Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

  • 4 months later...
2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Pricalo se da su Junajted i Juve ozbiljno zainteresovani za njega.

Sto se tice navodnog interesovanja Junajteda,malo se olakotno zaboravlja cinjenica da je Roj Kin namerno slomio nogu njegovom ocu i okoncao mu karijeru,jednim od najbrutalnijih startova u istoriji igre. Tada je klub stao u odbranu svog tadasnjeg kapitena..mozda,dakle,ima veze i sa ovom ruznom epizodom.

Odlican posao Borusije. 
Doveli su top prospekta za realno smesne pare u savremenom fudbalu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sto se tice navodnog interesovanja Junajteda,malo se olakotno zaboravlja cinjenica da je Roj Kin namerno slomio nogu njegovom ocu i okoncao mu karijeru,jednim od najbrutalnijih startova u istoriji igre. Tada je klub stao u odbranu svog tadasnjeg kapitena..mozda,dakle,ima veze i sa ovom ruznom epizodom.

Odlican posao Borusije. 
Doveli su top prospekta za realno smesne pare u savremenom fudbalu.

 

Ima sigurno veze s tim. Mislim da je on i pricao da zbog toga nije hteo u Junajted kao klinac, iako su bas zapinjali da ga dovedu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/29/2019 at 4:29 PM, Shunsuke Nakamura said:

Haland prelazi u Dortmund za 21 milion. Odlican posao po mom misljenju. Haland ima potencijal da bude jedan od najboljih napadaca svijeta.  Malo mi je cudno sto je zavrsio u Borusiju. Pricalo se da su Junajted i Juve ozbiljno zainteresovani za njega.

U Juve valjda nije otisao jer je Rajola trazio platu od 8 miliona, sto Juve nije hteo da da. Mada kad se pogleda da je obestecenje mnogo manje od realnog (20m), onda plata i nije tako strasna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 1/23/2020 at 4:01 PM, ZiS said:

Olmo u Lajpcigu za 45m€...Ovo je rekord koji ce tesko bilo ko oboriti u regionu...kapa dole.

18M. Sa svim bonusima, ja mislim, da može ići do cca 50. Sa realnim će transfer biti 30-ak. Baš ima 10ak stavki za bonuse u ugovoru. Ti realni, čak i sigurni, su broj nastupa, postotak od prodaje sljedeće, plasman u CL ja mislim i sl. Kad sam vidio da je otišao za 18 nije mi bilo jasno. Onda sam vidio te bonuse. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Crni Bombarder said:

Mozda @Shunsuke Nakamurazna nesto vise?

Gledao ga samo nekoliko puta, malo da dam bilo kakvu ocjenu. Primijetio sam da igra dosta ostro, bez kompromisa.  Dobra je stvar sto sa 19 godina ima 2-3 sezone seniorskog fudbala, bio je kapiten Buducnosti. Crnogorska liga inace nije reper za bilo kakvu ocjenu. Transfer je valjda iznosio 500 hiljada, a u javnosti je stvorena prava euforija jer se radi maltene o istorijskom transferu za nas fudbal, ne pamtim da je neko iz nase lige otisao za vece obestecenje. Prelazak u Dinamo je svakako veliki korak naprijed. Navijam svakako da uspije, djeluje kao pristojan momak, a i mala smo zemlja, svaki talenat nam je bitan,  imamo bas malu bazu igraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ova situacija je sigurno uzrokovala da se cijene obestecenja dosta spuste. Kakvi su sve igraci placani ranije 40-50 milona. Sad lagano pokupis world-class igraca za te pare. 

 

Btw, Borusija je dovela ranije Menijea kao zamjenu za Hakimija. Skroz korektan potez. Haland je najavio da ostaje tamo, bice zanimljivo za Sanca, ocekujem da on predje nedje u ovom roku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...