Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

  • 1 month later...
33 minutes ago, Referent said:

Narednih 6 godina NBA na Areni. Navodno će biti 5 do 8 utakmica nedeljno na nekom posebnom kanalu.

Kako imam SBB još 1.5 godina, koja mi je najjeftinija varijanta da gledam arenu? 

 

Imas onu antenu plus. Arenini kanali + one pink bljuvotine. Prvih par meseci dinar, a kasnije 600 kinti. To bi trebalo da je najjeftinije.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa strimovi su ti najjeftinija varijanta.

Kad god sam arenu gledao preko strelama, to je bila katastrofa plus ga ugase do poluvremena.

24 minutes ago, MrTripleDouble said:

Imas onu antenu plus. Arenini kanali + one pink bljuvotine. Prvih par meseci dinar, a kasnije 600 kinti. To bi trebalo da je najjeftinije.

To uz onu običnu antenu što ide?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Referent said:

Kad god sam arenu gledao preko strelama, to je bila katastrofa plus ga ugase do poluvremena.

To uz onu običnu antenu što ide?

Pa ako ti bas nije mandatorno da komentatori pricaju srpski jezik ili moras da gledas na velikom tvu,  bolja ti je opcija pokojni r/nbastreams (sada su na diskordu).
Strimovi su ultra HD, slika ton sve elitno..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ako ti bas nije mandatorno da komentatori pricaju srpski jezik ili moras da gledas na velikom tvu,  bolja ti je opcija pokojni r/nbastreams (sada su na diskordu).
Strimovi su ultra HD, slika ton sve elitno..

Nisam ispratio da ima naslednika. Tnx. Ne igra mi ulogu srpski niti TV, može ta varijanta. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Referent said:

Nisam ispratio da ima naslednika. Tnx. Ne igra mi ulogu srpski niti TV, može ta varijanta. 

 

Za nba :
https://discordapp.com/channels/555171631539028000/555648351828312075
Za fudbal:
https://discordapp.com/channels/535895547530182692/542588628149338133
za MMA savages:
https://discordapp.com/channels/402316379786706945/440712528729866243

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Referent said:

Narednih 6 godina NBA na Areni. Navodno će biti 5 do 8 utakmica nedeljno na nekom posebnom kanalu.

Kako imam SBB još 1.5 godina, koja mi je najjeftinija varijanta da gledam arenu? 

 

Možeš i League pass za 1600 dinara za celu sezonu da uzmeš

Link to comment
Share on other sites

Sinoc tokom emisije U obrucu pustise reklamu za prenose gdje rekose da ce za korisnike mts-a (valjda tel i iptv) biti ukljucen i league pass. Inace 6-8 utakmica sedmicno, dosta dodatnog sadrzaja i cijeli kanal Arena NBA. Bolje bi im bilo da sminaju podcaste i furaju neke fantazi zeze, da daju recap utakmica, tu ce ljudi najmanje gledati kosarku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...