Jump to content

Abortus, retorički


Darth Bane

Recommended Posts

57 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

Voimje oca i sina :smiley26: nerodjenu djecu porediti sa prasicima :puke:

Cuj a ti to nikada nisi uradio. NIkada nisi rekao za nekoga da je svinja, ili vo, ili krava? Daj bolje poredjenje, da bi mogli da pricamo, ovako nista nisi rekao. BTW vec smo embrion karakterisali kao parazit, ne vidim zasto si tako emotivan. 

P.S.

Sta je ovo voimje oca i sina, nisam razumeo?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Ne znam za te slucajeve?

Ne znas ti mnogo toga, ali se postavljas kao da ti je sve jasno. Procitaj, malo o silovanjima mladih devojaka, o kidnapovanju, a da devojke nemaju pojma sta im se desava. Sudis jako strogo o stvarima koje su ti nepoznate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Plavi Golub said:

Je li ta o kajanju vazi i za drugog ucesnika? Sta kaze nas narod o tome? Znaci drzava treba da prisili zene da prolaze kroz porodjaje i trudnoce i kad im ne odgovara.

 

Naravno da vazi i za drugog ucesnika. Ako izuzmemo silovanje, onda tu ne vidim nikakve prisilie, a najmanje od strane drzave. 

Ne vidim ko moze da prisili doktore da to rade, od njih bi moglo tu mnogo da  zavisi, a "babe" za takvu rabotu na robiju.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, zoran59 said:

Za one koji sudeluju u protestima protiv abortusa, preporucio bih: potpisite, legalno i sa advokatom, da cete platiti zdravstvenu negu majke i nezeljenog deteta do njegove punoletnosti, njegovo skolovanje i svaku kriminalnu stetu ako je to dete uradi.

 

Amerikanci, ko u cemu, o parama i osiguranju 😄

NE treba nista potpisivati, ima da plati drzava od poreza koji redovno ubira.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Naravno da vazi i za drugog ucesnika. Ako izuzmemo silovanje, onda tu ne vidim nikakve prisilie, a najmanje od strane drzave. 

Ne vidim ko moze da prisili doktore da to rade, od njih bi moglo tu mnogo da  zavisi, a "babe" za takvu rabotu na robiju.

 

 

Aha, socijalni pritisak na sve da zive kako tebi zgodno dodje.

 

Sta ces sa nezeljenim decom kad porastu u odrasle? Nisu oni sam potencijalni «motaci» kablova, poreski obveznici i sta ti ja znam.  Das ih onome ko ih kao zeli, a neki od njih porastu pa pocnu da se pitaju sto ih oni «pravi» nisu hteli. I dalje mi se cini da su ovde deca, fetusi medijum za iznudjivanje svoje volje na drugima. 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Amerikanci, ko u cemu, o parama i osiguranju 😄

NE treba nista potpisivati, ima da plati drzava od poreza koji redovno ubira.

Ne treba niko ništa da potpisuje ni da prihvata, ne sme niko da prisiljava ženu da rodi ako to ne želi.
Ovde je pre koju godinu SPC vodila propagandu protiv abortusa i kontracepcije pozivajući žene da u svakom slučaju rode pa neka novorođenče daju crkvi na staranje i negu. Da odgaja moderne janičare.

 

@Denis Jasharevic  To nešto što je u, a nije deo, kako tvrdiš, ne može samostalno da živi, ne može da diše, ne može samostalno da se hrani, nema samostalni krvotok, znaš to bolje od mene, ali, neka je i tako, žene odlučuje o svom telu i o svemu što se nalazi u njenom telu, većepatrijarha, denisa pravo ima ona da odlučuje o tome od bilo kojeg senatora, poslanika, biskupa, patrijarha, Denisa....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

Amerikanci, ko u cemu, o parama i osiguranju 😄

NE treba nista potpisivati, ima da plati drzava od poreza koji redovno ubira.

 

Izgleda da nisi amer... :classic_biggrin:

 

Tebi je valjda "drzava" nekakva svemoguca majka koja plati sve i svakome.

