Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

PSZ ili Inter. Ode u PSZ i kulira sa Nejmarom i Mbappeom u prvenstvu a iscimaju se za LS

Pa verovatno jos to. On je polako i u godinama, vec ima 33. Engleska liga je jaka i zahteva puno, dok Francuska laganeze. Mislim da Italiju treba zaobici, mislim i da je Ronaldo veliku gresku napravio sto je otisao tamo. 

 

5 minutes ago, sasha arsenal said:

Bolje mu je da dode u Arsenal.Može da tako osvoji LE koja mu nedostaje 😄 .

Mislim da će španska liga da izgubi mnogo njegovim odlaskom,o Barseloni da ne govorim.

Sledecih sezona nema ko da parira Realu. Tako je otisla jedna era. Era Ronalda i Mesija. Divno vreme. Mislim da spanski fudbal nikad nece biti vise ovako dominantan kao poslednjih 10-15 godina. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Pa verovatno jos to. On je polako i u godinama, vec ima 33. Engleska liga je jaka i zahteva puno, dok Francuska laganeze. Mislim da Italiju treba zaobici, mislim i da je Ronaldo veliku gresku napravio sto je otisao tamo. 

Zašto je Ronaldo napravio grešku?

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bugl Khan said:

Zašto je Ronaldo napravio grešku?

Ronaldov cilj je bio jasan, a to je liga sampiona, nije dosao u Juventus da osvaja italijanska prvenstva. Juventus mu nije obezbedio dovoljno kvalitetnu ekipu za najvise domete, a mislim da neke vece prilike vise i nece imati, jer vec ima 35. godina, niko nije imun na starost. Protracio je dve godine u Juventusu.

 

Mislim da ce Mesi pametnije da bira klub.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Ronaldov cilj je bio jasan, a to je liga sampiona, nije dosao u Juventus da osvaja italijanska prvenstva. Juventus mu nije obezbedio dovoljno kvalitetnu ekipu za najvise domete, a mislim da neke vece prilike vise i nece imati, jer vec ima 35. godina, niko nije imun na starost. Protracio je dve godine u Juventusu.

 

Mislim da ce Mesi pametnije da bira klub.

Nakon što je s Realom uzeo 4 u 5 godina? Pa ne možeš svake godine osvajati CL. Ronaldo ima 35 godina i 5 trofeja prvaka Europe. U Juventusu je opet oborio rekorde po broju golova, uzeo trofeje, teško da je protratio 2 godine. Koliko ih je protratio u Realu? Koliko je Messi godina protratio u Barceloni?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Nakon što je s Realom uzeo 4 u 5 godina? Pa ne možeš svake godine osvajati CL. Ronaldo ima 35 godina i 5 trofeja prvaka Europe. U Juventusu je opet oborio rekorde po broju golova, uzeo trofeje, teško da je protratio 2 godine. Koliko ih je protratio u Realu? Koliko je Messi godina protratio u Barceloni?

Ne bih ni ja rekao da je bacio 2 sezone, ali cinjenica je da je njega Juve doveo zbog LS. Oni su mislili da je to potez koji ce im donijeti ono sto je falilo za trofej,  a i marketinska strana je bila bitna. Ronaldo je odigrao dvije dobre sezone, ne moze se reci da je on nesto kriv, ali mislim da na kraju nijesu potpuno zadovoljni ni klub ni Ronaldo. Ispadanje u 1/4 finale od Ajaxa i 1/8 od Liona. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Nakon što je s Realom uzeo 4 u 5 godina? Pa ne možeš svake godine osvajati CL. Ronaldo ima 35 godina i 5 trofeja prvaka Europe. U Juventusu je opet oborio rekorde po broju golova, uzeo trofeje, teško da je protratio 2 godine. Koliko ih je protratio u Realu? Koliko je Messi godina protratio u Barceloni?

Ronaldo i Mesi su takvi kalibri od igraca da im je bitan CL. Zar Mesi upravo iz tog razloga ne odlazi iz Barse, nije bila laka odluka napustiti Barsu nakon svih ovih godina. Mogao je i ranije, ali uvek davao sansu Barsi iz lojalnosti, dok mu nije prekipelo na onih 8:2. Ronaldu je bilo lakse da napusti Real, no Mesiju Barselonu.

 

Postujem dosta italijansko prvenstvo, nije vise kao '90 ili '00, ali je i dalje u TOP3. Juventus je i bez Ronalda osvajao prvenstva. 

 

I ovo sto je napisao Nakamura, ispadanja od Ajaksa i Liona, protiv njih je samo Ronaldo upisan u strelce.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne bih ni ja rekao da je bacio 2 sezone, ali cinjenica je da je njega Juve doveo zbog LS. Oni su mislili da je to potez koji ce im donijeti ono sto je falilo za trofej,  a i marketinska strana je bila bitna. Ronaldo je odigrao dvije dobre sezone, ne moze se reci da je on nesto kriv, ali mislim da na kraju nijesu potpuno zadovoljni ni klub ni Ronaldo. Ispadanje u 1/4 finale od Ajaxa i 1/8 od Liona. 

Naravno da nisu. Juventus CL ganja godinama, al di je Ronaldo mogao otić i imat bolje šanse za uzet CL? Ali logikom da ako ne osvojiš CL si protratio sezonu dođeš do toga da je Messi protratio 10 godina karijere što je potpuna besmislica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Naravno da nisu. Juventus CL ganja godinama, al di je Ronaldo mogao otić i imat bolje šanse za uzet CL? Ali logikom da ako ne osvojiš CL si protratio sezonu dođeš do toga da je Messi protratio 10 godina karijere što je potpuna besmislica. 

Tesko je reci dje bi imao vise sanse, mozda PSG. Ronaldo je lik koji uvijek ganja individualne nagrade. On zna da ako fejluje u LS sa ekipom da ce tesko doci do Zlatne lopte. Zato i mislim da nije potpuno zadovoljan kako su se zavrsile ove dvije sezone. Naravno, ovo je sve naknadna pamet, nije mogao da zna kako ce sve funkcionisati. Mislim da mu se ne svidja ni nacin na koji Juve igra fudbal, malo ulaze u sanse, sto njega dodatno ogranicava kao strijelca, a on zivi za te golove, za priznanja. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Drakaris said:

Ronaldov cilj je bio jasan, a to je liga sampiona, nije dosao u Juventus da osvaja italijanska prvenstva. Juventus mu nije obezbedio dovoljno kvalitetnu ekipu za najvise domete, a mislim da neke vece prilike vise i nece imati, jer vec ima 35. godina, niko nije imun na starost. Protracio je dve godine u Juventusu.

 

Mislim da ce Mesi pametnije da bira klub.

INTER

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Drakaris said:

Ronaldo i Mesi su takvi kalibri od igraca da im je bitan CL. Zar Mesi upravo iz tog razloga ne odlazi iz Barse, nije bila laka odluka napustiti Barsu nakon svih ovih godina. Mogao je i ranije, ali uvek davao sansu Barsi iz lojalnosti, dok mu nije prekipelo na onih 8:2. Ronaldu je bilo lakse da napusti Real, no Mesiju Barselonu.

 

 

Iz lojalnosti dok nije nabio platu preko milion eura nedeljno 😄 

Sada kada pare vise nisu bitne, sada bi zbog lojalnosti malo menjao predsednika kluba i clanove board-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...