Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Ja sam već otkucao post u fazonu "svetska zavera i pljačka" 🙂

 

Kladionica omašila San Marino a ušla je Rumunija ali nije iznenađenje, bilo je bar 6-7 pesama koje su mogle uzeti ta dva zadnja mesta. Azer je na kraju bio sigurica.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

"Iako su svi bili protiv nas ipak smo pobedili"

 

🙂

 

Konstrakta treba da ispravi kadrove. Naime krupan kadar na refrenu je promašaj jer se ne vidi publika. Mislim da je ideja bila da se vidi publika kako tapše. Treba da vrate kadar na njih.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Ok ljudi nemojte sad i vi kao Ameri kada vide Izrael u evropskim takmičenjima. Inače Australija je već 7 godina na ESC, pozvali su ih jer je tamo ESC ekstremno popularan a nastojanja da se organituje AzijaVizija su propala već nekoliko puta.

 

Inače danas na HRT jedna zanimljiva informacija, ako Australija ikad pobedi neće biti domaćin nego će morati sa nekim u Evropi da se dogovore da tamo organizuju.

 

"Svetska zavera protiv Kengura" 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Ok ljudi nemojte sad i vi kao Ameri kada vide Izrael u evropskim takmičenjima. Inače Australija je već 7 godina na ESC, pozvali su ih jer je tamo ESC ekstremno popularan a nastojanja da se organituje AzijaVizija su propala već nekoliko puta.

 

Inače danas na HRT jedna zanimljiva informacija, ako Australija ikad pobedi neće biti domaćin nego će morati sa nekim u Evropi da se dogovore da tamo organizuju.

 

"Svetska zavera protiv Kengura" 🙂

 

 

Kontraudar Djokovic Novaka.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mene tradicionalno na Evrosongu uglavnom zanima glasanje, i to glavno, u finalu. Sad sam pratio ovo i kad nisu pročitali Konstraktu među prva 2-3, rekao sam dragoj da namerno dižu frku jer važi za favorita i sigurno ima dosta glasova pa će je pročitati poslednju. Tako i bi, srećom. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Klotzen said:

Ok ljudi nemojte sad i vi kao Ameri kada vide Izrael u evropskim takmičenjima. Inače Australija je već 7 godina na ESC, pozvali su ih jer je tamo ESC ekstremno popularan a nastojanja da se organituje AzijaVizija su propala već nekoliko puta.

 

Inače danas na HRT jedna zanimljiva informacija, ako Australija ikad pobedi neće biti domaćin nego će morati sa nekim u Evropi da se dogovore da tamo organizuju.

 

"Svetska zavera protiv Kengura" 🙂

 

 

Pa to je poznato od ranije, bila je i ona sala 2016 da konacno i London ima sanse da organizujei ESC.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na kladionici je 10. no sada čekamo žreb za nastupe pa da vidimo koja će biti po redu. Onda će se i kvote korigovati.

 

Ukrajina je ubedljiv favorit zato što će sigurno izdominirati sa glasovima publike. A obzirom da je pesma i bez rata skroz ok neće loše proći ni kod žirija, no tu sigurno neće biti prva. Prvo mesto kod žirija mislim da će uzeti Italija, Poljska ili Grčka. Dakle UKR realno tek 4. ili niže. No obzirom da će dobiti kilo bodova od publike mogu da pobede i ako budu tamo negde 10. kod žirija.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...