 

Za mene, ja sam porezni obveznik i placam za uslugu. To je MOJ novac koji sam posteno zaradio. Drzava je samo administrator koji ga rasporedjuje.

Zato cu glasati za one administratore  koji ga rasporedjuju kako se meni svidja.

Dakle, za obrazovanje i zdravstvo vec rodjenih klinaca, a protiv nezeljenih. Zdravi i pametni ce mi pruziti neku uslugu, koliko vec kosta, a nezeljeni ce me silno kostati barem u prvih X godina zivota.

 

Ako si protiv abortusa, koliko si nezeljenih klinaca spreman usvojiti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Amerikanci, ko u cemu, o parama i osiguranju 😄

NE treba nista potpisivati, ima da plati drzava od poreza koji redovno ubira.

Ah pa ti hoces da ja platim za tudji sex?

 

Kazem ja - svi su humanisti na tudj racun.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, zoran59 said:

 

Izgleda da nisi amer... :classic_biggrin:

 

Tebi je valjda "drzava" nekakva svemoguca majka koja plati sve i svakome.

 

Za mene, ja sam porezni obveznik i placam za uslugu. To je MOJ novac koji sam posteno zaradio. Drzava je samo administrator koji ga rasporedjuje.

Zato cu glasati za one administratore  koji ga rasporedjuju kako se meni svidja.

Dakle, za obrazovanje i zdravstvo vec rodjenih klinaca, a protiv nezeljenih. Zdravi i pametni ce mi pruziti neku uslugu, koliko vec kosta, a nezeljeni ce me silno kostati barem u prvih X godina zivota.

 

Ako si protiv abortusa, koliko si nezeljenih klinaca spreman usvojiti?

 

Ja ne bih usvojio ni jedno, ali ima ko bi, i to rado. 

 

9 minutes ago, Angelia said:

Ah pa ti hoces da ja platim za tudji sex?

 

Kazem ja - svi su humanisti na tudj racun.

 

Ja zaista ne razumijem americko razmisljanje da ne zele da njihov poreski novac ide za lecenje njihovih sugradjana, a hiljade milijardi njihovog novca ide na oruzje, ratove sirom zemaljske kugle itd. 

Da vam fali para, pa hajde, ali svi zivite ugodno, dobra kola, kuce, putovanja...

 

Znaci razlog da se bude pro abortus su prvenstveno pare.

 

Edited by Bilo je to vrijeme ruza
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Ja ne bih usvojio ni jedno, ali ima ko bi, i to rado. 

 

 

Ja zaista ne razumijem americko razmisljanje da ne zele da njihov poreski novac ide za lecenje njihovih sugradjana, a hiljade milijardi njihovog novca ide na oruzje, ratove sirom zemaljske kugle itd. 

Da vam fali para, pa hajde, ali svi zivite ugodno, dobra kola, kuce, putovanja...

 

Znaci razlog da se bude pro abortus su prvenstveno pare.

 

Ti si jasno rekao da ti ne bi, ali se oslanjas na to bi neko drugi. Po vrh svega sad kritikujes americki nacin razmisljanja, koji je okrenut, direktno individualnom. Nece ti amerikanac reci da ti trebas nesto da uradis za njega, NIKADA!

Lako je biti pasa sa tudjim parama!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Denis Jasharevic said:

 

Nisi razumela, mi pricamo o 2 razlicite stvari.

 

Odrzavanje embriona u laboratoriji zavisi iskljucivo od napretka medicine i jos jedne stvari …….. ovde si u pravu, ali nesvesno …… zakona koji zabranjuju naucnicima da razvijaju humani embrion duze od 14 dana. Razumes? Znaci, dozvoljeno je da se embrion razvija u laboratoriji, ali kada dodjes do 14-og dana moras da prekines. Za sada su na Kembridzu isli do 13-og dana, uspesno.

