Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nike & UNIQLO jedan kraj drugog za uporediti.. Rodzer je u Nike bio otmeni gospodin, a ove sad uniqlo trenerke meni lice kao da su krojene za Novaka uske i dugacke pa sad teraju Rogera da ih nosi, iako ga stezu u struku i ne idu uz njegovu figuru, dok mu ne preprave kroj.. Fedovi navijaci koje poznajem su ocajni zbog ove promene, nikom od njih ne pada na pamet da kupe bilo sta od uniqlo.. 

law-per-wimbledon-2019-djokovic-favorito-su-federer-e-nadal-.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa ne poznajes bas prave navijace, ja sam kupila majicu uniqlo, iako nisam nikako bila srecna sto je presao kod njih.

Takodje, znam koliko hoces navijaca koji su isto tako kupili majicu uniqlo, bitno je da pise Roger na njoj, nebitan je proizvodjac.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno rečeno, po meni Uniklo i za Novaka i za Feda najbolje stvari pravi za W. Verovatno zato što tu imaju najmanje mogućnosti da zabrljaju :classic_biggrin:

Na ovome za W jedino mi smeta ono što mi generalno smeta na njihovoj opremi, taj nezgrapni crveni logo koji apsolutno mora da štrči i bode oči, kao nalepljene etikete, i ne pada im na pamet da to nekako usklade i smanje.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Lepa mi je ova Stellina kreacija za Garbine. Mozda bi bila jos lepsa , elegantnija, svedenija haljina ili komplet da je sitnija mrezica , ali dobro mozda je do fotografije koja je nacinjena iz neposredne blizine.

Ima li fotografija outfita za ostale Adidas /Stella devojke?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...