Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

On 3/22/2021 at 5:08 AM, Alek The Great said:

Ne znam zasto si izbacio Milan, pa i Inter. Ima tu jos 30 bodova u opticaju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Odustao sam od Intera, nikako ni da remiziraju, da ne govorimo o porazima.

 

Naravno, voleo bih da udju u krizu, ali to se najverovatnije nece desiti.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, dzoneee said:

Teska mafija ovaj VAR, teska. Tek ce se to videti ovo im je samo test.

 

Cist penal nije svirao za Speziu i nisu ovi iz sobe signalizirali a onda za glupost signazliziraju za Lazio i sudija svira penal.

Mafija su ljudi a ne VAR,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Vlahovic dva komada, a Palasio iz naftalina het trik. Sou utakmica

 

Svaka čast Palasiu. Sa 39 godina i 86 dana je postao najstariji strelac het-trika u istoriji Serije A. Očekujem da Zlatan Ibrahimović odgovori na ovaj izazov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Joki said:

Igraće se još gori fudbal misliš? 😄 Samo da onaj Pirlo ode i eto Juventusa opet na +20. 

Ti prihvačaš okladu?

Oće, oće, na plus 30 sa Ramseyjem, Rabiotom i Bernadeschijem u vezi.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Čitam da je Roma dovela Mourinha. Serie A će bit vrh sljedeće sezone. Ko oće okladu da ih uvodi u CL, minimalno.

Neverovatno je da uopste postoje klubovi iz liga petice koji su spremni da mu daju priliku.
Ja sam bio ubedjen da moze najvise do neke Turske,Rusije ili nekog Olimpijakosa u Grckoj.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Neverovatno je da uopste postoje klubovi iz liga petice koji su spremni da mu daju priliku.
Ja sam bio ubedjen da moze najvise do neke Turske,Rusije ili nekog Olimpijakosa u Grckoj.

Zašto nevjerojatno? Di god je radio je uzeo trofej. Moguće da bi uzeo i sa Tottenhamom, ali su mu dali otkaz prije finala. Vjerojatno imao u ugovoru bonuse za trofeje pa ga šutnuli odmah a ne na kraju sezone. Nisu igrali bajno, obrukali su se u EL, ali su još uvijek bili u borbi za TOP 4. Ne znam jel dobio on koje značajno pojačanje u Tottenhamu. Padaju mi Reguilon i Hojbjerg na pamet, ali to nikako nisu neke bombe od transfera i igrači koji bi morali drastično unaprijediti igru momčadi koja je od finala CL 2019. u silaznoj putanji. Da, došao je Bale koji skoro 2 godine nije igrao ozbiljan nogomet. Neusporedivo s pojačanjima koja je npr. dobio Lampard. Uspio je od Kanea i Sona dobiti fenomenalan tandem. Zajedno imaju 80+ golova i asistencija ove sezone. Složio bi se da njegov reaktivan nogomet ne prolazi kao prije, ali se ne slažem s mišljenjem kako ga je vrijeme pregazilo i kako je za otpad. Više nije najbolji menadžer na svijetu, ali mislim da i dalje može raditi dobre stvari. Na foru Fergusona, gdje mlađi, i moderniji stožer odrađuje dobar dio posla bi mogao trajati još dosta. Ili možda neka reprezentacija. 

Link to comment
Share on other sites

Prilicno iznenadjenje. Videcemo da li ce probati da u Romi igra ono sto je igrao sa Interom kada je savrseno izgledalo sa Etoom i Militom. Da li ce zadrzati Dzeka za koga je Konte bas zagrizao.

Mislim da ce ih uvesti medju 4 sigurno, a mozda ako poslozi kocke i nesto vise uradi. U svakom slucaju, bice zanimljivo. Mada, nije ni on vise medijski tako interesantan kao nekada. Nema vise sa kim ni da se svadja. Fali jedan Venger tu.

Link to comment
Share on other sites

U nedelju Juventus-Milan. Odlučeno je da Juventusov najbolji igrač u ovoj (a i prošloj) sezoni zaigra od starta, tako da će "suditi" Valeri. A ako ni to ne bude dovoljno, priskočiće Paganese i Kalvarese preko VAR-a. Verovatno najkriminalnija trojka u Italiji, jer valja pogurati u Ligu šampiona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se trka u cetvoro za 3 mesta koja vode u LS.

 

2 kola pre kraja, Atalanta ima 72, Napoli 70, a Milan i Juventus koji imaju po 69 igraju medjusobno veceras. Inace, najlakse raspored ima Napoli koji docekuje dve ekipe iz sredine tabele, Juventus gostuje sassuolu i docekuje Inter, Atalanta i Milan igraju medjusobno, a ocekuje se da ce dobiti Benevento i Cagliari na svom terenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...