Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

Talijanska policija opet u Juventusu. Sada nisu namještali prvenstva, nego su pumpali cijene igrača i zarađivali imaginarne milione kako bi doveli u red poslovne knjige. 

Nisu jedini, navodno je i Napoli to radio ali dosta manje. Ovi predvode. Prodavali neke anonimuse za milione eura, a oni bi nakon par mjeseci završavali po 3. i 4. ligama.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alek The Great said:

Jos kad bi samo obajsnio kako se to pumpaju cene igracima?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Prodaš nekog anonimusa iz Juventusa u, lupam, Genou za 5M eura, al u biti ne dobiješ niti blizu taj iznos. Za 2 mjeseca igrač od 5M eura igra u 4. ligi. I tako jedno 40 igrača. Možda je to normalno da igrači od nekoliko miliona eura završavaju po niželigašima, ali talijanske vlasti misle da to nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alek The Great said:

Ali sta je tu zlocin? Zato sto nekog igraca precenjujes? Ko hoce da plati neka plati, ko nece ne mora.
Meni ovo deluje kao odmazda zbog superlige. Trazi se svaka sitnica da se najbolji italijanski klub uzdrma.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Pa radi se o tome da nitko za njih nije dao te pare, a piše u knjigama da je.

Nisam financijski stručnjak, tako da ne znam koji je točno zločin. Pranje love mi pada na pamet. Ali sumnjam da policiju u Italiji briga pretjerano za Super ligu 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2021 at 3:12 PM, Alek The Great said:

Ali sta je tu zlocin? Zato sto nekog igraca precenjujes? Ko hoce da plati neka plati, ko nece ne mora.
Meni ovo deluje kao odmazda zbog superlige. Trazi se svaka sitnica da se najbolji italijanski klub uzdrma.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Razmisljam i ne znam tacno sa pravne strane ali te pumpanje plusvalenci sa strane FFP definitvno stavlja u povlascen polozaj u odnosu na konkurenciju zar ne? 

 

Sasvim moguce da sam subjektivan, ali mene licno kao Interistu price o Juveu kao zrtvi i ne pogadjaju u srce...

Link to comment
Share on other sites

Bas dobar mec, Atalanta u vrhunskoj formi i odlicno igra u gostima.

 

Napoli pak mora da se sabere, ocigledno je doslo do zamora materijala, ali opet - dva poraza od 2:3 daju nadu da ce imati vise srece u narednim mecevima. U svakom slucaju i za njih i za Atalantu je bitno da ne prosipaju bodove protiv znatno losijih ekipa.

 

Kad smo vec kod borbe za titulu, medjusobni dueli:

 

Atalanta - Milan 2:3

Inter - Napoli 3:2

Milan - Inter 1:1

Napoli - Atalanta 2:3

Inter - Atalanta 2:2

Milan - Napoli: ?

 

Dakle, u drugom delu sezone i Napoli i Atalanta ce dva puta da budu domacini, to moze da bude veoma bitno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Fiorentina ima zanimljiv tim, puno mladih potentnih igraca. Imaju i najtalentovanijeg napadaca na svetu. Iako se pominju velike pare, ja ne znam sta oni mogu sa tim parama da urade. A izgubice igracki mnogo. Da sam na njihovom mestu doveo bih Mitrovića i kao podrsku po bokovima Radonju i Kostica 😁

 

A Vlahovicu bi bilo najnolje da ostane u Italiji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...