igru. Videcemo sta ce da bude, povreda je izuzetno teska, lako obnovljiva, opterecenje se prebacuje i na drugu nogu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

@Bugl Khan

 

Sta kazes na dolazak Bjelice u Osijek? Ima li igrackog kadra da se umijesa u borbu za trofeje? Vidim da su lose krenuli u sezonu, iz tri kola samo 1 bod uzeli.

Odlično za Osijek. Bjelica spada u TOP 10 trenera koji su ikad radili u HNL-u, i krivo mi je što je otišao iz Dinama jer je napravio fenomenalan posao. Od Dinama je napravio klub kojem je za dlaku izmakao prolaz skupine u CL. Od kako su Mađari ušli u Osijek napravili su par finih transfera, financijski su se stabilizirali, i Bjelica na klupi im je odličan potez. Kolko sam pročitao, imati će dosta velike ovlasti, kako se kod nas voli reći menadžer engleskog tipa. Ako dovede par pojačanja koja želi (u okviru Osijekovih mogućnosti), Osijek će biti jako dobar. Neće se boriti za naslov, Dinamo je jednostavno prejak, ali će, po meni, biti glavni kandidat za 2. mjesto. Tu je naravno i kup. Imaju 1 bod iz 3 utakmice, ali su 2 bile Dinamo i Hajduk. 

Edited by Bugl Khan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Puskas,Osijek,TSC i jedan klub iz Slovacke (ne mogu sad da se setim koji tacno)..navodno neki ljudi vrlo bliski Orbanu stoje iza svega...(drugim recima - verovatno i on sam)

Dunajska Streda, igraju jako dopadljiv fudbal. Ove godine su doveli Andriju Balića, baš fin fudbal igraju.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

@Liska Manjina  Jel to "Princ sa Neretve"  na slici?

Naravno 😄

 

Tast je veliki navijač Veleža pa je na mene prešlo malo tog zanosa i entuzijazma. Imao sam i priliku da popričam sa njim, zaista jedan veliki gospodin, sa najviše entuzijazma je pričao o svojoj porodici.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2020 at 3:04 PM, Shunsuke Nakamura said:

Watkins potpisao za Aston Vilu. 30 miliona obestecenje. Vidjecemo dje ce Benrahma, tesko da ce ostati.

Mislim da će biti bust, solidan igrač ali nikako ne vredi te pare. Benharma je mnogo bolji fudbaler, on i Griliš bi bili strašan tandem.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...