Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Čovek je toliko preterao u kiču da na kraju sve ima savršenog smisla 🙂

 

Dok sa druge strane kada pogledaš Izraelca čista komercijala. Prva verzija njegove pesme je bila mnogo bolja. Uvek treba jedan takav u finalu.

 

Pored prvih 7 favorita koji mislim da svi prolaze zadnja tri po meni Azer, San Marino i Rumunija.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Čovek je toliko preterao u kiču da na kraju sve ima savršenog smisla 🙂

 

Dok sa druge strane kada pogledaš Izraelca čista komercijala. Prva verzija njegove pesme je bila mnogo bolja. Uvek treba jedan takav u finalu.

 

Baš tako. Bolji od Izraelca 10x ali i on će proći... Kažem samo je šteta što nije bolji pevač.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Baš tako. Bolji od Izraelca 10x ali i on će proći... Kažem samo je šteta što nije bolji pevač.

 

Ja mislim da mu ne bi pomoglo bolje pevanje, mislim da je zato išao na maksimum kič da što više dobije od publike. To jednostavno kod žirija ne može da prođe. Doduše u žiriju bude i po jedan koji nije umetnik pa možda par poena od tih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

 

Ja mislim da mu ne bi pomoglo bolje pevanje, mislim da je zato išao na maksimum kič da što više dobije od publike. To jednostavno kod žirija ne može da prođe. Doduše u žiriju bude i po jedan koji nije umetnik pa možda par poena od tih ljudi.

 

Ma kopija Damijana... Damiano nosi ovakve čipkaste kostime + iskopirali su i scenske efekte od Maneskina. I na sve to dodali totalni kič sa ovim rodeo momentom.

 

I meni se to sviđa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

i to rok verzija

 

Kakvi glasovi jbt aaa obožavam ih! Ova pesma je savršena u apsolutno svakoj varijanti i na svakom jeziku. 

 

21 minutes ago, DameTime said:

1. Srbija

2. Poljska

3. Finska

4. San Marino

5. Estonija

6. Švedska

7. Gruzija

8. Australija

9. Malta

10. Izrael

 

Belgija možda uleti umesto Izraela. Svakim slušanjem je sve bolji.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...