 

Tako da to nema veze sa plucima i disanjem, pluca se najkasnije razvijaju, zapravo veliki deo razvoja se desava u poslednjem mesecu trudnoce. Mada pluca mogu "prihvatiti respirator" u 21-22 nedelji jer fetus pocinje da luci supstancu koja sprecava kolaps i slepljivanje alveola ………. i to ce se proizvesti u laboratoriji, ako zatreba, a nece jer ce se fetus razvijati pod uslovima istim kao u materici. :classic_biggrin: Sto uopste nije lako, zapravo je yebeno savrsenstvo koje se sastoji od million faktora koji su tako uskladjeni da je cisti science fiction .

 

Da nije restriktivnih zakona mi bi vec danas bili vrlo blizu laboratorijskog uzgajanja beba od dana broj 1.

 

E sad ….. sta se desava u Kini ….. to ne znamo ….. zaostaju jako sa naukom, ali zato ne yebu zakone 2%. 😂 Procurilo im pre godinu dana da mnogo brljaju ………. prave se ludi, naravno.

 

Ovo je tema o abortusu, pa sam mislila da pricamo o tome. Ti mozes i o necem drugom ako ti je tako volja, ali onda nemoj mene kriviti za nerazumevanje.

Dakle, u postu na koji sam replicirala, rekao si da ce za deceniju ili dve biti moguce odrzati u zivotu fetus star 4 meseca. Za deceniju ili dve?!?

 

Ja sam te samo podsetila da je oduvek bilo moguce da dete rodjeno u sedmom mesecu, dakle nakon 24 nedelje trudnoce, pocne samostalno da dise, dakle da prezivi. Tako je i danas, i bice jos dugo. Zato tu ide granica izmedju abortusa i prevremenog porodjaja. Za mene je ta granica zakon, za druge moze da bude i neka druga.

 

Sto se zakona koji pominjes tice, cak i da covecanstvo sasvim izgubi razum i sirom otvori vrata laboratorijskom razvoju embriona i fetusa, to jos nece znaciti da ce se oni moci seljakati iz materice u laboratoriju i nazad. Posebno ne za 10 ili 20 godina. To je nesto sasvim drugo i nije nikakav argument za ovu temu. Ni danas nisu zabranjena istrazivanja koja bi pomogla da se zeljene, a rizicne trudnoce, odrze, pa se ipak nije stiglo dalje od te famozne 24-te nedelje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Plavi Golub said:

 

Je li bas toliko tesko zaobici pijanu osobu?

Iz kog razloga govore da su silovane? (Nije provokacija)

 

Vidim, presli smo na silovanja.

 

Silovanje je, stagod ti o tome mislila, za ogromnu vecinu nas muskaraca (>99%) prvo mesto na listi najodvratnijih svinjarija. 

 

I zato smo duboko pogodjeni i ozalosceni ovim novim napadima poludJelih feministkinja, koje vise i nisu dobre stare feministkinje koje smo postovali, nego neki yebeni mutanti i njihovim sve glasnijim pozivima na kastraciju. U ime nas iz 60 i neke porucujem im "Glavu dajem, testise ne dajem"! (© Hajduk Veljko)

 

Verbalno ubedjivanje do zore :classic_biggrin: …….. pa po tome sam bio poznat u mladjim danima. 

 

Ybg. …….. danas je i to silovanje. Srecom po mene, ne radim to vise, razumni smo, odrasli ljudi. Dobro, tvrdi se pazar i danas ponekad, ali to je deo predpredigre. :s_d:

 

Verovatno to isto Srbija do Tokija pokusava da kaze. na njegov, legendarni nacin. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Ja ne bih usvojio ni jedno, ali ima ko bi, i to rado. 

 

 

Ja zaista ne razumijem americko razmisljanje da ne zele da njihov poreski novac ide za lecenje njihovih sugradjana, a hiljade milijardi njihovog novca ide na oruzje, ratove sirom zemaljske kugle itd. 

Da vam fali para, pa hajde, ali svi zivite ugodno, dobra kola, kuce, putovanja...

