Jump to content

Fantasy, Draw challenge i ostale igrice


Boxy

Recommended Posts

Ali Osaka je ceka u sledecoj rundi, ta donja polovina zreba je mnogo teza u odnosu na gornju, tako da sam se ipak odlucila za Rubleva :classic_biggrin:

Mislim da ce on doci do Medvedeva, a Medvedeva imam tako da bi to bilo win-win  :kece:

 

Medvedev, Djokovic, Tsitsipas, Brady, Sakkari, Kontaveit, Rublev, Svarcman, to je tim :bravo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na zvanicnom WTA sajtu ima fantasy, sezona podeljena u dva dela (prvi traje od pocetka godine do zavrsetka RG), za svaki prva nagrada VIP poseta nekom od WTA turnira u 2022, sve placeno. Nakon Majamija sam treci na tabeli, ali kvaka je sto mi iz ovih "ruralnih" zemalja nismo u igri za nagrade, pa i ako pobedim samo ce me preskociti i nagradu dodeliti prvom sledecem 😞

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vrlo je jednostavno, za svaki turnir se biraju 4 igracice koje osvajaju bodove, onoliko koliko osvoje na tom turniru (kao za listu), s tim da jedna igracica je da kazemo kapiten i ona dobija 10% vise od onog sto osvoji. Nema budzeta i nema limita koliko puta se u godini koja igracica moze birati.

Pridruzi se, pa da se macujemo od drugog dela.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nakon velikog kiksa u Madridu kad nisam imao Sabaljenku, Iga i pre svega Osaka rano ispale stropostao sam se na 11-to mesto, sa povelikim zaostatkom, medjutim Rim me je vratio u zivot, ako ga Iga osvoji izbijam cak na prvo mesto pred poslednji trurnir (RG) i tad ce sve biti u mojim rukama (mada kao sto sam vec pominjao nemam pravo na nagradu :(), a ako izgubi danas bicu cetvrti, i tad bih morao da rizikujem sa cetvrtom igracicom za RG. Ovo je redak dan kad cu da gledam oba finala i to sa velikom dozom navijacke strasti :smiley50:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako bi mi u ovom slucaju to godilo, srecom nema bonusa. To je dobro kad se tvoje igracice muce da mozes i da lje da navijas za njih, jer ako iscupaju pobedu na kraju ti nisi hendikepiran u odnosu na one koji su izabrali ove udaracice sto kad su u formi ciste u prvim rundama sve sa po 6:1, 6:2 u proseku.

Link to comment
Share on other sites

Oni koji su iz pravih zemalja, desetak evropskih (tu mi je uljez Rumunija, ne znam po kom su osnovu upali, jedino ako je zbog Simone), plus USA, Kanada, Australija, Juzna Koreja i jos par za pobedu u polusezoni (to je ovo gde sam ja sad preuzeo vodstvo i sto se zavrsava sa RG) dobija naredne godine placen put, smestaj i VIP tretman za dvoje za neki WTA turnir (oni biraju koji). U njihovj kalkulaciji vrednost nagrade je oko 6.000 evra.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako Badosa bude bolja od Muguruze, Kvitove i Andresku ili ako ako Muguruza ne prodje u trece kolo, odnosno ove dve ne odu u cetvrtfinale, nevezano sta uradi Badosa, ja pobedjujem 99% (onih 1% je da RG osvoji neko totalno neocekivan tipa Ribakina, Tomljanovic ili tako neko, a da Badosa, Barti i Sabaljenka ispadnu sve pre polufinala).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U datim okolnostima ipak lepa vest, nisam pobedio 😄

Ima jedan lik iz prvih 50 koji ima Krejcikovu i koji ce na kraju osvojiti, pod uslovom da neko izvan prvih 100 slucajno nema i Pavlicenkovu. Ipak je presudio onaj 1%, nista neocekivano za zenski tenis.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ako neko zeli da igra teniski fantazi, ovi su sad napravili i sajt, nije vise preko google sheeta.

Postoje 2 opcije:

1. 10$ - moze samo da se konkurise za nagradu na kraju sezone, sve zavisi koliko nas ucestvuje, ali prosle godine je pobednik osvojio preko 500$, dele se nagrade jos i za 2. i 3. mesto

2. 40$ - ucestvuje se svake nedelje za nagradu, kao i svakog meseca, nagrada je bila 40$, sto pokriva sledecu sezonu. Ja sam bila prva jedne nedelje, tako da sad nista ne placam

 

https://nextgenftl.com/home

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...