Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

4 minutes ago, urosg3 said:

Pa u tom i jeste problem kad radiš sve obično ništa ne radiš dobro.

Ne mora da znaci. Evo neko  npr radi jednu stvar a i tu ne zna dobro da radi, s obzirom da nije uspesan u tom poslu. 

A covek koji puni Arene i ima muzicku skolu je svakako uspesan i razume muziku.

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

I koliko si para digao na kladionici i zasto nista? 😄 

 

Male kvote bile. Igrao sam za 100 da uzimamo mi i Poljaci jer bila kvota 40. Za 1000 sam ubo da Litvanija ulazi u finale, 2.60, to sam i ostavio. Fin plusic, zadovoljan sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Jel sam ja to corav ili po ovim slikama od Ukrajne nismo dobili ni jedan poen ni od publike ni od zirija ?

 

Da, i još od 4 zemlje. Ako sam dobro prebrojao, 35 od 40 zemalja nam je dalo poene.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, implant said:

 

 

Sve ostalo je očekivano, Ukrajina prva malo zbog pesme malo zbog situacije, Švedska i UK među prvih 5. Po meni, Švedska ima bolju pesmu i od UK i od Španije, ali je Hot Latina (kao i Englez) bolje odradila nastup od Šveđanke. Nije pobedila najbolja pesma, ali to se retko i desi na Evroviziji tako da je, obzirom na situaciju, ovo sasvim ok.

 

Svedska ponovo dokazano prenagurana od zirija. Nije 200 dobila od publike, ponovo.

 

Ova pesma da je bila recimo Crna Gora ili Ceska ili Letonija, tako neko, sa ovom pevacicom, verovatno ne bi videla finale.

 

Lenj nastup, interesantan vokal, ali nekvalitetna izvedba, tema pesme i matrica se cula vec 1000 puta.

 

Spanjolka takodje reciklaza, ali bar je napravila sou. UK ima fantasticnog pevaca, pesma je unikat u poredjenju sa Svedskom.

 

Da obrnes zemlje i da je ovo bila Svedska, pobedjuje u 5 od prethodnih 10 godina lagano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, urosg3 said:
11 minutes ago, erwin said:

Najmanje smo dali Ukrajini od svih televotingom, 7 poena.

Što nam, je`lte neće smetati da tuđe glasove ocenjujemo "politički"

 

Pa vidi, tako kad se postave stvari (najmanje poena smo dali) donose se onda ovakvi rezoni kao sto je usledio od Urosa. 

Dali smo im 7 sto znaci da smo ih rangirali na 4. mesto. 

 

12 smo dali Rokerima sa Moldovu, 10 golim guzama Spanije, i to je sve razumljivo... to se voli kod nas. Ne znam doduse kako su Norveski zuti vukovi dobili 8 poena od nase publike 😄 

 

Tako da uopste nismo dali malo Ukrajini ili ih ne daj Boze ignorisali. Samo su ih svi drugi rangirali u top3. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Jel sam ja to corav ili po ovim slikama od Ukrajne nismo dobili ni jedan poen ni od publike ni od zirija ?

Ukrajina, Danska, Estonija i Moldavija nam nisu dali poene.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Mogli su barem po 1 puntitos da nam daju. Doduse ni nas ziri nije dao nista Ukrajni, al je barem publika dala 7.

 

Da, očekivano, prvo moldavski narodnjaci, pa J.Lo kopija (nemački komentator reče da joj je baš ta pesma nuđena, ali nije odgovorila na ponudu) pa onda onaj norveški dens za klince, nije da smo im udelili poen ili dva.

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

I da zakljucim ovo vece sa:

 

Ukrajina mora biti zdrava. 

 

Spoiler

Sad ce dezurni ucitavaci da mi ucitaju kako prizivam nekakvu denacifikaciju Ukrajine, a dezurni rusofilicari kako sam protiv "majke Rusije". 

Spoiler

Nat... i jedne i druge ;)   

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moja ćera isto glasala za Norvežane. Šta je toj deci? :classic_biggrin:

 

Gledam sad, Španija je imala tri glasa publike više od nas, mi im dadosmo 10 a oni nama dva. Dakle, mogla je Konstrakta još bolje da prođe po glasovima publike da nije bilo naših navijača. :s_d: Moldavija je imala 14 glasova više a mi im dadosmo 12, oni nama nijedan. Još malo pa smo mogli drugi da budemo po glasovima publike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Moja ćera isto glasala za Norvežane. Šta je toj deci? :classic_biggrin:

 

Gledam sad, Španija je imala tri glasa publike više od nas, mi im dadosmo 10 a oni nama dva. Dakle, mogla je Konstrakta još bolje da prođe po glasovima publike da nije bilo naših navijača. :s_d: Moldavija je imala 14 glasova više a mi im dadosmo 12, oni nama nijedan. Još malo pa smo mogli drugi da budemo po glasovima publike.

Zato ja predlažem da sledeće godine nikom ne damo glasove.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vrlo zadovoljan, usudiću se da otkucam - prezadovoljan.

 

Žiriji su nas zjbli.

Glasovi publike baš korektni. Dobili smo 7 i više poena od: Makedonije, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije (po 12 poena, očekivano) i još 16 zemalja, a definitivno je dokazivo da to nisu bili glasovi samo naših gastoza.

Od ovih 20 zemalja od kojih smo dobili 7 i više poena od publike, od čak 11 zemalja smo dobili nula glasova od žirija.

Znači. bravo za Konstraktu!

 

Ja sam glasao za Moldavce.

 

Osim pobednika (Ukrajinaca), ispred nas je po broju glasova publike, osim Moldavije (koji su gomilu glasova publike dobili u zemljama u kojima nemaju pojma o Rokerima s Moravu i Kemišu) i Španija, za koju ja pretpostavljam da bi je Sara Jo (naša drugoplasirana pesma na Beovizji kojoj smo mi rešili da pretpostavimo Konstraktu), znači u toj klasi pesama bi je oduvala (a možda i grešim, jbg, možda većina Evropljana ima drugačiji ukus za zgodnoću i seksipil, priznajem da nisam pametan).

 

Da primetim da su Britanci konačno poslali decent song što, kao neko ko je odrastao na engleskoj i američkoj muzici, moram da pozdravim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...