Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zverev ocito nastavio saradnju sa Adidasom.

Secam se da je @wwww prosle godine pisala da je na toj relaciji nesto bilo stopirano,jer je Sasha dugo vremena nastupao u kombinacijama koje je,kao deo nemackog olimpijskog tima,nosio u Tokiju.
Jedno duze vreme je igrao samo u tim kombinacijama,ocito ne dobijajuci nove kontigente od sponzora sportske opreme.

Sta se tu desilo,jel potpisao novi ugovor sa njima,imas li neku informaciju?

Link to comment
Share on other sites

nisam nesto gledala po novinama. prosle godine je isla prica (naravno od Bena&Co, sto znaci nepouzdana) da je kao Adidas prekinuo saradnju. verovatniji je bio neki komentar da je kao Adidas izjavio da oni ne podrzavaju nasilje u porodici itd. (generalna izjava) i da su verovatno stavili Zvereva malo na led, tj nije vise nosio one posebne kolekcije dizajnirane specijalno za njega. Utisak je bio da je u to vreme malo Tsitsipas izbio u prvi plan. ali tesko da ce Adidas, kao nemacka firma,  da ne sponzorise nemackog igaca. U medjuvremenu je i Tim nestao netragom, tako da verujem da su sad onako tiho ponovo dali Zverevu tu glavnu liniju, zajedno s Tsitsipasom i Timom.

 

Ben&Co su takodje spopadali Novakove sponzore da prekinu saradnju s njim, pa otuda i prica da Lacoste prekida saradnju. Narocito kad je Venus potpisala saradnju. Sto je totalno suludo kad im je Novak glavni teniski maneken i najveca zvezda. Plus imaju Medvedeva koga sad Wimbldon banuje.  Videla sam neku sliku, mislim iz Majamija, gde se onaj CEO Lacoste-a slikao s Medvedevim i jednom teniserkom i napisali kako im samo nedostaje Novak.

 

Inace, citala sam i neki kratki tekst (mislim Ozmov) o Igi kojoj Nike najpre nije ponudio nikakav specijjalno ugovor. Kad je ona odbila te nimalo dobre uslove i okrenula se Asicsu (koji su je tretirali kao zvezdu i ponudili odlicne uslove), Nike je izasao s finansijski mnogo boljom ponudom. No Iga ih je odbila jer bi i dalje bila samo "jedna od mnogih" (valjda im je Osaka najveca zvezda, sad kad se Serena pakticno penzionisala, a tamo neka Poljakinja im uopste nije interesantna).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepa je Timova plava klasična majica , ti neobični detalji su na ledjima. 

A Fognini u bejzbol kompletu, mada neki bi rekli da podseća i na komplet  koji se nosi u nekim drugim prilikama:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...