Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 months later...

instalirao ja, pre nekih 6 meseci

uputsvo sam nasao negde na jutjubu

koristio primarno da gledam ABA na areni, pa je pocelo zestoko da baguje, presao na arena cloud, pa je i to pocelo da baguje

u medjuvremenu otkrijem da na kablovskoj koju je prethodni vlasnik kuce na divljaka sproveo od komsije imam sve arene u HD 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5/16/2021 at 4:38 PM, Čvarkov said:

Jel koristi mozda neko Klik tv aplikaciju? Kakva su iskustva?

 

Ja koristim vec mesecima - super radi, nikad nisam imao problema. Jedino sto me nervira je sto placam onom idiotu ali jbg...

Edited by Papadac
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
4 hours ago, Knipex said:

Jel koristi neko od vas Rokkr aplikaciju za android? Pre par dana nešto gledao i radila ok. Danas pokušam i neće da se konektuje na huhu.to. 

Nije ni meni danas radio rokkr.

4 hours ago, Sector said:

Zna li neko kako se zove onaj sajt gdje se može gledati acb liga preko ace streama? 

Rojadirecta, ali mislim da nema vise linkova vec par godina. Na http://livetv.sx/rs/allupcoming/ mogu da se nadju linkovi za acestream kad kad. Uglavnom ruski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Inače, ko ne zna, imate besplatno 7 dana na nettvplus. Registrujete se, pošalju vam na telefon verifikacioni kod i to je to. Sa tim nalogom se logujete na eon aplikaciju. Može i u inostranstvu da se gleda. Provereno za Luksemburg i Nemačku.

 

U suštini, svaki put kad istekne 7 dana biste mogli da se registrujete opet sa novim mejlom (možda i broj mora novi).

Pa dok traje akcija...

 

Takođe ima opcija od 30 dana besplatno ako hoćete da ostavite karticu. Nakon toga se plaća.

 

Sportklubovi imaju, arene ne.

 

Link to comment
Share on other sites

Imam dugo nettv i iskreno veoma sam zadovoljan, HD kanali su odlični i ne zahteva ne znam koliko brzi internet. Jedina mana je što nemaju arene. Zbog  arena kanala uzeo sam od skoro exyutv i jeste lošiji od nettv-a, na samsung tv-u nema opcija vraćanja unazad, ali može na telefonu. Ali sad mi ga uterali sa premium kanalima pa sam džabe krečio. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ukratko... kupio sam na Amazonu Made in PRC Android box ( cca 40€ ), instalirao par programčića ( Pinguin TV, project X, ultimate iptv ( za ova dva poslednja su potrebne "iptv adrese " ) i imam sve moguće sportske kanale, kako domaće,  tako i inostrane... I za sada sve radi 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 11/28/2021 at 10:14 PM, John Dies at the End said:

Ukratko... kupio sam na Amazonu Made in PRC Android box ( cca 40€ ), instalirao par programčića ( Pinguin TV, project X, ultimate iptv ( za ova dva poslednja su potrebne "iptv adrese " ) i imam sve moguće sportske kanale, kako domaće,  tako i inostrane... I za sada sve radi 😄 

jel ovo jos fercera? 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Satan said:

jel ovo jos fercera? 

 

Pa pazi 😄   u dijaspori sve radi bez problema ... u Srbiji zemlji i ne bas :classic_biggrin:

 

Pinguin TV radi na mobu ( Ali je nestabilan, cesto puca i mora  da se instalira nova verzija)... project i ultimate tv i ne bas , radili uz VPN servis , pucali i nisam se vise zajebavao 

 

God of kodi radi extra...

 

Zal HD , sad sam poslao junioru da instalira, pa javljam kako radi 😁

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
On 4/9/2022 at 6:51 AM, Marcus said:

Da li neko zna neku kodi listu gde su prisutni sport klub i arena u 480p , tj SD rezoluciji? Potrebno zbog sporog neta gde se trenutno nalazim. HD i FD kanali koce, dok SD radi korektno. Hvala unapred

Bolje instaliraj OTT navigator i ubaci neku listu, skoro svaka ima i SD kanale.

Link to comment
Share on other sites

Braco, znam da se pre nekog vremena pokrenula prica o Arena Cloudu i da je preporuka ovde (koju sam i ja dobio od ljudi iz okruzenja) bila da se prosto skine aplikacija na Smart TV i tako koristi.

 

Ja ne znam da li sam poludeo od vrucine ali moj Samsung TV je izmenio izgled tog App odeljka i bukvalno nema search dugme, cak sam po netu nasao info da ne daju uopste opciju da skidas neku app nego samo te ponudjene koje i meni nudi, sto zvuci suludo.

 

Da se neko nije susreo sa slicnim problemom na Samsungu jer na drugom TV u kuci imam Play store i normalno pronalazim aplikaciju.

 

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...