Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

I da dodam da ti mozes samo da se nadas da Novak nece odustati od toga jer on je po onome sto sam ja procitala to sada dobio u zakup ili moze da ga dobije u zakup na 20 godina i Novak je trazio da posle 20 godina to predje u njegovo vlasnistvo ( da podsetim jos jedanput da je Spanija Rafi odmah poklonila zemljiste jer civilizovane drzave postuju svoje vrhunske strucnjake i sportiste i normalno je da im se na neki nacin oduze) ali taj zahtev mu nije odobren. Znaci on kroz dvadeset godina treba ponovo da trazi to u zakup i moze lako da ga ne dobije (dodje neka boxy koja ga mrzi na vlast naprimer) i njemu onda propada silna investicija, jer izgradnja tog centra kosta zestoko, tako da nisam sigurna koliko se to njemu isplati tj koliki mu je rizik da silne pare ulaze u to a to nije njegovo.

Link to comment
Share on other sites

A tek je posebna prica to ubacivanje Federera i Nadala, kao u skoli kad napravis glupost, pa kazes da su i Pera/Mika/Zika, a roditelji ti kazu: oni me ne zanimju, zanimas me samo ti.

 

A jos bolji su mi ovi forumasi koji ne zive ovde, ali znaju da je sve sto Djokovic radi najbolje za grad, iako su silni dokazi protiv toga. :default_coffee: ali jbg. treba kliknuti na link i procitati tekst, nije to lako

Edited by Boxy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo ti vredjaju i omalovazavaj forumase to je bar tebi jednostavno i doprinosi kvalitetnoj diskusiji

Opusti se - vidis da Novak nece da ide u Australiju i nece da osvoji 21 slem jos par meseci znaci Feki je medju tri goat-a bar po tome bar jos par meseci 

Link to comment
Share on other sites

"primer sa Bulunjskom sumom" -->Boxy quote-uje da je plan da se gradi zgrada od 20 metara --> "pa dobro to skoro visina tribina, a i logicno je da bude neka gradjevina tu" 😁 koliko je epic ova diskusija

 

Daj ciao nemoj zajebavati, vec mislim da namerno trolujes ovde... mislim da niko ziv u Srbiji ne bi imao nista protiv da Djokovic dobije sve dzabe i neka gradi terene, akademije, hotele do mile volje (uostalom kome ce da daju da napravi akademiju ako ne njemu) ali za sve postoji mesto i legalan nacin za tako nesto. Ovo ovde sada sto branis, jednostavno nema razloga za to.

 

Inace kad si se uhvatila Spanije i Nadala, aj vidi je l' Spanija dala Nadalu neki proplanak u Manakoru da gradi te svoje terene ili su mu ispod stola dozvolili da nelegalno srusi one spomenike i fontane na Puerta de Sol u Madridu i da napravi teniske terene?

Edited by Darth Steva
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem ne znam detalje za Rafinu akademiju sem da su mu dali veliku parcelu na maiorki i da je tamo sada rafa akademija koju vodi toni i da je to nesto zesce veliko i dobro koliko sam cula- aj kad si vec poceo daj detalje

@Darth Steva jel i ti mislis da je alternativa toj Novakovoj akademiji da ce Vucic da napravi park i setaliste na tom mestu?

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma, ja racunao da si ti upucena posto ubacujes u pricu 😁 

Ono sto ja znam, da je oko akademije pustara neka (uostalom i Manakor je sam po sebi pustara) a kad sam poslednji put bio u Madridu, bio i dalje onaj medved na Puerta de Sol i nije bilo nikakvih terena.

 

Ma Boxy je vec napisala, sadasnje stanje je sasvim dobro... teniski tereni na lepoj lokaciji gde moze da se odrzava ATP/WTA turnir, nema nikakve potrebe oduzimati dodatna dva hektara zasticenog zemljista i praviti zgrade i hotele.

To dodatno zemljiste moze i da ostane takvo kakvo je, samo neka s vremena na vreme pociste pseca govna (ili da beogradska gospoda krene da ih skuplja... mada za to nisam siguran da cemo docekati)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam videla Beograd na vodi na sta lici, a jos vise onih milion solitera nacickanih na dunavskom keju s druge strane Novakovih terena i ako tu ima sada jos prostora da se gradi i ovi hoce da ih daju koliko vidim - po meni moguc izbor je da se tu dogradi jos solitera mnogo vecih od eventualne petospratnice ili da se Novak prosiri, ja ne verujem da ce ostati ovako kako je. Grade se soliteri po Beogradu svuda, lepo su mi objasnili drugari (imam dosta kontakata po beogradu i relativno cesto dolazim) da su to Vucicevi koji peru pare na taj nacin, po meni nema sanse da taj prostor tamo ostane neupotrebljen. S druge strane ja stvarno mislim da je izgradnja sportskog centra nesto zdravo u svakom pogledu, i da nije Novak u pitanju u dilemi da li negde izgraditi jos solitera ili sportski centar ili nista ali sa realnom perspektivom da ipak postanu soliteri jednog dana ja stvarno ne vidim kako neko ima dilemu i otpor.  Mozda nesto ne razumem, ne tvrdim da sam bas veliki strucnjak za srbiju mada je smatram jednom od mojih zemalja da kazem