 

Ali mi ne pricamo o lecenju sugradjana, mi pricamo o nezeljenoj trudnoci, do koje dolazi sexom.

Ti propagiras da prvo zabranimo zeni izbor, ne bi li se mnozili, a onda da tu nezeljenu decu podizemo mi - koji u tom sexu nismo ni ucestvovali :lol_2:

A kad se tako namnozimo, nezeljenom decom, onda cemo da resavamo problem prevelike populacije i globalnog zagrevanja.....

 

A da mi samo dozvolimo zeni da odluci da li zeli dete ili ne? Deluje ovako jednostavnije i jeftinije. Tacno me zabole glava od drugih scenarija :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Denis Jasharevic said:

Verovatno to isto Srbija do Tokija pokusava da kaze. na njegov, legendarni nacin. :classic_biggrin:

 

 

Misliš na ovaj moj post? Nenumerisani su.

 

Reče jedan australijski advokat, ovo će od naših sinova napraviti kriminalce.

Napije se ženska,  pa se napali i poyebe, sutra majci kaže da je bila silovana.

Link to comment
Share on other sites

@Denis Jasharevic

 

Silovanje je pomenuto kao replika na odredjen post koji ga je takodje pomenuo. 

 

Ne znam ko su te poludele feministkinje koje pozivaju na kastraciju. Je li ti to meni nesto imputiras? 

 

Ne znam kako izgleda vecini muskaraca i sta tacno da vecina podrazumeva. Nisam muskarac, a nisam ni profesionalac da se time bavim. Imam samo svoj utisak i zadrzacu ga za sebe.

 

 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

Ja zaista ne razumijem americko razmisljanje da ne zele da njihov poreski novac ide za lecenje njihovih sugradjana, a hiljade milijardi njihovog novca ide na oruzje, ratove sirom zemaljske kugle itd. 

Da vam fali para, pa hajde, ali svi zivite ugodno, dobra kola, kuce, putovanja...

 

Auh, ovo nas vraca na USA temu sa koje je ova splitovana.

 

Zadovoljan sam sto zivim ovdje. To NE znaci da automatski podrzavam vanjsku politiku ili rezultate izbora. Ali sam sretan sto mi ovdasnji zivot omogucuje vecu slobodu izbora i individualnost nego da sam ostao na Balkanu. Ako cemo iskreno, i vise materijalnog. Imam svega i vise nego mi objektivno treba, a u domaji bih krpao kraj s krajem kao i moji prijatelji koji su ostali.

 

Licno sam pacifist, ne bih bombe platio ili usmjerio prema bilo kome. Al' jebiga, to sam samo ja. Istovremeno, ti koji usmjeravaju bombe bogme i asfaltiraju moju ulicu, nema rupcaga koje traju vise od par dana. To se zove "budget allocation". Ja sam sebican i hedonist. Istovremeno sam i filantrop.

Pa, da se vratimo na temu, je li mi bitnija rupa ispred kuce ili embrio koji nitko ne zeli? Ponavljam i naglasavam, embrio. Dakle ne ljudsko bice sa fizionomijom.

 

Ako cemo filozofski i o beskonacnosti svemira...

Ti si pojeo, vjerojatno, neki paradajz. Jebote, znas li da su tu bile i sjemenke, embrioni zivog bica, koje su se mogle razmnoziti i nastaviti zivot? A tvoj digestivni sistem ih je ubio, tvojom voljom. Probavio si i posrao ziva bica.

 

Nisam religiozan, ali aj'mo malo tamo. Zivot je zivot, valjda bogom dan, pa zasto je tvoj zivot vrijedniji od zivota paradajza? Visa vrsta?

 

Eh, tako je i zivot majke "visa vrsta" od zivota embrija.

Samo zena ima pravo odluciti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srbija do tokija said:

 

 

Misliš na ovaj moj post? Nenumerisani su.

 

Reče jedan australijski advokat, ovo će od naših sinova napraviti kriminalce.

Napije se ženska,  pa se napali i poyebe, sutra majci kaže da je bila silovana.

