Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

 PRVI PUT IGRAO PET SETOVA

Đere: Poraz me neće slomiti... DOBIJAĆU ovakve mečeve u budućnosti!

 

Ostao je žal što Đere nije uspeo posle vođstva od 3:0 u petom setu da dođe do pobede, ali treba imati na umu da mu je ovo bio prvi meč u kojem je igrao u pet setova. U obraćanju medijima, Đere je rekao da mu je žao što nije uspeo da meč završi pobedom i da ga je pred kraj stigao umor.

 

 

https://sport.blic.rs/tenis/laslo-djere-izjava-pet-setova-poraz-nisikori-rolan-garos/m322jb0

 

Edited by ivana23
greska
Link to comment
Share on other sites

Vrlo bitno pitanje : da li je Weeber=borko? prvo se zbunih ionako jedva stignem da nesto propratim u vezi RGa i onda  se odjednom pojavi moderator borko :smiley33:

Imam jedno jos vaznije pitanje - sta radi ova Filipova - vidim fotke ali jel neka pevacica ili rijaliti ili sta? :ajme::classic_biggrin:

 

Odgledah malo Filipa i Cicija, Cici stvarno obecava kao igrac pogotovo sto izgleda ozbiljno shvata tenis za razliku od veceg broja podmlatka 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ciao jeste Borko Webber. Tako je to kad modovi menjaju nikove, dođe čovek posle par dana na forum pa ne može da se snađe :classic_tongue:

10 minutes ago, ciao said:

Imam jedno jos vaznije pitanje - sta radi ova Filipova - vidim fotke ali jel neka pevacica ili rijaliti ili sta? :ajme::classic_biggrin:

Nije ona Filipova, on samo ima ambicije :classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

Josip Broz nas je stavio u ovu vremensku zonu da bi cela nekadasnja Jugoslavija bila u istoj.

 

Srbija je geografski u pravoj zoni (srednje-evropskoj) osim Negotina/Kladova i Pirota/Dimitrovgrada.

 

Sa druge strane Francuska nije (osim Strasbourga), a takođe i Holandija, Belgija, Španija.

 

spacer.png

.

Edited by INI
tajpo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

 

 

Ajd ovo prepucavanje sa publikom, još je i zanimljivo..u rangu onog kad je neko pitao Štefi hoće li da se uda za njega a ona pitala u fazonu, imaš li pare :lol_2:

 

ali Baby Federer...još kad se pojavio taj nadimak bio je tragikomičan, a tek sada...bukvalno da sam Fed tužio bih sve koji moje ime dovode u vezu sa ovom teniskom prevarom :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...