Jump to content

La Liga


Baros

Recommended Posts

Ono sto sam pisao i nakon eliminacije Atletika od Lajpciga vazi sad jos vise - oni imaju igrace koji zaista mogu da igraju vise napadacki i da kroz posed lopte kreiraju..ja nesto ne verujem da ce Cholo to umeti/hteti da napravi,ali bumo videl'.
Inace ce im Suarez biti veliko pojacanje..ne kazem to zbog sjajnog starta,vec jer je jos uvek odlican igrac,a ima izvanredan stav. Nikad ne lelemuda, nikad se ne predaje,grize za svaku loptu (nekada i doslovce)..sa tri reci:pravi sampionski mentalitet.

Gledao sam mu bivsi klub sinoc. Rano je za neke zakljucke..Viljareal je pruzio skandalozni partiju. Morace se sacekati ozbiljniji test za Barselonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kakva bizarna utakmica u Valensiji:
- tri penala za domacina
- mediokritetska ekipa Valensije torpedovala favorizovani "Kraljevski klub" sa 4-1
- Uros Racic igrao celu utakmicu :18:

Obzirom kako deluju i igraju Real i Barsa,mislim da Atletiko ima svaku sansu za titulu.
Cak bih smelo ustvrdio da se najvise oni pitaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Potpuno se slazem ^

Nije mi se dopalo kako je Cholo vodio ekipu na onom zavrsnom turniru Lige sampiona u Lisabonu. 
Tad sam napisao da sa Ljorenteom,Felixom i sad posebno sa Suarezom nema potrebe da stalno igra "cekalicu". I Saul,Karasko,Korea..svi su jaki na lopti i mogu da igraju i drugacije. 
U "La ligi" to pocinju da pokazuju..kao sto sam nedavno rekao - Atletiko se pita za titulu ove sezone u Spaniji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Suarez..hvala:
-Barseloni sto se epski zajebala
-Italijanima sto su ga nahvatali u laziranju ispita za drzavljanstvo

Covek pokazuje kakav je sampion i kako ce da gura Atletiko ka cilju. Atletiko? Pa,oni su na misiji. Igraju svoj fudbal,ali koracaju..oni su u misiji..
 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bravo za Atleti. Dobro guraju i najdominatniji su tim u ligama petice. Sulja za sada MVP lige. Nadam se da ce nastaviti ovako i sacuvati prvo mesto. Sto je takodje bitno igraju zanimljivje nego pre i smrtno dosadni. Roster je bas dubok i imace energije da se sibaju za tituilu do kraja sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisah sibaju jer očekujem da će Atletiko malo pasti u drugom delu sezone,jer je nerealno da i u drugom delu sezone ne pobede samo 3 puta, a biće teže pobedjivati kada se nagomolaju tekme tj kada počne LS. I meni su glavni favorit još posle prva 2 meseca sezone. Barca i Real su u nekom tranzitnom periodu, i još prošle sezone sam pisao da ako Simeone složi kockice mogu titulu jer je ovaj period u La ligi ko stvoren za njih. 

Link to comment
Share on other sites

10 bodova prednosti uz mec manje u odnosu na Real je fenomenalna prednost. Moraju iskoristit period prije dvomeca sa Celzijem jer u tom periodu izmedju 2 meca ce biti bas teskih meceva.

Bas ce biti potreban teski raspad da ne uzmu titulu jer Barsa i Real nisu u stanju da vezu, 6-7 pobjeda pa i vise u nizu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...