 

Ne, nego na "zabavljanje", tako se zvalo zar ne, sa devojkama u neka prosla vremena, generalno, gde se slazem s tobom. Silovanja su bila silovanja, a karanje je bilo karanje. I znalo se tacno sta je sta, gde je granica.

 

Danas neki kreteni pokusavaju da izbrisu tu granicu, da bi mogli oni ekskluzivno odredjivati sta je sta ……… u cilju eliminisanja protivnika i grabljenja politicke, a zatim i svih ostalih (o)vlasti. Ne znam tacno ko su, ali ce uskoro morati izaci iz svojih pacovskih rupa.

 

Zasrace sve cega se dohvate.

 

Ja moram da kazem, primetio sam da se nekako formiralo misljenje na pokojnom forumu da sam nekakav svaler 😂…… nazalost nisam, demantujem, mislim da se za to covek ipak radja i da ja ne posedujem te osobine/kvalitete ili mane, kako ko na to gleda.

 

Ne znaci da nekada iz nocnog provoda ne dodjem sa novom poznanicom ……… i moram reci da to postaje sve mucnije …….. ybg. svasta mi prolazi kroz glavu ……. svaki put je sve "opasnije", a ne bi trebalo nista biti opasno. Nema tu nista sto drugi ne rade, bracni parovi kojima deca spavaju u susednoj sobi.

 

Osecam se ugrozeno. Mrtav sam ozbiljan, ovo postaje ludilo. Svaka budala ti moze bukvalno upropastiti zivot.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mrd said:

Ti si jasno rekao da ti ne bi, ali se oslanjas na to bi neko drugi. Po vrh svega sad kritikujes americki nacin razmisljanja, koji je okrenut, direktno individualnom. Nece ti amerikanac reci da ti trebas nesto da uradis za njega, NIKADA!

Lako je biti pasa sa tudjim parama!

 

Pa ne bi usvojio, niti bih bilo koga tjerao da usvaja, ali ima jako mnogo ljudi koji bi usvajali, a ostatak u sirotista. I ti usvojeni ne bi bili svi sretni, kao sto ni sva djeca ni sa bioloskim roditeljima nisu imali srece, ili djeca kojima su se roditelji razveli itd, ali bili bi zivi, neki bi bili i sretni, zavrsili skole, bili bogati, igrali bi kosarku, mozda bi bili pevaci i pevacice.

Kapiras? Uskratiti im zivot jer je tebi zao deset dolara mesecno...

 

20 minutes ago, Angelia said:

Ali mi ne pricamo o lecenju sugradjana, mi pricamo o nezeljenoj trudnoci, do koje dolazi sexom.

Ti propagiras da prvo zabranimo zeni izbor, ne bi li se mnozili, a onda da tu nezeljenu decu podizemo mi - koji u tom sexu nismo ni ucestvovali :lol_2:

A kad se tako namnozimo, nezeljenom decom, onda cemo da resavamo problem prevelike populacije i globalnog zagrevanja.....

 

A da mi samo dozvolimo zeni da odluci da li zeli dete ili ne? Deluje ovako jednostavnije i jeftinije. Tacno me zabole glava od drugih scenarija :classic_biggrin:

 

Pa ko zeni brani da ima dete? Zna se da decu ne donose rode, postoji valjda neka odgovornost za vlastite postupke.

 

17 minutes ago, zoran59 said:

 

Auh, ovo nas vraca na USA temu sa koje je ova splitovana.

 

Zadovoljan sam sto zivim ovdje. To NE znaci da automatski podrzavam vanjsku politiku ili rezultate izbora. Ali sam sretan sto mi ovdasnji zivot omogucuje vecu slobodu izbora i individualnost nego da sam ostao na Balkanu. Ako cemo iskreno, i vise materijalnog. Imam svega i vise nego mi objektivno treba, a u domaji bih krpao kraj s krajem kao i moji prijatelji koji su ostali.

