Jump to content

La Liga


Baros

Recommended Posts

Odavno bolji derbi nije odigran, 90 minuta aktivnog fudbala. Barsa previše malerozna večeras. Real je na 2:0 imao nekoliko dobrih kontri, tu je mogao da riješi meč ranije. Na kraju je Zidan morao da se kocka sa ovim izmjenama koje nemaju kvalitet za Real, baš im je tanka klupa.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sjajan derbi. Što kaže Shunsuke, otkad je ušla ova trojka kod Reala pala im igra skroz. Ono je bilo sumnjivo ali ipak nije za penal po meni ali me začudilo baš što nije duža nadoknada bila. Modrić maestralan, igrač utakmice. Real po meni sada prvi favorit za titulu, ima najlakši raspored i bolji h2h s konkurentima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vinisius ima loš decision making, ali je mnogo bitan igrač za Real. Najviše preko njega idu kontre, brz je dosta. Valverde polako ulazi u formu, on je drugačiji tip od svih veznih igrača Reala, motorički je dosta dobar i fino iznosi loptu. Militao isto dobar na poslednja dva meča. Marselo i Isko klasični penzioneri. Ostali standardno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zidan ako uzme Ligu i Ligu Šampiona stvarno da se zamisle mnogi koji ga ne smatraju dobrim trenerom. Šteta samo što on ne govori engleski te teško da će svoj talenat potvrditi mimo Španije, eventualno ako uzme Francusku ali opet...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bugl Khan said:

I od njih ima Real bolji međusobni omjer. 

Znam. 

 

Ovo je prvenstveni format gde igra svako sa svakim puta 2, pa ko uzme najviše bodova zaslužuje titulu. 

 

Omjer plus gol razlika u dvomecu i Valensija uzima titulu. 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S tom razlikom što Valensija nije konkurent za titulu ni u najlepšim snovima.

penal cist ko suza, mada nista vise ne moze da me iznenadi od sudije koji sopinguje u kesama real madrida

I koji kao takav na jednom meču dosudi tri penala protiv istog tog Reala, pri čemu jedan čak i ponovi...

 

Link to comment
Share on other sites

Ono na Braithwaiteu ni on sam sebi ne bi svirao ko penal. Kmecanje na sudije Piquea, Albe i Koemana prije svih je komicno. Od ove prve dvojice i ne cudi obzirom da se radi o ozbiljnim placipickama dok mi je od Koemana ovo novi detalj. Ocekujem da po ustaljenom receptu pritisnu savez kako sudije toboze guraju Real citavu sezonu, a u stvarnosti Real nije penala u ligi dobio jos od prvog Klasika. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

BogUmi,pogresno procenih mogucnosti Reala u ovom delu sezone tj.opasno ih potcenih. Mozda je mogao da bude i remi jer je Barci pripalo drugo poluvreme,ali Real je mogao i ranije da resi.
Ovaj spoj Reala i Zidana je neverovatan..mozda cak i unikat u celoj fudbalskoj istoriji. Covek ce odbraniti titulu u Spaniji jer ce pobediti bukvalno sve do kraja,a i u Ligi sampiona uopste nisu bez sansi.

@Betolingar Misdongardbio si u pravu,kapa dole za tvoju procenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al da igrači Barcelone kukaju na suđenje je komedija. Navikli na kriterij di se protivnicima izmišljaju crveni kartoni, kad za protivnika ne postoje penali i sl. 

Ona scena s Modrićem i Piqueom je smijeh. Pique, Busquets, Alba... samo pošteno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Ono na Braithwaiteu ni on sam sebi ne bi svirao ko penal. Kmecanje na sudije Piquea, Albe i Koemana prije svih je komicno. Od ove prve dvojice i ne cudi obzirom da se radi o ozbiljnim placipickama dok mi je od Koemana ovo novi detalj. Ocekujem da po ustaljenom receptu pritisnu savez kako sudije toboze guraju Real citavu sezonu, a u stvarnosti Real nije penala u ligi dobio jos od prvog Klasika. 

 

I ja sam prvi mah pomislio da nije penal. Ali bilo je povlačenja 2X... pri onoj brzini sasvim dovoljno da izgubi ravnotežu.  Doduse, jeste malo vise teatralno pao

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...