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

nije rafa bas tako lako prosao sa otvaranjem akademije, jeste on dobio zemljste ali je bilo kritika od strane gradonacelnika koji je samo nagovesteio da nije sve ispistovano tokom izgradnje i da bez obzira sto je rafa u pitanju treba da postuje sve zakonske obaveze kao i ostali i kako zivi van zajednice pa se onda rafa oglasio pismom koje je upuceno medijima i kako je navodno akademija dobila samo opomenu za neplacen racun za iznosenje smeca i td i td  te da je on mogao da otvori akademiju bilo gde u svetu ..... na kraju se sve to smirilo .cinjenica jeste da nije lokacija koja ugrozava bilo sta i bilo koga ali je ipak dobio packu od gradonacelnika da ne veruje da je on sve to sam napisao ( pusmo) .to je sad i turisticka atrakcija , zaradjuju svi i sve je ok 🙂

Link to comment
Share on other sites

SK forum mrda, tu je doslo do upgrade-a foruma, medjutim admin nije znao da podesi sve kako treba i forum je bio uzasno spor, pa su ljudi polako prestali da dolaze.

Sad su ga konacno ubrzali i radi kako treba, ali nije vise toliko posecen, ljudi se odvikli.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2021 at 12:30 AM, svi pjevaju said:

Da li se raspao SK forum (u glavi mi da sam negdje na ovom PDF-u to pročitao) i ako je, zbog čega?

Ne znam za ostale pdf-ove ali teniski se raspao zbog moderatorke sa skupim kacketom RF, koja se non stop svadjala sa svima i njena je uvek morala da bude zadnja. Bilo je tamo vrlo kvalitetnih ljudi koji vise nisu imali volje da se sa njom macuju, pa su napustili forum. 

Znala je ta i sa pokojnom milooljom da zarati, a jednom je cak i samu sebe banovala :twak:

Link to comment
Share on other sites

I da, postoje ljudi koji pisu i ovde i tamo, a prave se ludi kad im to kazes. :twak:

pa bolje skup RF kacket, nego uhodjenje druge osobe na silnim forumima :default_coffee:

 

I sram te bilo sto u ovom kontekstu spominjes Oljino ime, stidi se ako uopste znas za taj pojam

Edited by Boxy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milica said:

Ne znam za ostale pdf-ove ali teniski se raspao zbog moderatorke sa skupim kacketom RF, koja se non stop svadjala sa svima i njena je uvek morala da bude zadnja. Bilo je tamo vrlo kvalitetnih ljudi koji vise nisu imali volje da se sa njom macuju, pa su napustili forum. 

Znala je ta i sa pokojnom milooljom da zarati, a jednom je cak i samu sebe banovala :twak:

 

Na trenutak mi se učinilo da govoriš o ovom PDF-u. Jer, svakako je pao na nikad niže grane, pitam se zašto.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ovoga po Beogradu za Family Sport, sve je tacno naravno, zakup se ne placa za terene, bukvalno rade sta hoce striko i tata.

 

E sad, za gradnju terena... oni su to pokusali na jos nekoliko mesta i prica je pocela kao teniski tereni, teniska akademija, da bi se pretvorilo u poslovno-stambeni kompleks na ekskluzivnoj lokaciji u gradu.

 

U Kragujevcu su to pokusali pre malo manje od 10 godina, na lokaciji velikog parka, koja se naslanja na Sumarice, gde je bilo kakva gradnja zabranjena. Prvo im je dato parce zemlje u delu parka koji je bio ruku na srce malo zapusten, ali kada je otkriveno da ce oni tu da grade bukvalno blok zgrada, a ne teniske terene, ljudi su protestovali i oni su odustali.

 

Cenim da slicno kukavicje jaje poturaju i u Beogradu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, svi pjevaju said:

Na trenutak mi se učinilo da govoriš o ovom PDF-u. Jer, svakako je pao na nikad niže grane, pitam se zašto.

 

ukratko, pdf tenis – minus wwww – pdf obdaniste
ali sta da se radi..  generalno gledano, vecina foruma su odavno u fazi stagnacije i propadanja, nista nova

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E super sto si pitao za Keiru, vrlo kvalitetna forumasica ali pitaj meka i boxy sta misle o njoj i da li im je zao sto je vise nema. 

Cura je bila vredjana, omalovazavana i napadana, a nikad im se nije suprotstavila i nikad je niko od forumasa nije branio niti je moderacija reagovala... 

Slicna stvar se desila i sa wwww. 

Ko zeli moze da potrazi Keirine postove i da vidi kako su se neki, koji se ovde cuvaju kao nepricenjivo blago, ponasali prema njoj. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

preziveli smo i gore.

 

Mislio sam na to da bi od PDF-a ostala žabokrečina koju bi se Alcesta i još poneko uzalud trudili očistiti. Spomenuti forumaši daju flair, a takve je teško naći. Mnogi nisu svjesni šta npr. Mek znači za ovaj forum, kakav god da je (i on i forum :classic_biggrin::classic_tongue:). Samo je šteta što više ne daje prijedloge na kladi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...