 

Licno sam pacifist, ne bih bombe platio ili usmjerio prema bilo kome. Al' jebiga, to sam samo ja. Istovremeno, ti koji usmjeravaju bombe bogme i asfaltiraju moju ulicu, nema rupcaga koje traju vise od par dana. To se zove "budget allocation". Ja sam sebican i hedonist. Istovremeno sam i filantrop.

Pa, da se vratimo na temu, je li mi bitnija rupa ispred kuce ili embrio koji nitko ne zeli? Ponavljam i naglasavam, embrio. Dakle ne ljudsko bice sa fizionomijom.

 

Ako cemo filozofski i o beskonacnosti svemira...

Ti si pojeo, vjerojatno, neki paradajz. Jebote, znas li da su tu bile i sjemenke, embrioni zivog bica, koje su se mogle razmnoziti i nastaviti zivot? A tvoj digestivni sistem ih je ubio, tvojom voljom. Probavio si i posrao ziva bica.

 

Nisam religiozan, ali aj'mo malo tamo. Zivot je zivot, valjda bogom dan, pa zasto je tvoj zivot vrijedniji od zivota paradajza? Visa vrsta?

 

Eh, tako je i zivot majke "visa vrsta" od zivota embrija.

Samo zena ima pravo odluciti.

 

I da bude kako ja predlazem, ti bi isto placao poreza, malo bi se te pare drugacije raspodjelile i to je to, a mozda bi bilo desetak dolara i vise, na tvoju stetu, life is a bitch.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Pa ko zeni brani da ima dete? Zna se da decu ne donose rode, postoji valjda neka odgovornost za vlastite postupke.

 

 

I da bude kako ja predlazem, ti bi isto placao poreza, malo bi se te pare drugacije raspodjelile i to je to, a mozda bi bilo desetak dolara i vise, na tvoju stetu, life is a bitch.

Prvo, nesto si pomesao, ja nisam rekla da neko brani zeni da ima dete, nego ti propagiras da se zenama oduzme pravo da nemaju dete.

Drugo - vlastita odgovornost, pa sigurno, zena ce da prodje kroz abortus dok ce muskarac da okrece palceve....odgovorno. Ma jok, bolje da osudimo zenu da podnosi odgovornost jos malo duze, posto eto muskarci smatraju da je to humanije ...

Trece - zivo me interesuje kako si napravio ovu matematiku :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Angelia said:

Prvo, nesto si pomesao, ja nisam rekla da neko brani zeni da ima dete, nego ti propagiras da se zenama oduzme pravo da nemaju dete.

Drugo - vlastita odgovornost, pa sigurno, zena ce da prodje kroz abortus dok ce muskarac da okrece palceve....odgovorno. Ma jok, bolje da osudimo zenu da podnosi odgovornost jos malo duze, posto eto muskarci smatraju da je to humanije ...

Trece - zivo me interesuje kako si napravio ovu matematiku :classic_biggrin:

 

Lako je sada sve svaljivati na muskarce :lala2:i ne propagiram nista, samo kazem sta mislim, igramo se na necijim zivotom, to je prakticno kao smrtna kazna izvrsena unapred.

Neko to poredi sa klanjem prasica, voimje oca i sina :classic_unsure: a za mene su to ljudske jedinke sa vec usadjenim DNK kodom.

Predpostavljam i da odredjeni broj zena ne podrzava abortus, 

Matematika, odoka, nebitno, 10, 15, 20 dolara, jedan odlazak u kino sa kokicama, znaci troskovi bi bili beznacajni, pogotovu za takvu silu kao sto je Amerika.

Link to comment
Share on other sites

Abortusi, tamo gde su dozvoljeni i čak državno propagirani.

 

U Kini, sada relaksirana politika "One child" je dovela do toga da ima 110 dečaka na 100 devojčica. Masovno abortiranje buduće ženske dece. To ispadne višak muške dece kao celokupno stanovništvo Nemačke.

(Populistička demagogija je bila "Jedna kolevka znači i jedan grob).

 

Ima i gore.

