Jump to content

Westworld


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Krava kaze mu said:

Nolan je bio na pecurkama kada je pisao ovo...

A ubacuje svoju omiljenu tezu buducnosti iz jos jednog svog projekta Person of interest... Compjuter koji predvidja nasu mogucu buducnost i na kraju upravlja nasim zivotima....

Link to comment
Share on other sites

Odgledah s03e02.

 

 

Jesu li oni ovim zmajem upravo spojlovali da je GoT jedan od parkova? 🙂

On 4/13/2020 at 10:05 PM, Krava kaze mu said:

Nesto ocigledno ne stima sa ovim outside 'svetom', samo ne znam da li je u pitanju 'plot twist' ili je sezona jednostavno banana

 

Kuku, da nisi ti jedan od domacina? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Poptuni je promšaja gledati ou seriju jednu epizodu nedeljno. Trebao sam da sačekam da se sve skupe, pa da ogledam, odjednom. Ovako akcenat na jednu grupu likova u jednom, u drugoj na drugoj grupi likova i onda se gubi mnogo u priči.. Iskreno treća sezona je za sada najlošija, jedan od razloga je što je odbačen koncept iz prve, pa i druge sezone, ali čini mi se da je glavni razlog likovi koji počinju da budu "annoying", posebno Dolores koja spusti kvalitet serije za 40% svaki put kada se ubaci u kadar. Što je najgore Bernard i Caleb izgledaju, za sada, kao obični statisti bez ikakvog razloga postojanja u seriji. Ok, razumem da će imati svoju ulogu u finalu, ali pet epizoda imaju totalno beznačajne uloge u globalu, što je užasno ako se onda zna da neki drugi likovi dobijaju mnogo više prostora.

Ono što opet je takođe mnogo annoying je terminator efekat kod domaćina, posebno kod Dolores, ali i kod Šalot, što smo videli u zadnoj epizodi, s tim što T-1000 je imao i mogućnost da bude i pobeđen, usporen. Dolores zna sve, vidi sve, ne mogu joj metkovi ništa, ne može joj niko ništa, proračuna 100 koraka unapred i jednsotavno je nepobediva, što u potpunosti ubija draž gledanja serije. 

Sve ovo nabrojano je jedan od razloga što serija rapidno gubi publiku i verovatno će se taj trend nastaviti do kraja sezone.

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Jel se to meni ucinilo ili

 

  Reveal hidden contents

znak Otpora je bio u zadnjoj epizodi.

 

Inace

 

  Reveal hidden contents

They kill Dolores. You bastards.

 

 

 

1. Jeste, prilicno upecatljivo. Kad je Gospodja koja inace nema oko za detalje primetila 🙂

 

2. Pitanje je. Mozda se i vrati 🙂

 

Sve iz ove sezone je moglo da stane u dve epizode. Na kraju trece smo manje-vise tu gde smo i bili na njenom pocetku.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Laki Juan said:
  Hide contents

Ajd u sto marke da će da se vrati, ali da li u svom telu ili nečijem drugom, ostaje otvoreno.

 

 

N'umem da turam spojlere, prastajte 🙂

 

----

 

Ce se vrne sigurno, i tu pre svega mislim na glumicu; a njeni biseri su trenutno u dva tela, u Sarlot u Lorensu, iako drugacija - a zapravo je ona u kodu svih domacina, tako da je i u Bernardu i u Miv...Tako da su mogucnosti neogranicene 🙂 Dokle god je stsmpaca i dokle god je se seca barem jedna osoba.

 

---

 

Nego, podseti li vas kraj malo na "Fight Club"? 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Laki Juan said:
  Hide contents

Ajd u sto marke da će da se vrati, ali da li u svom telu ili nečijem drugom, ostaje otvoreno.

 

 

Pa

 

Spoiler

Ona je vec u jednom telu, samo sto je to telo preuzelo nju. Ona je u telu Sharlote Hejl ako se ne varam.

 

A sledece sezone.

 

Spoiler

Bice u telu Srdje Popovica koji pokrece Otpor :lol_2:

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:
Spoiler

Ona je vec u jednom telu, samo sto je to telo preuzelo nju. Ona je u telu Sharlote Hejl ako se ne varam.

 

Spoiler

 

Ne varaš se, ali pitanje je da li samo tu, ili ima još "kopija". Više me zaista ništa ne može iznenaditi.

Meni je jako bilo zanimljivo kada brišu Dolores i brišu je particiju po particiju pola epizode minimum. A super kompjuter koji upravlja sa celim svetom i pola univerzuma se obrisao za par sekundi. Mogli su da ostave da se lagano briše i da čak ostave cliffhanger za sledeću sezonu, ali očigledno nije bilo vremena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:
  Hide contents

 

Ne varaš se, ali pitanje je da li samo tu, ili ima još "kopija". Više me zaista ništa ne može iznenaditi.

Meni je jako bilo zanimljivo kada brišu Dolores i brišu je particiju po particiju pola epizode minimum. A super kompjuter koji upravlja sa celim svetom i pola univerzuma se obrisao za par sekundi. Mogli su da ostave da se lagano briše i da čak ostave cliffhanger za sledeću sezonu, ali očigledno nije bilo vremena.

 

 

 

Brisali su je tako sporo zato sto su trazili "kljuc". Lako mozes da obrises folder sa 1000 slika, ali ako treba da sacuvas samo jednu od njih, trebace ti vreme da je nadjes.

 

Ona je u Sarlot i u Lorensu, ne znam kako vam je to promaklo na pocetku epizode.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...