Jump to content

Janko Tipsarevic


delgado

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jedan od igraca koje mi je bilo najvece zadovoljstvo da gledam u zivotu, a tako bi sigurno bilo i da nije "nas". Veliki borac, izuzetno talentovan za tenis, koji je uspeo da prevazidje taj visinski hendikep koji ima, ali nazalost, u trenutku kada je bio najspremniji i kada je, siguran sam, tabao sigurnim koracima ka top 5 na ATP listi i ozbiljnom sibanju za najvece titule u tenisu (ako ne Slemove, Masterse sigurno), povrede su mu prakticno zavrsile ozbiljnu karijeru.

 

Najveci zal ostaje za tim sbb kbb, znajuci sta se sve desavalo te 2012. godine i u kakvom stanju je bio top 3. Ipak, epski mecevi u pet setova ostaju, teski porazi i pored velike borbe, velicanstvene pobede protiv favorizovanih protivnika, pogotovo protiv Mareja u Dubaiju, kojom mi je ulepsao rodjendan.

 

Zvanicni kraj njegove karijere ce biti u Madridu na Dejvis Kupu, koji je senka nekadasnjeg takmicenja, ali prilici da Janko i zvanicno tamo okaci reket o klin, kao covek koji je toliko dao nasoj reprezentaciji, i koji je iznad svega, pravi timski igrac.

 

Odmaraj Janko, pa bar da vodis sa tribina nekog buduceg osvajaca slema kada se tebi nije dalo!

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...