 

U Indiji, skenere voze na biciklima, u bisagama, kroz sela i slamove, megafonom najavljuju svoj prolaz. U Indiji je taj odnos još grđi, 112 dečaka na 100 devojčica. Masovno abortiranje ženske dece iako ih niko ne prisiljava kao što je bilo u Kini. 

 

Zajedno, Kina i Indija će imati bar 100 miliona muškaraca koji neće imati sa kim da se ožene.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bilo je to vrijeme ruza said:

 

Pa ne bi usvojio, niti bih bilo koga tjerao da usvaja, ali ima jako mnogo ljudi koji bi usvajali, a ostatak u sirotista. I ti usvojeni ne bi bili svi sretni, kao sto ni sva djeca ni sa bioloskim roditeljima nisu imali srece, ili djeca kojima su se roditelji razveli itd, ali bili bi zivi, neki bi bili i sretni, zavrsili skole, bili bogati, igrali bi kosarku, mozda bi bili pevaci i pevacice.

Kapiras? Uskratiti im zivot jer je tebi zao deset dolara mesecno...

 

 

Ti ne bi usvojio, ti bi samo pravio sirocice. Slusaj, rasplinjujes se lagano tudjom mukom, briga te je kako se drugi oseca, ali s'pravom propagiras nebrigu i socijalu. Nema smisla da pricamo o razvedenim roditeljima, ili onima koji ostanu bez roditelja, zbog toga sto neki pijani alek uleti u njihovu kucu, prodje kroz spavacu sobu i ubije roditelje. 

Ovde je rec samo o abortusu, i pravu ljudskog bica da donosi odluke o sebi i svom potomstvu! 

Da li sam jasan? Vo imja pijane kokosi! 

Link to comment
Share on other sites

Gospodo, cenim ja vasu muzevnost i sexoljubivost, ali abortus treba da bude pravo zene. U KIni je, ako se ne varam bilo zapazeno i izrazito cedomorstvo, posebno zenske dece. Da li ste to prevideli, ili nije bilo zgodno za ovu prepisku? 

To sto je muskaraca u gomili, je samo posledica loseg obrazovanja i neznanja sexoljubaca, koji nisu culi za kondome. To je valjda svima jasno, vaznije je obrazovati populus, nego kakiti o pravu embrijona na zivot.

Kako onaj tamo rece vo imja "Church of the FlyingSpaghetti Monster".

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mrd said:

Gospodo, cenim ja vasu muzevnost i sexoljubivost, ali abortus treba da bude pravo zene. U KIni je, ako se ne varam bilo zapazeno i izrazito cedomorstvo, posebno zenske dece. Da li ste to prevideli, ili nije bilo zgodno za ovu prepisku? 

To sto je muskaraca u gomili, je samo posledica loseg obrazovanja i neznanja sexoljubaca, koji nisu culi za kondome. To je valjda svima jasno, vaznije je obrazovati populus, nego kakiti o pravu embrijona na zivot.

Kako onaj tamo rece vo imja "Church of the FlyingSpaghetti Monster".

 

Koliko ja vidim, jedini koji ovde kaki si ti. Ja tu rec nikada ne upotrebljavam, mozes slobodno napisati - sere, kenya. Prakticno ti ne znas da napises nista osim sto si 50 puta napisao "abortus treba da bude pravo zene". To smo procitali, shvatili smo sta si hteo da kazes, nema potrebe da napises to isto 51. put.

 

Ti zivis tamo gde je abortus kao popiti kafu u Starbucksu. Kod mene je potpuno isto. Mozes da abortiras, stanes u red, pa opet, isti dan. 

 

A tebi ako smeta sto tako nije u Alabami, gde nisi nikada ni bio …….. pa burazeru, kupi kartu, odleti tamo, pa im se …….. ……. pokazi im da to tako nece moci !!!

 

Slabo ce ti ta ziveo-abortus revolucija na nekom forumu u Srbiji gde je abortus isto "dobar dan" doneti rezultate, aktiviraj se malo.

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...