Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Podesećam da je preko 5 miliona Ukrajinaca tuđom voljom rasuto po Evropi u poslednja 3 meseca, naravno da nisu imali ništa pametnije da rade večeras nego da glasaju za svoju zemlju.

Edited by erwin
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Publika u sali je na proglašenje pobednika odreagovala nemo. Kao da su shvatili da su prisutovali procesiji. Čak su napustili svoja mesta pre pobedničke pesme. Pobednik koji je odneo pobedu na takmičenju bez takmičenja. Sramota...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nek grmi jako said:

Treći smo po televotingu. Ukrajina, Moldavja, pa Srbija.

 

Ali kakva razlika između glasova publike i žirija, pa to je komedija.

 

 

 

Slično je bilo i prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Zar nije i MOldavija osvojila više glasova publike od Konstrakte?

 

Ne znam, ali i da jeste bilo bi zasluženo. Konstrakta podbacila malo u nastupu, ispala joj bubica izgleda...Moldavci pokidali :s_d:.

 

Neka je pobedila Ukrajina, da se i ti ljudi nečemu makar malo obraduju.

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, opustite se, pa nije ovo San Remo.

 

Ovo je bas onako kako je decenijama unazad - zabava. Nekada iskoci neki kvalitet i odnese pobedu, nekada je pobednik neko ko ima "vic", mnoge pesme koje pobede padnu u zaborav za par meseci a neke koje su lose prosle zapravo budu mnogo slusane i godinama posle. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drago said:

Publika u sali je na proglašenje pobednika odreagovala nemo. Kao da su shvatili da su prisutovali procesiji. Čak su napustili svoja mesta pre pobedničke pesme. Pobednik koji je odneo pobedu na takmičenju bez takmičenja. Sramota...

To se nije desilo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

Treći smo po televotingu. Ukrajina, Moldavija, pa Srbija.

 

Ali kakva razlika između glasova publike i žirija, pa to je komedija.

 

 

Sada sam vratio da pogledam i jeste Španija dobila 3 boda više 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos said:

Ja ne razumem koji k….. i glasa ziri

Zato što je tendencija bila da Evrovizija neće mrdati iz istočne Evrope. Možda na izlet 😁.

5 minutes ago, dali_man said:

Mislim da je Moldavija dobila nesto manje od nas

Nije i to sam vratio. Ukrajina, moldavija, Španija, Srbija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicklord said:

To se nije desilo

 

Jbg ja nisam čuo erupciju uzbuđenja na proglašenju pobednika kao prethodnih godina, više neki pozorišni aplauz.

Muzički gledano prošlogodišnja pesma iz Ukrajine šije ovogodišnju...

Link to comment
Share on other sites

Ok tako je kako je, Ukrajina realno nije bila najbolja, ali verovatno im više znači ova pobeda nego bilo kome danas i neka bude tako.

Da je drugačije i da su glasovi drugačije raspoređeni, možda ne bi bili prvi, ali tu među tri.

Nataknem stručni žiri na onu stvar. Izvinite na rečniku. Naša pesma je dobila nagradu ovde (jedna od tri), i ignorisanje od strane nekih žirija je dno dna. Ko ih jebe - Umetnica mora biti zdrava 😁.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Odlican nas nastup. Posle godina brljavljenja sa etno glupostima i ostalim vidovdanima, katastrofa sa gologuzim krestalicama i cega sve ne, konacno smo imali nesto novo, drugacije, sveže...

Izdvojio bih devojku iz Litvanije sa sjajnim kompletnim nastupom.

Ukrajina je ocekivano pobedila i to nije iznenadjenje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ok tako je kako je, Ukrajina realno nije bila najbolja, ali verovatno im više znači ova pobeda nego bilo kome danas i neka bude tako.

Da je drugačije i da su glasovi drugačije raspoređeni, možda ne bi bili prvi, ali tu među tri.

Nataknem stručni žiri na onu stvar. Izvinite na rečniku. Naša pesma je dobila nagradu ovde (jedna od tri), i ignorisanje od strane nekih žirija je dno dna. Ko ih jebe - Umetnica mora biti zdrava 😁.

 

Nadam se da ce ih Skotska i Poljska pustiti na SP u fudbalu, tamo isto da se nastavi ovo, sto da ne? Najvise im znaci sigurno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nismo mi loše prošli kod žirija. 11. mesto je realno, možda smo ovde u regionu izgubili 20 poena koje smo trebali dobiti i to je maksimum. No Grci nas kao i svake godine zakinuli, malo i SLO i MKD i to je to.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Martin Mystere said:

Realno, nije pesma Ukrajine uopšte nezanimljiva (da ne kažem loša) ali je daleko od toga da je za pobedu a još manje sa ovakvom razlikom.

 

Bolje oni nego UK.

 

Ukinuti strucni ziri, narocito srpski, jbt 12 poena Azerbejdzanu, dal je moguce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...