Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Just now, Klotzen said:

Pa nismo mi loše prošli kod žirija. 11. mesto je realno, možda smo ovde u regionu izgubili 20 poena koje smo trebali dobiti i to je maksimum. No Grci nas kao i svake godine zakinuli, malo i SLO i MKD i to je to.

 

MKD nam dala 10 poena, sta vise hocemo? Hrvati nas castili sa 12! 

 

Realno, nismo materijal za pobednicku pesmu. Top5 je odlicno, dobili smo na neku originalnost, neuobicajenost. Uostalom kao i Ukrajina za pobedu, Moldavija za 7. mesto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

MKD nam dala 10 poena, sta vise hocemo? Hrvati nas castili sa 12! 

 

Realno, nismo materijal za pobednicku pesmu. Top5 je odlicno, dobili smo na neku originalnost, neuobicajenost. Uostalom kao i Ukrajina za pobedu, Moldavija za 7. mesto. 

 

Realno ocekivao sam vise poena od zirija s obzirom na nagradu za najbolji umetnicki dojam pred samo finale. Ziri nas je unakazio. Treba ukinuti ziri.

 

Quote

Predstavnica Srbije Ana Đurić Konstrakta je uoči finalne večeri "Pesme Evrovizije" dobila nagradu "Marsel Bezanson" za najbolji umetnički nastup na ovogodišnjem takmičenju u Torinu.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Realno ocekivao sam vise poena od zirija s obzirom na nagradu za najbolji umetnicki dojam pred samo finale. Ziri nas je unakazio. Treba ukinuti ziri.

 

 

Ma to stoji ali nemoj prebacivati MKD kad su nam dali i vise nego sto realno zasluzujemo 😄 

Link to comment
Share on other sites

Nisam u žiriju ail mi je još u polufinalu Azerbejdžan bio sasvim ok (doduše, skoro sve pesme sam slušao sa pola uveta).

 

Ukrajinska pesma je ok ali mi melodija zvuči poznato. Kao neka njihova ranija pesma.

 

Očekujem konferenciju Ace Lukasa i d'izjavi da bi on sigurno pobedio, ali nisu dali domaći dušmani. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja juce napisah u Kafani da Konstrakta nece (do kraja) biti shvacena na takmicenju. Jer Konstrakta je umetnost,a ostali su zabava.

Medjutim,svaka joj cast!
Najpre je na Beosongu u lavoru oprala Lukasa i ceo turban-folk. Zatim je,u istom lavoru,oprala Eurosong od kica,jednolicosti i bljestavila nicega. Pokazala svima drugaciji, kreativniji i zanimljiviji put.

Tu lezi njen uspeh - ne sledi slepo trendove.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ukrajinci kakva god da im je pesma, barem je to, PESMA. Mi smo poslali tuzbalicu-recitaciju.  

Oprala noge Lukasu? Kako da ne, posle toga covek napunio Arenu i opet ce u Novembru.   

Traje od 1997 i trajace,  covek kida kako peva i Vajtsnejk i Sinana Sakica. Tako da Aci tesko ko moze da opere noge, i sto se tice pevanja i poznavanja muzike. AL to sad nije tema. 

 

 

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Ukrajinci kakva god da im je pesma, barem je to, PESMA. Mi smo poslali tuzbalicu-recitaciju.  

Oprala noge Lukasu? Kako da ne, posle toga covek napunio Arenu i opet ce u Novembru.   

Traje od 1997 i trajace,  covek kida kako peva i Vajtsneg i Sinana Sakica. Tako da Aci tesko ko moze da opere noge, i sto se tice pevanja i poznavanja muzike. AL to sad nije tema. 

 

 

Ikona Pink sirotinje.

Link to comment
Share on other sites

Ja zadovoljan, Ana osvojila juče nagradu za najbolji umetnički nastup, danas 5. - realno, ovo nije pesma koja je mogla da pobedi na Evroviziji, morala je da pokida nastup a nije. Ako bude pametna (a jeste), može da napravi dobru karijeru napolju.

 

Sve ostalo je očekivano, Ukrajina prva malo zbog pesme malo zbog situacije, Švedska i UK među prvih 5. Po meni, Švedska ima bolju pesmu i od UK i od Španije, ali je Hot Latina (kao i Englez) bolje odradila nastup od Šveđanke. Nije pobedila najbolja pesma, ali to se retko i desi na Evroviziji tako da je, obzirom na situaciju, ovo sasvim ok.

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Ukrajinci kakva god da im je pesma, barem je to, PESMA. Mi smo poslali tuzbalicu-recitaciju.  

Oprala noge Lukasu? Kako da ne, posle toga covek napunio Arenu i opet ce u Novembru.   

Traje od 1997 i trajace,  covek kida kako peva i Vajtsneg i Sinana Sakica. Tako da Aci tesko ko moze da opere noge, i sto se tice pevanja i poznavanja muzike. AL to sad nije tema. 

 

 

Pa u tom i jeste problem kad radiš sve obično ništa ne radiš dobro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...