Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

Atalanta razvaljuje Juvea bas dobro, igraju sa nevjerovatnim samopouzdanjem i stvarno pucaju od snage. Gomez pomjera kukove rivalima pri svakom kontaktu sa loptom, Zapata kao tenk, kako se samo nesretni Bentankur odbio od njega. 

 

Juve igra veoma neprijatan fudbal za gledanje, ova sredina terena je kreativna kao Zvezdina sa Njegosem i Jovancom. Jedino Dibala moze nesto da iskreira i napravi neki visak. Stvarno je misterija kako Kosta ne igra prije Bernardeskija.

Link to comment
Share on other sites

isuse na koturaljkama, sta igra ovaj Juventus

 

trebalo je biti rutinskih 3:0 i grebanje noktima da se zadrzi +6 do kraja

 

ovaj shitball mi najozbiljnije izaziva mucninu, mada se vise i ne nerviram jer ne ocekujem nista. cak mi je i zao sto Atalanta nije dobila ovo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Bilo bi ovde svacega da Atalanta nije napravila ona 2 glupa penala. Uzasno igra Juve.

 

Atalanta i Milan trenutno igraju nivo iznad ostatka lige, bice sutra opasna tekma.

Da.Ali kakav epski raspad Lacia.Bili su na bod zaostatka pre ove pauze.Pa sa svim ovim kiksevima Juve-a opet su uspeli da zaostaju 11 bodova.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, HAMMER said:

budemo mi dali braci iz bergama u poslednjem kolu ako bude stani pani. ne mogu da zamislim lepsii hepiend.

 

Bilo bi to lijepo, da, samo s obzirom da Juveu trebaju još tri boda za titulu (pod uvjetom da Atalanta dobije sve do kraja) jasno je da od toga nema ništa.

Mislim da čak ni Inter to ne bio uspio prosuti :classic_biggrin::classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Pred poslednje kolo poznato je sve osim ko ce u Seriju B - Lecce (35) ili Genoa (36). Juventus je sampion (sta je tu novo?), Atalanta, Inter i Lazio idu u LS, Milan u kvalifikacije za LE, Roma i Napoli u grupe LE.

 

Novi clanovi Serije A su Benevento i Crotone. Benevento je dominanirao tokom citave sezone, a Crotone u poslednjim mecevima. Treceg clana elite odlucice PO koji igraju ekipe od 3. do 8. mesta. Sigurni su Spezia i Pordenone, a 3 proslosezonska clana elite (Chievo (53), Frosinone(53) i Empoli (51)), borice se sa Pisom (53) i Salernitanom (52) za 3 preostala mesta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odose bivsi clanovi Serije A u PO, Salerintana i Pisa ispali.

 

Takodje, Pescara je primila gol u poslednjem minutu u Veroni i ide u Play Out za opstanak sa Perugiom.

 

Parovi PO: Spezia - Chievo/Empoli i Pordenone - Citadella/Frosinone. Citadelli je malo falilo da udje prosle sezone, videcemo sta ce uraditi sada.

Link to comment
Share on other sites

Prilazem post-korona tabelu i primam cestitke :classic_sleep:

15159441_SerieATablePost-Covid.jpg.0a564

Nekoliko kratkih crta o zavrsetku sezone:

- AC Milan neporazen nakon nastavka sezone. Trener Stefano Pioli dobio novi ugovor,iako nisam njegov "fan" - zasluzio je. Tandem Kjer-Romanjoli delovao vrlo dobro (mada bih umesto Kjera rado video nekog mladjeg stopera)
- Trener Fiorentine,Iachini,takodje produzio ugovor i takodje bih rekao zasluzeno. Fino im je zategao odbranu.
- Damoklov mac je visio iznad glave Fonsece,ali je promena sistema odgovarala igracima i formacija 3-4-2-1 je pomogla da Roma snazno zavrsi sezonu
- Kaljari se nije nista popravio pod Walterom Zengom i njega ce u narednoj sezoni zameniti Eusebio di Francesco
- Lecce se borilo hrabro do kraja za opstanak i sad ce biti zanimljivo videti gde ce Fabio Liverani nastaviti trenersku karijeru,mislim da je zanimljiv trenerski prospekt
-Prvak&viceprvak lako mogu da ostanu bez trenera uprkos ostvarenim plasmanima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Lecce simpatican i navijao sam da ostanu, ali bas skroman sastav. Liverani je definitivno zanimljiv, ekipa mu je uvek pokusavala da igra fudbal, u smislu da se iznosio pas po zemlji i pod velikim pritiskom,  i protiv Juventusa.

 

Za Milan cemo videti, moguce je da su jahali na nekom dobrom talasu nakon korone, a da on nestane do naredne sezone. Ne bi to bio prvi put Pioliu, a mozda je stvarno i uradio neke dobre stvari. Citam neke komentare kako neki  nisu zadovoljni sto Ragnik nije dosao jer bi podmladio ekipu i udario neki temelj za buducnost, kao sa Red Bullom.

 

Sto se tice trenera Intera i Juventusa, za Inter mislim da bi bilo samoubistvo da se rese Contea, mada je on naglasio da ostaje, a za Juventus se nadam da si u pravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...