Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Posle pauze idu 4 hita jedan za drugim, baš su ih nagurali.

 

Do sada solidno finale, samo se pribojavam kada uđemo u drugi deo gde preovlađuju sporije pesme da će doći do zamora 🙂 . Doduše to odgovara Konstrakti i Englezu jer će u poređenju sa njima oni biti "brze pesme" 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Padas oba lagano. P.S. ima li treme deco?

leptejebo, mogo sam bar preslusati pesme, sada sam prebacio na evroviziju i ide pesma italije, pa ono nije ni za ulazak u 1/2..

ko me jebe, kad nisam odlusao ni jednu pesmu osim nase..

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

leptejebo, mogo sam bar preslusati pesme, sada sam prebacio na evroviziju i ide pesma italije, pa ono nije ni za ulazak u 1/2..

ko me jebe, kad nisam odlusao ni jednu pesmu osim nase..

Tako se ne ide u kladionicu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova portugalska pesma mi je bas dosadna, prve dve su bas lepo otvorile takmicenje. Ceska definitivno mora u TOP10.
Meni se svidja ceska pesma, ali Hašekova mala bas tanko otpevala... Ok, ima i u finalu dosta osrednjih pa i slabijih pevača, al ona lose zvuci kad je najbitnije - u refrenu. Malo bolje da peva bio bih siguran da ce biti oko 10og mesta.

Italijani su mi do pola pesme kao neki antiduet. Izuzetno raspareni. Pesma dosta bolja kad krene zesci deo u drugoj polovini.

Spanija mi precenjena, Portugal fina pesmicica za sredinu tabele, Rasmus dobro izvodjenje, Duska komentarise standardno, kao da smrce vinjak
Link to comment
Share on other sites

Uopšteno su svi do sada bolje pevali nego u 1/2. Švajcarac kolje bez noža ali peva odlično, dobiće on nešto bodova od žirija.

 

Kod Italijana je Blanko bio onako, imao je grešaka. Španjolka odličan nastup, Holanđanka odlično peva, ispravila je greške iz 1/2 ali statičan nastup će je koštati kod publike, možda malo pomognu emocije na kraju ali sigurno nije dovoljno za top 5. Ukrajina isto odlična, onaj etno pevač je za klasu bolji nego u njihovom finalu, poruka na kraju odlična, publika je bila u delirijumu. Najbolja rekacija publike do sada Ukrajina pa Španija, ostali dosta iza.

 

Nemac bi mogao biti kandidat za 0 poena ali milslim da će mu ako niko Ukrajina dati nešto poena jer ih je podržavao svo vreme. Inače lik nije Turčin što sam ja mislio nego polu amer polu nemac.

 

@Kooineeperk

 

Propustih šta su uradili ?

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Klotzen said:

Mnogi misle da je ovaj Francuz arapin jer tako zvuči pesma ali u stvari se radi o Bretonskom jeziku ili šta li je to već.

 

Da, bili su u full keltskim motivima.

Zapravo je zanimljivo da keltski jezici imaju neke glasove koji umeju da podsete na arapski.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemac mi se dojmi. A skoro da nije dobio ni malo aplauza na paradi zastava... 

Ovo je pesma koja se moze dugo slusati. 

I nastup fin, svidja mi se se onaj stari tepih i kako je sam svoj bend i kako te pesma nosi polako pa ubrza pa uspori.

 

Meni je ovo odlicno.

1 minute ago, Stiletto said:

Nemac nam upravo pokazuje kako se sa uspehom osvaja poslednje mesto. 


Neeeeee apsolutno ne. Portugalija ili Svajcarska. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

 

Da, bili su u full keltskim motivima.

Zapravo je zanimljivo da keltski jezici imaju neke glasove koji umeju da podsete na arapski.

 

Jel to poseban jezik, drugačiji od FRA ?

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...