Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jel zna neko kako se prokrece ovaj kanal,uvek ubace CZ u EL na 41 kanal al nikako ne moze da ki se ukljuci samo se rola ovaj krug  kao loading i stane i pojavi se play plavi, al kad kliknem na njega kao da nije link za neko odrediste. A imam aceplayer.

 

https://arenavision.in/p81/cloud/servers/p2p/premium/p7/live/arenavision-41

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

KODI TV - Besplatno gledanje ex-yu, world kanala u visokoj hd rezoluciji (mislim da bi trebalo ovaj post objaviti negde gde svi čitaju, možda neko ne posećuje podforum "košarka")

 

1. Za smart tv i mobilni telefon - idete u google play prodavnicu. Kod smart tv-a obično se nalazi u odeljku "aplikacije".

2. U pretrazi ukucajte Kodi i nakon toga ga instalirajte

3. Kada instalirate Kodi na vašem tv ili mobilnom uređaju, nakon toga pratite link ispod za detaljnu instalaciju svih kanala. Vrlo je prosto i jednostavno. 

 

 

4. Za komp - idete na zvanični sajt Kodija - https://kodi.tv/. Nakon toga na https://kodi.tv/download. Skrolujući stranicu na dole, izaberite vašu platformu (Windows). Nakon toga izaberite INSTALLER (64BIT). Kada instalirate Kodi na vašem uređaju, pratite link koji sam ostavio pod tačkom 3. Sve je isto kao i za tv ili mobilni uređaj.

 

 

Mislim da ne bi trebalo da bude nikakvih problema. Javljajte šta ste uradili 🙂

Edited by Fantazi manijak
.....
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kod mene radi besprekorno. Malo bolji net i radi fenomenalno. Doduse, ja sam van Srbije, pa ne znam kakva je situacija tamo. Mnogi koji su ovo instalirali su prezadovoljni, nikad nikakvih problema nisu imali.
Konkretno pitanje - hoću sutra da gledam kkp na sk1 u 2045, hoće moći to ili će blokirati sliku?
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, Fantazi manijak said:
Kod mene ne može da se blokira. Ne znam odakle ćeš da gledas. ?

Iz srbistana

Znam da RTS neke emisije, ko gleda iz Srbije na Kodiju blokiraju. Pojavi se nekakav Orion . Mislim da Sport klub ne mogu da blokiraju. Kod mene ne mogu ništa da blokiraju. Probaj pa ćeš onda znati za svaki naredni put.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad probao, SBB mreža, radi Cast na TV, pored Arena tu su i NBA TV, Superstar, Partizan TV... (Derbi Kup 1988, Đia juri Bursaća... 😄)

 

Kao korisničko ime ostavljate broj telefona na koji stiže SMS sa verifikacionim kodom. Ala će da bombarduju "marketinške agencije"...)

Edited by Stiletto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...