Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Just now, Goga64 said:

 

Meni ova Osaka uopšte nije nesimpatična, štaviše. 

Čak sam i sujeverna kao nekada glede Kvitove... jer, dokle god prolazi Kvitova, dotle će i Nole. Tako i s Japankom 😀

 

Just now, alcesta said:

Interesantno kako se dijametralno promenilo raspoloženje prema Osaki posle onoga sa Bajinom :classic_biggrin:

 

Novak bespotrebno rasteže ovo i propušta brejk lopte, ali nije kao da se nismo toga nagledali...

 

Osaka je bila simpaticna i osvezenje od proslog USO. Medjutim, malo je vec postalo smaranje koliko je sada svi na sve strane preterano hajpuju. Plus ona izjava zasto je prekinula saradnju s Bajinom :thumbdown: Ima ona malo momenata kada onako s visine odgovara i pokusava da prodaje te nove klinacke cool fore. A i ta fora da posto-poto hoce da imitira sestre Wilijams (pa je prvo angazovala Bajina, pa onda Venusinog bivseg trenera...). A i malo mi se zamerila zbog Petre na AO :classic_biggrin: Sta cu, Petra mi je sentimentalni favorit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, zoe Bg said:

@Goga64 prvo cu ti reci nemoj da te svrbe prsti :girl: pa tek onda dobro dosla :heart:

 

 

Novak kao kuvana noga izgleda ali sve u svemu rutinski. 

 

Misliš da me ne svrbe tabani da ne bih otišla na Politiku i Društvo 😂😂😂

Zahvaljujem ❤️

Link to comment
Share on other sites

https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/Tennis_Interviews/71433/naomi-osaka-behaves-like-a-10time-grand-slam-winner-says-wilander/

 

 

Quote

On Eurosport, the seven-time Grand Slam winner Mats Wilander commented on Simona Halep and Naomi Osaka reaching the French Open third round after three-set matches. They both struggled respectively against Petra Martic and Victoria Azarenka, but what's more worrying? "It's a worry for Simona Halep slightly more.

She could have won the second set. For Osaka it's less of a worry because she gets a better start, she leads and she gets on a roll. When you are a great player like Simona Halep, you have to find the reason why that happened.

Because if you started wondering if I am good enough to win this tournament, then you are in trouble. She was not feeling great, her three-set win is a sign of her serious strength. She had reasons to panic but she did not. As for Osaka, it looks like she is better on the corners.

She is learning to slide, she is growing. The match temperature from Osaka is that of a multiple Grand Slam champion, like a five, six or maybe even ten-time."

Ovim je Mats zapecatio sudbinu Osaki danas :lol_2: i znacajno pomogao Simoni :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Neće valjati da se ovakvo vreme nastavi cele iduće nedelje :smiley33:

Cekaj, coveku koji je osvojio 7 titula u MELBURNU smeta toplota? Ili se samo plasite zbog Nadala?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Takva je kakva je, meni se njen tenis vrlo dopada. :classic_biggrin:

Slazem se. Meni se dopalo i ono sto smo videli od Bianke Andresku tokom IW. Nadam se da ce sanirati povredu i zdrava i spremna nastaviti s onako lepim igrama (ono je bila poezija, da se poetski izrazim :classic_biggrin: )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...