Jump to content

Serie A


Baros

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 9/27/2020 at 3:22 PM, RatzenStadt said:

Bas to. Obozavam da gledam Sasuolo i hvala zabarima sto ih tako cesto stave u ovaj "prepodnevni" termin. Idealno za jutarnje ispijanje kafe nedeljom i punjenje baterija za novu radnu nedelju.

 

Hvala FIGCu jos jednom. Totalni fudbal!

 

image.png

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Auh!
Finis za srcku. 

Slazem se u potpunosti sa @Perkos2. Potpuno neverovatan potez Inzagija da izvadi Imobilea i Sergeja. Do izmene su bili najopasniji igraci Lacija na terenu i kreirali izjednjacenje. Pucao je Inzagi ekipi u kolena tom izmenom..njihov problem.
Ne mogu reci da bih bio zadovoljan remijem,ali ne bih zamerio momcima nista ni da je ostalo 2:2. Isli su po gol,trazili pobedu do kraja,nisu se zadovoljili bodom,a to je pobednicki Milan. Rebic je mogao da resi u dva navrata,ali onda Theo..reci nemam da opisem kakvu polu-sezonu je odigrao. :Hail:

Lepo je zavrsiti kalendarsku godinu na prvom mestu i to bez poraza. Sad uklopiti tog Simakana iz Strazbura i pametno pronaci dobru bekap opciju za Zlatana. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno tacan podatak,a mrzi me sad da pretrazujem..najbolji Milanov igrac u polu-sezoni,sigurno.
 

5 hours ago, Del Piero said:

mislim da cu vec od februara krenuti da navijam za Milan da uzme.

Cekam da se DayWalker a.k.a. @HAMMER javi da baci komentar :classic_biggrin:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Inter je svakako i dalje favorit. Milanu fali napadač i još jedan defanzivac.

 

Problem je što nema baš napadača na tržištu u januaru koji može da donese broj golova kao Zlatan. Ako bi iskombinovali nekako Jovića (odlični odnosi dva najveća tima na svetu, jelte), opet to ne garantuje ništa, jer Joviću treba da se preporodi hitno i potpuno. Skeptičan sam da on to uopšte može.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...