Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Krajinovica stvarno treba nalupati po glavi, ja ne znam kako ovo da opisem .............. njemu ni dva brejka u ovom setu nisu dovoljna da ga i dobije .............. e zato je Cicipas top 5 a Krajinovic trenutno ni top 50 ...............

Link to comment
Share on other sites

Ocajno namestanje na loptu, brzopleti pokusaj da poen zavrsi po sle 2 ili tr udarca, milion gresaka i iz forhenda i iz bekhenda ............. meni to govori da se on bas i nije pretrgao od treniranja za RG .....................

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dulematic said:

@alcesta

Jel ti to Borko namestio da ostavljas duple postove? 😛

Nisam videla da je bilo duplih, ali me ne čudi. Kad god kliknem da postujem forum mi se zaledi po par minuta i svašta je moguće u tom intervalu :classic_rolleyes:

3 minutes ago, jevrem69 said:

Ocajno namestanje na loptu, brzopleti pokusaj da poen zavrsi po sle 2 ili tr udarca, milion gresaka i iz forhenda i iz bekhenda ............. meni to govori da se on bas i nije pretrgao od treniranja za RG .....................

Pa kad nije do zadnjeg znao da li će upasti u žreb, što da se muči džabe :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Nisam videla da je bilo duplih, ali me ne čudi. Kad god kliknem da postujem forum mi se zaledi po par minuta i svašta je moguće u tom intervalu :classic_rolleyes:

Bilo je je duplog posta, srce me je bolelo kad sam ga brisao 😞

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ni reći da mi je žao Filipa. Kad onako prodaš servis za peti set, ni ne zaslužuješ pobedu, pogotovo što je i prvi set izgubio istin glupostima.

Zato Lajović konačno ima dupli brejk u četvrtom :s_w: kakav drop šot :s_w:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Tuga 😞 Imao je ovaj set u rukama. Ako ništa, nije se obrukao protiv Grka.Nisu slučajno ova trojica TOP 10 igrači,  a naši momci koliko god bili dobri, ne

Lajovic se ne slaze.

Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh:

Znao sam da ne treba da se lozim da Krajinovic moze da uvede mec u peti set, ali eto, uspeo je da me iznervira ............. odoh na kafu, rucak, i rakijicu, Ducija bolje da ne gledam kada mu tako dobro ide ................ javite mi kako je prosao u petom setu, tu znamo da se Zverev pretvara u zver .................... 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...